[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Pļāpātava (Vieta, kur tāpat papļāpāt par makšķerēšanas lietām :))
Pļāpātava
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 19:30 | Ziņa # 6346
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ar izpletni es lecu jelgavā, kādus 5 gadus atpakaļ...ja nemaldos tas maksāja ap 150 LVL, bet tā ir cena, kas ir tā vērta...zinu, ka to izdarīšu vēlreiz...vēl šobrīd atceros katru emociju, katru sajūtu...
un ahileji tur ņipričom, jo piezemēšanās ir šļūcienā uz pakaļas :)
un pietaisīt bikses reāli nav iespējams, jo no tā skata uz leju un stresa viss savelkās maziņš un caurumi pazūd....vienīgi instruktoram sūdīgāk, jo siekalas, kas nāk no mutes ārā vaigiem trīcot nonāk čalim ģīmī :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 19:33 | Ziņa # 6347
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
re ku ir pāris bildes http://www.draugiem.lv/user/116246/gallery/?aid=5512940
pameklēšu, kaut kur ir jābūt arī video - viss māsas lēciens nofilmēts :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 19:50 | Ziņa # 6348
Grupa: Dzēstās
Lāab, pierunāji. Būs 150ls, izlekšu. :D
 
eduksDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 10:33 | Ziņa # 6349
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Man sīkais vienreiz prasīja:
"Tēti, kāpēc Tev ir bail no augstuma, bet no ūdens ne"
Es atbildēju, ka peldu es gana labi, bet ar lidošanu man pagaidām sastāv pašvaki :D


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 10:33 | Ziņa # 6350
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
ejiet visi tirst ar šitām sarunām :D gribu stumt laivu ūdenī

Zivniek, tas Tev :p


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 17:59 | Ziņa # 6351
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kaut gan smieklīgi tas nav. Es ar vairs nevaru sagaidīt raud


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 18:28 | Ziņa # 6352
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Kaut gan smieklīgi tas nav. Es ar vairs nevaru sagaidīt raud

vel tik pāris mēneši un būs :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BebrsDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 20:24 | Ziņa # 6353
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Par Šķēdes dzirnavezeru.
Šodien biju pēc ilgāka laika Vārmē, iebraucu pie draugiem, vēl šur tur, beigās piebraucu pie Šķēdes dzirnavezera apskatīties kā tur izskatās. Ejot uz ezeru drošvien jau ka tikai izlikās ka kāds zem aizsprosta aizjož pa krūmiem, redzēt neredzēju, apgalvot nevaru. Cilvēku nevienu neredzēju uz ezera, kaut kur tālāk viens sauca suni. Copmaņu ar ko parunāt nebija, nofotografēju pāris bilde braucu mājās. Mājupbraucot ievēroju ka ka man "astē" iesēžas viens auto, un tā sekodams nobrauca līdz Kuldīgai 30 km. Parinķoju pa Kuldīgu, secināju ka auto tiešām sēž astē, apstājos pie policijas, auto minstinādamies iebrauca pakaļ. Automašīnā sēdēja cilvēks ko sastapu otro reizi, Runcis71 no CL jeb Aivars Luters, neadekvāti bļāva "Tu mani nefotografēsi", es piegāju pie auto klāt lai varētu saprast ko viņš grib, šis centās izraut fotoaparātu. Laikam domāja ka es šo pieķēru makšķerējot lieguma zonā, psihiski slims cilvēks. Šādus kadru valsts bija pilnvarojusi kontrolēt makšķerniekus :D


Nav bildes- nav zives :D
 
kapracisDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 20:48 | Ziņa # 6354
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
bīstami fočēt... jānem līdzi tas bailtais sunc!
 
martins_Datums: Piektdiena, 15.03.2013, 20:52 | Ziņa # 6355
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote (parcopi)
Es ar vairs nevaru sagaidīt

Jā, līdz svētkiem 36 dienas :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
BebrsDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 21:11 | Ziņa # 6356
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (kapracis)
bīstami fočēt... jānem līdzi tas bailtais sunc!


Pieejams tikai lietotājiem


Nav bildes- nav zives :D
 
dadziicDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 21:35 | Ziņa # 6357
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Es gan laikam neizturēšu un kādā licencētajā posmā mēģināšu no krasta kādu canderi pievilt!


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
martins_Datums: Piektdiena, 15.03.2013, 22:57 | Ziņa # 6358
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Būtu pavasars kā pavasars, varētu arī nelicencētajā līdz 15.04 kapāt, bet te rādās, ka līdz tam laikam ledus būs :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 23:12 | Ziņa # 6359
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Bebrs - cilvēkam toč kaut kāds marazms, ja jau 30km braukā līdz. tuk

Quote (martins_)
Jā, līdz svētkiem 36 dienas

Kas par svētkiem? doma

Gan jau 20.tajos sāksies pavasaris! sun


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Sestdiena, 16.03.2013, 00:00 | Ziņa # 6360
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote (parcopi)
Kas par svētkiem?


Līdaksvētki! :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Pļāpātava (Vieta, kur tāpat papļāpāt par makšķerēšanas lietām :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv