[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 00:11 | Ziņa # 1681
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
parcopi ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 01:19 | Ziņa # 1682
Grupa: Dzēstās
parcopi, ja
Man gāja tā. Ieradāmies laicīgi, sabarojām, gaidām. Pirmais 150gr ašuks pēc 5 min. uz naktstārpa. Tad tiek veltītas gandrīz div stundas maļoku iegūšanai. Nedaudz izdevās ieķert. Mazie ašuki spītīgi ēda nočņiku. Ap saules rietu kolēģim copīte uz grunteni, bet tukšais. Tad man divi brekšbērniņi uz makšķeres un uz gruntenes zandartelis nu ļoooti knapmērā. Visi aizpeldēja dzimtajos ūdeņos. I vsjo. Laimīgi braucām mājā. :)





Pielikumi: 9032293.jpg (82.0 Kb) · 5212864.jpg (107.4 Kb) · 5852762.jpg (72.7 Kb)
 
martiDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 10:54 | Ziņa # 1683
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
par copi baigi labās bildes tajā 3 laivu salidojuma copē ja hello
jutrixam smuks riņķis :)
nez tie jūras asari tagad līdz rudenim pa ķīsi plosīsies?
kaut kā viņus tik ātri negaidīju.
vakar man zvanīja viens, kas pa enguri bija pacopējis uzreiz pēc lielā negaisa.
esot noķēris vakara copītē ap 50 līdakām. taču nevienu mēru :(
toties esot asari labi ķērušies uz suņa. ap 300-400 gramiem.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
IesācejsDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 11:26 | Ziņa # 1684
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Meklēju vietu nakšņošanai pie ūdeņiem Alūksnes pusē bariņam ap 20 cilvēki (~puse ir bērni).
Paredzama nakšņošana teltīs.
Ļoti vēlama peldvieta vakara atspirdzinājumam, ugunskura vieta un iespēja uzceltās teltis atstāt pa dienu, kamēr notiek apkārtne jaukumu pētīšana.
Vai ir kāda informācija?
Jā, kā tajā pusē ar copi - kur, ko un uz kā?


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
IesācejsDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 17:56 | Ziņa # 1685
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Pgājušajā nedēļas nogalē devos līņu gūstīšanas pasākumā.
Vieta - mans iemīļotais ezers

Te manas copes vietas skats
$IMAGE2$
Te mans "cīņas lauks"

Emociju pāri pārēm. Smalkāku aprakstu var apskatīt rakstu sadaļā.
Sausais atlikums:
- Rkordliels Breksis rokā gan - iereģistrēts vasaras konkursā

- Kopējā lomā 3 amatīgi brekši (1.9, 1.4, 1.1 kg) un cepami rudulīši
$IMAGE5$
- Salauzta makšķere
- Pilna bagāža emociju

Bet, ja es būtu izvilcis to līni ...
Tas bija tik liels taada
Pielikumi: 2983750.jpg (465.3 Kb) · 6355736.jpg (492.8 Kb) · 4200717.jpg (491.7 Kb)


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 22:16 | Ziņa # 1686
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (Iesācejs)
Meklēju vietu nakšņošanai pie ūdeņiem Alūksnes pusē bariņam ap 20 cilvēki (~puse ir bērni).
Paredzama nakšņošana teltīs.
Ļoti vēlama peldvieta vakara atspirdzinājumam, ugunskura vieta un iespēja uzceltās teltis atstāt pa dienu, kamēr notiek apkārtne jaukumu pētīšana.
Vai ir kāda informācija?
Jā, kā tajā pusē ar copi - kur, ko un uz kā?

Tātad iesaku, rekomendēju un garantēju:
Labākais kempings pie Alūksnes ezera.
Cenas nu ĻOTI pieņemamas. Iepriekš sazvanies ar saimnieku, Guntonkuli, pasveicini no Didža, un piesaki visas savas vēlmes. Ļoti patīkami saimnieki, ļoti skaista vieta, vienmēr viss sakopts, ir peldētava, ir pirts, ir namiņi un istabiņas. Es tur esmu kā mājās.
Tikai vai būs uz taviem datumiem brīvs, to gan es nezinu.

Par copi - vasaras karstumā zivs nav visai aktīva, bet kad saules svelme rimusies, tad var tikt pie ekselentiem zandartu un līdaku eksemplāriem. Ja varēsi atrast pareizos sēkļus dziļumā, bez skaistiem asariem neizpalikt (mans rekords ir 1,3 kg). Par balto zivi speciālists neesmu, bet zinu, ka uz iebarotām vietām veiksmīgi nāk brekši. Ezerā ir arī zuši.

Ne asakas un jauki vadīt laiku!


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work


Ziņojumu laboja dadziic - Pirmdiena, 09.07.2012, 22:19
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 23:34 | Ziņa # 1687
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šovakar ar Koka Kluci un Jutrix ielaidāmies Daugavā tieši uz asariem. Asari ķērās, bet nebija lieli. Lielākajam kādi 300gr. Bet nu neveiksmes sekoja viena otrai :(
Koka Klucis sadūra laivai dibenu, Jutrix aprāva trīs rotiņus, es aprāvu divus rotiņus, saslapināju fočuku un tagad nezinu vai tas vispār darbosies, un vēl piedevām noslīcināju padsmit noķertos asarus, kas bija sasieti striķī :D
Karoče ļoti veiksmīga cope :D
Divas bildes ir palikušas, starts un viens no asariem :)


Pielikumi: 1683486.jpg (311.8 Kb) · 6928926.jpg (58.1 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 23:39 | Ziņa # 1688
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
njā. jūtu līdz. man ar šis tas nogrima pēc apmešanās ar laivu mordangas ezerā ;)
labi, ka kātus sačamdīju un izglābu. vienam, gan meklējot ar kājām kūdrā spicīti salauzu, taču šodien salmo servisā nopirku divas vietā jaunas :) nogrimā DS svini daugavai vesela krava :( 3 spolēm rezerves spolītes no kurām uz vienas bija jaunais nanofils :( nazis un citas grimstošas lietas par kurām vēl neesmu ticis skaidrībā. labi, ka vobleru kastes nebija atvētas. bet tas gāziens ar tautumeitu bija tā vērts dance ja


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 23:46 | Ziņa # 1689
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jutrix diezko priecīgs neizskatās... klau, a kā tos roterus pakāsāt? jūs atboiņikus neņemat līdzi laivā??
un fočuks Tev nebija ūdensizturīgais?
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 23:49 | Ziņa # 1690
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Marti - nu jā, Tev ar jūtami zaudējumi :(

Kapracis - nebija ar ko atsist un tur akmeņu dafiga. Vienkārši slinkums pēc katra zacepa celt enkuru un peldēt klāt, tāpēc arī aprāvām. Fočuks nav ūdensizturīgs, ūdensizturīgais kopš pagājušā gada rudens guļ kanālā netālu no Zivnieka garāžas :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 23:54 | Ziņa # 1691
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es nav priecīgs, jo ir domīgs :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
copmanis78Datums: Otrdiena, 10.07.2012, 00:22 | Ziņa # 1692
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labi jau ,ka vēl kātus nesalauzāt ,pilnam komplektam Bet cope tāpat ir forša kaut gadās arī visādas ķibeles. alus
 
martiDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 00:26 | Ziņa # 1693
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es vienreiz noslīcināju zivju kuli. gribējās, lai šīs vasarā pēc iespējas ilgāk paliek dzīvas un svaigas.
salaidu tajā spec kuļukā un cilpu uzvēru uz aira. nomaucās nemanot un nogrima :(
sūds par kuli, zivis žēl.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
IesācejsDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 01:28 | Ziņa # 1694
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote (dadziic)
Tātad iesaku, rekomendēju un garantēju:
Labākais kempings pie Alūksnes ezera.


Paldies, dadziic!


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
eduksDatums: Otrdiena, 10.07.2012, 09:27 | Ziņa # 1695
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (marti)
njā. jūtu līdz. man ar šis tas nogrima pēc apmešanās ar laivu mordangas ezerā ;)
labi, ka kātus sačamdīju un izglābu. vienam, gan meklējot ar kājām kūdrā spicīti salauzu, taču šodien salmo servisā nopirku divas vietā jaunas :) nogrimā DS svini daugavai vesela krava :( 3 spolēm rezerves spolītes no kurām uz vienas bija jaunais nanofils :( nazis un citas grimstošas lietas par kurām vēl neesmu ticis skaidrībā. labi, ka vobleru kastes nebija atvētas. bet tas gāziens ar tautumeitu bija tā vērts dance ja


A nefig uz visādiem "tautu saietiem" labos pričendāļus līdzi ņemt! ;) :D Man ar ir bijušas pāris mācības un tagad man speciāli līdzi kāds viens kāts un minimāls remkomplekts... :)


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv