[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Pļāpātava (Vieta, kur tāpat papļāpāt par makšķerēšanas lietām :))
Pļāpātava
parcopiDatums: Trešdiena, 13.03.2013, 14:33 | Ziņa # 6331
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Neizskatās garšīgi :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Trešdiena, 13.03.2013, 14:36 | Ziņa # 6332
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
Neizskatās garšīgi

Ja gribēsi daudz zivis, tad būs jāēd un jāč...ā upē vai ezerā. :D
 
parcopiDatums: Trešdiena, 13.03.2013, 14:37 | Ziņa # 6333
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tad jau labāk kādu sparģeļu alu izdomāt :D Čurāt ar biežāk vajadzēs :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 13.03.2013, 14:40 | Ziņa # 6334
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
patiesībā tie sparģeļi ir nenormāli garšīgi. tikai pie mums tā ir eksotika. principā nopērkami veikalā visu cauru gadu, taču ēdami tikai sezonā, kas starp citu pavasarī arī būs. vasaras beigās, rudenī un ziemā tie ir ne visai labi.
pagatavo tos tā, ka iemet vārošā ūdenī uz kādām 10 min, tad ņem ārā un uz pannas apcep. baigi gardi ja


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 11:12 | Ziņa # 6335
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nezinu cik tur gardi ir tie sparģeļi, bet minerālūdens "Mangaļi" man pašlaik baigi garšo :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 12:00 | Ziņa # 6336
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
Nezinu cik tur gardi ir tie sparģeļi, bet minerālūdens "Mangaļi" man pašlaik baigi garšo

Vēl garšīgs ir šķīstošais C vitamīns. :D
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 17:28 | Ziņa # 6337
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Baigais slinkums kaut ko darīt svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 18:30 | Ziņa # 6338
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
Baigais slinkums kaut ko darīt svilpo

Man arī. :) Kaut gan ir teorētisks un "čertovski" interesants piedāvājums padomāt par vienu lietu. :)
Kāds ir lecis ar gumijām? Kaut kur ārpus Latvijas? Siguldas vagoniņš neskaitās, tikai 43m augstums (pats pārbaudīju) :)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 18:44 | Ziņa # 6339
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
a es svētdien uz Enguri došos dance

Boroda
ar gumiju lecu tikai Siguldā, bet esmu lecis ar izpletni no 4km augstuma...tā laikam ir lietiņa, ko katram šajā dzīvītē iesaku izmēģināt...neviena gumija tam blakus nestāv, ja nu vienīgi tā bailīte, ka zeme tik strauji tuvojas, bet ātrums, plašums, krāniņa saraušanās ir iespējama tikai tādā augstumā :) 3km brīvais kritiens, ātrums ja pareizi atminos ap 200 km/h, pēdējo km izvirtības ar izpletni (šis viss protams tandēma lecienā ar instruktoru pie muguras)...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 18:48 | Ziņa # 6340
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Jūs mani nepiedabūtu lekt pat man piemaksājot, kur nu vēl, ja man pašam jāmaksā :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 18:53 | Ziņa # 6341
Grupa: Dzēstās
Zivniek, cepuri nost. :) ja Es ar kādreiz gribēju šito izmēģināt, bet tagad vecums, vecums... + abi ahileji, negribu vairs lekt. :)
p.s. Eu, meklēju kādu kam uz astes uzsēsties... varētu arī Enguri....
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 18:55 | Ziņa # 6342
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es lejā būtu piekrāmētām biksēm. Paldies, es ar nemaksātu par to :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 19:02 | Ziņa # 6343
Grupa: Dzēstās
Es bik internetā apskatījos izcenojumus vienam gumijlēcienam pasaulē. Nu tjipa beidzot ar 200$ un sākot ar kādi 30$. Kā kurā valstī. Bet cik maksā ļotenes (droši vien kukuruzņiks) īre priekš leciena, nezinu.
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 19:24 | Ziņa # 6344
Grupa: Dzēstās
p.s. man vispār interesēja konstrukcija, no kuras var lekt. :)
Esmu izdomājis savu variantu. Ja kāds tādu realizēs, tad iekļūs the best jumpig finālā. :D
 
martiDatums: Ceturtdiena, 14.03.2013, 19:30 | Ziņa # 6345
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tev nu gan interesants pasūtījums gadījies :D klients vēlas savā ēkā atvieglot trepju/lifta plūsmu vismaz vienā virzienā ar peļņu ja


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Pļāpātava (Vieta, kur tāpat papļāpāt par makšķerēšanas lietām :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv