[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, marti, Bebrs  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Rudens loms 2013" (Konkurss "Rudens loms2013")
Konkurss "Rudens loms 2013"
ZivnieksDatums: Trešdiena, 23.10.2013, 12:53 | Ziņa # 46
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
x-twitcham jau po... tam ir švamme, ne korķis, bet korķa kātiem to pirmo zivi labāk dabūt fiksāk ārā :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 23.10.2013, 13:01 | Ziņa # 47
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu jau ir noķerta un plēves visticamāk virsū vairs nav :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 23.10.2013, 14:45 | Ziņa # 48
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ir jau tādi, kas to celku neņem nost vispār. taupa :)
tā pat kā telefoniem to plēvīti. nogriež vēl to ļipiņu, lai nejauši nenoraujas.
jeb autiņam liek sēdekļiem pārvalkus un tad šrotā visi brīnās par kolosāliem krēsliem, bet pats lietotājs to nekad nav izbaudījis :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
AlbertsDatums: Trešdiena, 23.10.2013, 16:31 | Ziņa # 49
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
A man tv pults ir plēvē :D
Oriģināli nemaz nebija :D


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
parcopiDatums: Trešdiena, 23.10.2013, 16:35 | Ziņa # 50
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ko jūs te ar savām plēvēm? :D
Zivis piesakiet labāk! :p


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Trešdiena, 23.10.2013, 16:41 | Ziņa # 51
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tādā laikā uz copi nevelk, vot i nav ko pieteikt! svilpo


Za ribalku!
 
vienkāršaisDatums: Trešdiena, 23.10.2013, 18:53 | Ziņa # 52
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote Zivnieks ()
vienkāršais
bildē īsti nevar saskatīt, bet izskatās, ka kātiņam neesi plēvi no apakšējā roktura noņēmis.


Nebūs īsti taisnība. Šis kāts nevainību zaudējis jau kādus 3 gadus atpakaļ. Es pagājušoziem viņu iegādājos lietotu, no Latvijā labi pazīstama spiningotāja, sportista.Vārdā nenosaukšu. Šis katru gadu kātus maina, pasūta no ASV pašus jaunākos modeļus.Šim kātiņam peļuki bija apskādējuši apakšējo korķa rokturi.Par krietni zemāku cenu, nekā jauns, viņš nonāca manā īpašumā. Tākā pats esmu galdnieks, tad rokturi restaurēju pats. Uztaisīju no liepas koka, jo pirmkārt korķis darbnīcā nebija, otrkārt tas korķis man nemaz tā īpaši nepatīk, tāpēc arī nesāku meklēt. Pēctam tika nolakots ar ūdensizturīgu laku. Man ir ļoti labs. Starp citu, svaru arī kātiņam pakontrolēju. Pēc remonta iznāca tikai knapi par 10gr. smagāks. Nu tā kautkā.


Kurš putniņš agri ceļas, agri visus izbesī.
 
dadziicDatums: Ceturtdiena, 24.10.2013, 09:58 | Ziņa # 53
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
izskatās, ka kātiņam neesi plēvi no apakšējā roktura noņēmis

nu tev, Zivnieks, jau vajadzēja gan zināt, ka Croixa TOURNAMENT sērijai kāta apakšā zem spoles fiksat. nemaz nenāk pilnais korķa apvalks. Orģināli izskatās tā:


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 24.10.2013, 10:07 | Ziņa # 54
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labi, labi gudriniek :D neesu tik advancēc, lai ručkas atpazītu :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 24.10.2013, 11:04 | Ziņa # 55
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
chukle


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Ceturtdiena, 24.10.2013, 17:37 | Ziņa # 56
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Sveiks visiem! Cik es laicīgi ieskrēju...Atkal konkurss...Šodien tik nepaspeju savējam pateikt-no paša rīta saķēra lidakas,bet dažas jau notīrītas...Bet gan jau vēl kas būs.. zivs


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
IesācejsDatums: Svētdiena, 27.10.2013, 21:31 | Ziņa # 57
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Piesakos konkursam! ! !
Šodien paņēmu līdzi savas vīrišķas atvases un devos uz Vecumnieku dīķiem zaļsvār ēs..
Laiks tāds silts, bet vējš nemīlīgs.. veikli iekšā laivā un aiziet airēšanas svētki :-)
Pēc brīža noenkurojamies un sākam. Lielais atceras kā jāmet spinings, kamēr mazajam 7gadīgakam sāku mācīt pamatus - pirmo reozi tur spiningu rokās. Pagaidām tikai sakārtojamoes kopā, tad fāters iemet un juniors velk ārā.
Pirmajā vietā nekā. Otrajā arī nekā. Trešajā arī tukšums. Ceturtajā mazākais jau sāk pats mest. Sanāk apbrīnojami labi :-)
Kamēr es ar mazāko, tikmēr mans tīnis sauc, ka viņam uz katru iemetienu ir cope, tilai nevar izvilkt. Es mazliet pasmaidu, norādot uz zālēm, bet šis tūdaļ pat izvelk iekošļātu 2,5 kg līdaku.







Brīdis fotosesijai un tad tirpinam citās vietās. Lielākajam ik pa lailam kāda cope un pa zemmēram, mazākajam dažas nerealizētas copītes, bet man pats barankas viducītis :-(
Tā līdz krēslai.
Copi pabeidzām ar gandarījumu: lielajam smuka līdaka, mazajam āķis lūpā un tagad jātaisa spinis ar bezāķa mānekli, lai var pagalmā trenēties.
bija labi :-)
Pielikumi: 4414893.jpg (64.9 Kb) · 5444499.jpg (58.1 Kb) · 4624312.jpg (56.8 Kb)


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
DROTSDatums: Pirmdiena, 04.11.2013, 20:17 | Ziņa # 58
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 22
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Nu itka japiesakas konkursam.
Biju aizbraucis uz rita copi uz memeli par deveto upi suudeni.Un man jau itka uz dzivo nepatik makskeret parsvara spiningoju bet kadreiz ir ari japamegina. Sakuma jau nekas nekeras bet pectam uz puzdienlaika pusi sakas cope no vienas vietas izcelu 3 lidakas 1.500kg, 4.800kg 5.500kg. Sita naw man nekad veicies. Ne asakas!!!!
Pielikumi: 5936759.jpg (110.3 Kb)


abc

Ziņojumu laboja DROTS - Otrdiena, 05.11.2013, 20:03
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 04.11.2013, 20:46 | Ziņa # 59
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Baigi labās līdakas! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 04.11.2013, 21:50 | Ziņa # 60
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote DROTS ()
3 lidakas 1.500kg, 4.800kg 5.500kg

Iespaidīgas līdakas ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Rudens loms 2013" (Konkurss "Rudens loms2013")
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv