[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 11.09.2013, 14:02 | Ziņa # 2731
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
parcopi ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 13.09.2013, 15:26 | Ziņa # 2732
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
labdien, visiem! :)
ziniet ko es rītā darīšu??? Tieši tā jā - braukšu ezerā!!!!! :D Reāli nevaru sagaidīt! :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.09.2013, 18:05 | Ziņa # 2733
Grupa: Dzēstās
Quote (Zivnieks)
ziniet ko es rītā darīšu??? Tieši tā jā - braukšu ezerā!!!!! :D Reāli nevaru sagaidīt! :)

O! Tas ir labi. Trijatā? ;)
 
urmaasDatums: Piektdiena, 13.09.2013, 18:47 | Ziņa # 2734
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
ziniet ko es rītā darīšu??? Tieši tā jā - braukšu ezerā!!!!! Reāli nevaru sagaidīt!



Es gan likteņupē. Bet ne ātrāk kā ap pusdienlaiku. Jo nav vērts iespringt un visu dienu laivā torčīt. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.09.2013, 18:52 | Ziņa # 2735
Grupa: Dzēstās
Quote (urmaas)
Es gan likteņupē. Bet ne ātrāk kā ap pusdienlaiku. Jo nav vērts iespringt un visu dienu laivā torčīt. :)

Laimīgie, kas tiek uz cop. Man rīt vihodnojs, vakarā mošk ciemos. Bet, pie stūres. :)
 
martiDatums: Piektdiena, 13.09.2013, 22:09 | Ziņa # 2736
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man darbi mutē smeļas :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.09.2013, 23:46 | Ziņa # 2737
Grupa: Dzēstās
Quote (marti)
man darbi mutē smeļas :(

Tev tagad ir liela bārda, nekas mutē nevar smelties. :D
 
martiDatums: Sestdiena, 14.09.2013, 08:34 | Ziņa # 2738
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Tev tagad ir liela bārda, nekas mutē nevar smelties.

starp citu kaut kāda saistība ar to laikam ir, jo, kad nebija bārdas, tad bija vairāk brīvā laika...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Sestdiena, 14.09.2013, 23:16 | Ziņa # 2739
Grupa: Dzēstās
Quote (Zivnieks)
ziniet ko es rītā darīšu??? Tieši tā jā - braukšu ezerā!!!!! :D Reāli nevaru sagaidīt! :)

Zivniek, kā gāja ezerā?
 
sienaazisDatums: Svētdiena, 15.09.2013, 21:42 | Ziņa # 2740
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 28
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Jau labu laiku ar asari viss ir kārtībā, kg neminēšu, bet nupat jau gribas paķert atkal žani, līdz šim lielākais 960 g. Bildē lielākajam 720. Metodes dažādas, gan MJ, gan MŠ.
Pielikumi: 5309500.jpg (108.0 Kb)
 
martiDatums: Svētdiena, 15.09.2013, 21:58 | Ziņa # 2741
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
sienaazis, smuki!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 16.09.2013, 10:09 | Ziņa # 2742
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
6dien nebija lieliski, bet nebija arī sūdīgi - 2 mēra līdakas, 2 mēra zandarti un ar Dadziiti ašukus neslikti uz MJ paķērām...
vakar vakarā uz divām stundām biju iebraucis tikai ar MJ, kādus 20 gabalus uz pannas liekamus sakasīju :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eduksDatums: Pirmdiena, 16.09.2013, 10:39 | Ziņa # 2743
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (sienaazis)
Jau labu laiku ar asari viss ir kārtībā, kg neminēšu, bet nupat jau gribas paķert atkal žani, līdz šim lielākais 960 g. Bildē lielākajam 720. Metodes dažādas, gan MJ, gan MŠ.

Jurģi, baigi labie asari! :)
Es šovasar tā arī pagaidām ne reizi uz asariem tā arī neesmu izlasījies - laikam taupos ledus sezonai :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
eduksDatums: Pirmdiena, 16.09.2013, 10:42 | Ziņa # 2744
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
6dien nebija lieliski, bet nebija arī sūdīgi - 2 mēra līdakas, 2 mēra zandarti un ar Dadziiti ašukus neslikti uz MJ paķērām...
vakar vakarā uz divām stundām biju iebraucis tikai ar MJ, kādus 20 gabalus uz pannas liekamus sakasīju :)


Zivniek, nu tas jau arī baigi labi, ka ir ko mājās pārvest-normāls loms... Sāksi pārāk sūdzēties, piesauksi nelabu karmu un tad gan būs tā, ka jūtama otsosinovika dvaša pakausī :D ...
P.s. mēs ar draugu gan esam avantūrā iesaistījušies - būvējam no putuplasta (cietā, būvniecības) ziemas kastes :D - jau nedēļas 3 pagājušas un vēl līdz galam nav gatavas :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.09.2013, 11:14 | Ziņa # 2745
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Asari tiešām jau makani! ja
A Zivniekam jau zin kā - kas viņam ne pārāk loms, tas citam jau baigi labs loms :D
Eduks - vēlāk ieliec bildes, kad gatavas būs ;)

Kaimiņš vakar Audupē savilkās asarus, gandrīz pilnu rimi maisu, izmērs no 100-350gr taada
Tik nepiedomāja ko ar tādu kvantumu darīs, vakar visiem mēģināja iesmērēt netīrītus asarus :D
Vislabāk ņēmis uz mazajām gumijām un ziemas makšķerķiti ar tārpiem :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv