[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Trešdiena, 04.07.2012, 15:45 | Ziņa # 1651
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
MārisDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 10:02 | Ziņa # 1652
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Šorīt biju noskrējis līdz upei paskolot līdaciņas. Lielākā daļa kolektīvi bastoja nodarbības. Nolasīju lekciju vienam pirmklasniekam un ar mani sasveicinājās kāda, kurai izlaidums jau pāris gadus kā aiz muguras. Baigi dīvains laiks- jau 5 no rīta ir sutīgs.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
Johnny_BravoDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 16:08 | Ziņa # 1653
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Šodien brīvu dabūju un kopā ar draudzeni(viņai atvaļinājums), pa Buļļupi noņēmos. Rezultātā tiku pie viena mēra zandarta, pāris zemmēriem un kādiem padsmit skaistiem asariem. Lielākais ap 400gr. Lielāko noķēra draudzene, ja kas ja
Pārsvarā viss uz sistēmu ar svinu un divām pavadām. Uz vienas pavadas āķa tārps, uz otras tvisterīts. Ņēma gan to, gan to. Bija arī duplets ja
Veči jau uz brekšiem tēmē, nākamreiz arī laikam ar grunteni uz šamējiem pasēdēšu :)


johnny bravo
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 16:10 | Ziņa # 1654
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Johnny_Bravo - super! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Johnny_BravoDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 16:15 | Ziņa # 1655
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote (parcopi)
Johnny_Bravo - super

Draudzene bija sajūsmā! Varbūt izdosies pieradināt pie copes prieks
Ik pa laikam izdodās viņu pierunāt, pēc šodienas domāju, ka tas būs vieglāk ja
Kad draugi netiek, tad būs ar ko copēt dance


johnny bravo
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 16:50 | Ziņa # 1656
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Johnny_Bravo)
Varbūt izdosies pieradināt pie copes

nu, nu....skaties, ka neaiziet uz otru galējību :D drīzi vairs viens, vai ar draugiem nekur netiksi, nāksies braukāt tik ar draudzeni :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 16:53 | Ziņa # 1657
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
Quote (Johnny_Bravo)
Varbūt izdosies pieradināt pie copes

nu, nu....skaties, ka neaiziet uz otru galējību :D drīzi vairs viens, vai ar draugiem nekur netiksi, nāksies braukāt tik ar draudzeni :D


Nesmejaties, man ir daži labi paziņas, to skaitā arī darba biedri, kas tagad nevar bez otrajām pusēm zivīs izbraukt - tāds solis pielīdzināms ģimenes skandālam ! :D Tobiš, ja sievietei ar to sanāk saslimt, tad mēra sajūtas vairs nepazīst ;) :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 16:56 | Ziņa # 1658
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Hehe, ieberzās Bravo :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Johnny_BravoDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 16:59 | Ziņa # 1659
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Cerams nebūs tik traki :D
Vienmēr tikai ar draudzeni uz copi es negribu gan :D


johnny bravo
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 17:00 | Ziņa # 1660
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (eduks)
Nesmejaties, man ir daži labi paziņas, to skaitā arī darba biedri, kas tagad nevar bez otrajām pusēm zivīs izbraukt - tāds solis pielīdzināms ģimenes skandālam ! Tobiš, ja sievietei ar to sanāk saslimt, tad mēra sajūtas vairs nepazīst ...

vo, vo...man ar tādi kadri zināmi.... ķipa, kāpēc Tev jābrauc ar kaut kādiem draugiem, ja vari braukt ar mani?? vai tad ar mani zivis Tev neķerās? vai tad ar mani ir tik slikti? vai tad gribi prom no manis??? :D :D :D

bet....es uzskatu, ka cope ir mirklis, kad arī attiecības var mazliet atpūsties, lai pēc copes tiktu mājās, satiktu otru pusi un viss atkal būtu jauki :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 17:12 | Ziņa # 1661
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Sabiedēsiet cilvēku, tagad mēģinās pa kluso uz copi braukt :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 17:15 | Ziņa # 1662
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Daudziem cope tā ir pēdējā vieta, kur var netraucēti, pie dabas, iekosties cepumā ;) :D ... Sieviete uz šāda "kuģa" točna nav uz laimi :D ;) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
dadziicDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 22:49 | Ziņa # 1663
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Ja mēs esam sakasījušies, nevaru iebraukt pacopēt, visu laiku domas par strīdu. Es tad saņemos, izlīgstam mieru un tad ar mierīgu prātu varu koncentrēties uz copi.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
MārisDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 23:06 | Ziņa # 1664
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Dadzīt- man tieši tas pats! ja


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
eduksDatums: Piektdiena, 06.07.2012, 09:18 | Ziņa # 1665
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (dadziic)
Ja mēs esam sakasījušies, nevaru iebraukt pacopēt, visu laiku domas par strīdu. Es tad saņemos, izlīgstam mieru un tad ar mierīgu prātu varu koncentrēties uz copi.

Man daļēji ar šad tad tā ir, jo tiešām ja smadzenēs ir "liekā bagāža", tad nesanāk domās atdoties tikai copei un tas jau rada dubultu morālo diskomfortu :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv