[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Trešdiena, 29.06.2011, 14:14 | Ziņa # 31
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Zivniek labs raksts,kā vienmēr !!! Jā,jā pie Daugavas vajadzētu pasēdēt :D Jūlija beigas vai augusta sākums būtu ideāli.


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 29.06.2011, 14:15 | Ziņa # 32
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
:D par tiem skauģiem, laikam šeit neviens īsti nesapratīs :D vienkārši ļoti rupji pārkopēju atskaiti no zives :D bet es esmu ar visām 4 par satikties ar šī portāla biedriem :) ja Tā kā JOnis, gaidam uzaicinājumu :) prieks


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 29.06.2011, 14:30 | Ziņa # 33
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
J0nis iecelts par galveno pasākuma organizatoru :D
Vairs nekādas atrunas :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 29.06.2011, 14:34 | Ziņa # 34
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
J0nis
Tev viss skaidrs, ja?? :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 29.06.2011, 14:41 | Ziņa # 35
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šorīt ķīšezerā uz velci bija ielaidies čoms, kas zvērināts velcētājs
tika pie 3 zandartiem, 2 līdakām, 3 nogājieni
visas copes no 03:25-04:15, pēc tam ne pieskāriena - izdariet secinājumus :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 29.06.2011, 14:48 | Ziņa # 36
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
izdariet secinājumus

Kādi tad jāizdara secinājumi? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 29.06.2011, 14:54 | Ziņa # 37
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ka lai izvilktu zivi - tāda lieta kā miegs ir jāaizmirst :D :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 29.06.2011, 14:55 | Ziņa # 38
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tā arī domāju :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
KambalaDatums: Trešdiena, 29.06.2011, 18:11 | Ziņa # 39
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 28
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Es un vēl divi čomi no piemdienas līdz šodienas pēcpusdienai pa Daugavu nodzīvoju, netālu no Kokneses. Brekši ķērās tādi maziņi no 100g līdz 600g, toties skaits bija visai iespaidīgs. Paši mazākie tika amnestēti, bet pārējie muciņā iesālīti. Uz dzīvo un uz gabalu nevienas copes.
Pati cope bija feina, vienīgais zivis varēja būt lielākas
 
J0nisDatums: Trešdiena, 29.06.2011, 20:43 | Ziņa # 40
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
J0nis iecelts par galveno pasākuma organizatoru :D
Vairs nekādas atrunas :D

No manis organizētājs kā no manas sievas makšķernieks
Nu bet gan jau ko izdomāsim :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 30.06.2011, 23:36 | Ziņa # 41
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Biju vakarpusē aizlaidis uz Gauja pasēdēt ar grunteni + naktsslieka,cerībā izmanīt kādu brekšuku vai vimbu.Nedaudz iebaroju vienu bedrīti ar salmo breksi barību,kuru sajaucu kopā ar zemi un sāku ccopēt.Visu laiku kaut kas piesita un tas arī viss.Kopumā izdevās noķert vienu ašuku un pirmo reiz mūžā Gaujā man gadijās Peipusa karalis ķīsis.Kopumā labi pavadīts vakars un nedaudz arī odi pabaroti. alus
 
parcopiDatums: Piektdiena, 01.07.2011, 00:31 | Ziņa # 42
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es gan ķīšus esmu noķēris gandrīz visur, kur esmu ķēris :D
Odi šogad diezgan nikni, tas tiesa :(


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Piektdiena, 01.07.2011, 01:02 | Ziņa # 43
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man Gaujā līdz šim vēl nebija izdevies ķīsi noķert.
 
HuseensDatums: Sestdiena, 02.07.2011, 00:49 | Ziņa # 44
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Kautkad nezinkad aizbraucu uz laukiem un proootams ar makšķerēm! Pirmā diena - fiksi eju uz upi čekot kā izskatās viss, līmenis biki augšā un biki duļķītis, bet sapalēni ganās. Fiksi mājās uz fīderkāta uzsienu burbuli un āķi, salasu dundurus, paņemu rupjmaizi un aidā uz upi! Pārbrienu uz saliņas un sāku pludināt dundurus copes ir un pēc pāris laidieniem ir galā mini sapalēns, ātri nobildēju un atlaižu.

Neilgi pēctam vēlviens tāds pats. Pēc kāda laika tur piesakās biki lielāks sapalēns. Arī ātra bilde un atlaidiens.

Apnīk mazuļi un mainu vietu, otrajā vietā arī var labi redzēt, ka ganās sapali, bet nekas neņem pludinot, tad turpat no pussaliņas kādu 3-4m attālumā iemetu burbuli un atstraumīte dzen to uz mani, apkārt riņķo sapali stāvu galīgi sastindzis(izliekos, ka manis tur nav) un gaidu ņēmienu. Ilgi mazie trenkā maizi, un burbulis pazūd zem ūdens! Velku ārā un ir rauda galā. Mana lielākā mūžā(tikai pāris esmu izvilcis). :D

Paeju pa krastu un redzu ganās sapali atkal, iemetu un ir ņēēmiens! Sapals galā, es fiksi lejā pa stāvo krastu, ātra fotosesija un atbrīvots!

Sajūtas ideālas un tad viss pierima un izdomāju iet mājās. Paņēmu tikai raudiņu, ko ar citu sapalu un līdaku uzgrillējām.

Redzēju visāda kalibra sapalus, bet lielie ļoti negribīgi ņemt maizi, bet dundurus apēd mazās zivtiņas. Tagad esmu apņēmies uztaisīt tauriņķeramo, lai var normāli noķert spāres un sienāžus pa dienu(agrumā viegli noķert, bet negribās celties). :D Es ticu, ka mans lielais ir tuvu! Vēl tur ganījās tāds kā ievainots sapals, tādas kā kiškas karājās ārā, redzēju divas dienas pēc kārtas, gribās izvilkt paskatīties, kas šim pa bēdu. Ganjau drīz atkodīšu kā lielajam dābūt āķi mutē! Bieži, kad cope neizdodās tad vienkārši sēžu krastā un vēroju sapalus. Baigi skaista zivs un labi var saredzēt viņu!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 03.07.2011, 18:16 | Ziņa # 45
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ja jau tur tik daudz sapalu, tad pamēģini ar burbuļpludu papludināt kādu sienāzi vai vaboli, vai arī maizi :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv