[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, marti, Bebrs  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Rudens loms 2013" (Konkurss "Rudens loms2013")
Konkurss "Rudens loms 2013"
BorodaDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 20:16 | Ziņa # 76
Grupa: Dzēstās
Nu re, skaisti! apsveicu! ja
 
BorodaDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 20:18 | Ziņa # 77
Grupa: Dzēstās
Quote DROTS ()
Nu tagad beigsiet raudat.

Zini, mēs nekad neraudām, mēs tikai priecājamies. :D Izlasi PM.
 
martiDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 21:54 | Ziņa # 78
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
DROTS, piedod, ja aizvainoju. tu būtu manās acīs nešaubīgs un pārliecinošs konkursa uzvarētājs, taču man tiešām patīk, ka zivi ciena. bija baigā škrobe, ka ne visai cienīgas attieksmes bildes tik cienījamam lomam :(
Ja tiksi pāri aizvainojumam un liksi šo to aiz auss, tad tevi cienīs daudz vairāk.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 22:48 | Ziņa # 79
Grupa: Dzēstās
Quote marti ()
DROTS, piedod, ja aizvainoju. tu būtu manās acīs nešaubīgs un pārliecinošs konkursa uzvarētājs, taču man tiešām patīk, ka zivi ciena. bija baigā škrobe, ka ne visai cienīgas attieksmes bildes tik cienījamam lomam :(
Ja tiksi pāri aizvainojumam un liksi šo to aiz auss, tad tevi cienīs daudz vairāk.

Drots, piekrītu Marti. Tev neviens ļaunu nevēl, esi pierādījis, ka spēj izvilkt smukas zivis. :) Vienmēr laipni aicināts ielikt sava loma atskaites. :)
 
martins_Datums: Piektdiena, 08.11.2013, 00:40 | Ziņa # 80
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Sveiki, biedri parcopisti :)
Sen kaut kā nesanāk neko gudru uzrakstīt :) ģimenes pieauguma audzināšana tomēr paņem daudz laika pagaidām :) bet naivi ceru kaut ko piesakāmu arī vēl izmānīt :)
Tā kā te aizskarta bilžu tēma, ko, attiecībā uz trofeju, uzskatu par ļoti svarīgu, jo tieši šī bilde ir tas lietiskais pierādījums un atmiņu materiālā puse, tad tiem, kas lasa arī na veļikom i mogučem te būs mazs rakstiņš par to.. http://www.jerkbait.ru/index.p....emid=35
ne asakas, kolēģi. :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Ziņojumu laboja martins_ - Piektdiena, 08.11.2013, 00:42
 
martiDatums: Sestdiena, 09.11.2013, 21:02 | Ziņa # 81
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu tā. beidzot es ar izrāvos uz copi. biju kaņierī līdz ar gaismu.
izmantoju iespēju garām braucot pa ceļam ieskriet ezerā līdz 11:00.
ar to arī pietika. sajutu, ka nekāda dižā cope nebūs.
zivis redzēju. viens zemmērs atrādījās, viens knapmērs uzķērās un viens kumpainais ar uzķērās.
36cm, 680 gr. piesaku konkursam, jo diez vai kaut ko vairāk no sevis šogad izspiedīšu.







Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
je6kaDatums: Sestdiena, 09.11.2013, 23:04 | Ziņa # 82
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote marti ()
36cm, 680 gr.

Makans asarels! ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 10.11.2013, 15:46 | Ziņa # 83
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Labs asaris! ja
Apraksts gan pieklibo chukle


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Svētdiena, 10.11.2013, 16:19 | Ziņa # 84
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
apraksts pieklibo, jo nav daudz ko aprakstīt :D
varu tik vien pievienot to, ka asaris uzķērās uz jauno rapalas balsas vobleri (Balsa Extreme Minnow), kas bija domāts līdakiem.
man šis vobleris iepatikās. tvičam tiešām ļoti atsaucīgs un interesants.
līdacēns viens skrēja pakaļ līdz laivai un nepaņēma arī šo pašu vobleri.
otrs knapmēra līdacēns uzķērās uzreiz tur pat kur kumpainais strīpainais, jo speciāli sagatavota keitech easy shiner 4" ēdamā gumija bija domāta kumpainā čomiem. abi šie uztveramajā ievilktie un laivā ieceltie fakti satrauca netāli esošo ekipāžu, kuri man jūtami (pāris metru attālumā no manis plunkšķoši mānekļi) pietuvojās lielās cerībās :D
taču diemžēl arī man nekas vairs tajā rajonā neatsaucās ne uz ko. pat ne uz MJ mazo tiogu :(
cope šoreiz bija nekāda un gaužām pelēki neinteresanta svilpo


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 10.11.2013, 18:05 | Ziņa # 85
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
marti ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
martiDatums: Svētdiena, 10.11.2013, 18:29 | Ziņa # 86
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ā, pavisam piemirsu piebilst, ka asaris kādu laiku papeldēja man pavadā kopā ar knapmēriņu.
cerēju vēl ko noķert. taču beigās uz šiem skatos. skatos. ne sūda tur nebūs ko ēst. atlaidu. alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
RoginskisLVDatums: Otrdiena, 12.11.2013, 18:28 | Ziņa # 87
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 86
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
9.nov sacensiba Balvu ezera...Dabuji 1.vieta..lielakais loms lidaka 3kg





Ziņojumu laboja RoginskisLV - Otrdiena, 12.11.2013, 18:28
 
je6kaDatums: Otrdiena, 12.11.2013, 18:39 | Ziņa # 88
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
RoginskiLV, apsveicu! ja Laba līdaka!


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
BorodaDatums: Otrdiena, 12.11.2013, 19:20 | Ziņa # 89
Grupa: Dzēstās
Quote RoginskisLV ()
9.nov sacensiba Balvu ezera...Dabuji 1.vieta..lielakais loms lidaka 3kg

Moji pozdravļeņija! Tā turpināt! ja
 
martiDatums: Otrdiena, 12.11.2013, 22:00 | Ziņa # 90
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
izvilkt trījnieci tā pat ir prieks, kur nu vēl sacenēs ;) alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Rudens loms 2013" (Konkurss "Rudens loms2013")
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv