Par breksi, laikam, esmu sapratis ko un kā darīt. Tagad tikai jānovaktē pareizais laiks - gudrinieki teica, ka līdz pat pirmajam ledum. Tā patiešām ir?
Bija doma pamēģināt vēdzeli paķeksēt, ja uz fīderi to dara. Naktstārpus pa vakariem varu salasīt. Ja ir kāda info par to, kā to dara uz fīderi, būšu priecīgs par to. Pa kluso drīkst padalīties (ir tāda lieta kā privātā vēstule :ja:) ar vēdzeļu ķeršanas vietām ap Rīgu.
Ar fīderi klasiskajā izpratnē liekas nesanāks jo nav nepieciešams viens no elementiem - barošana, tātad barotavu nevajag. Var izmantot fīderi ar gruntenes sistēmu
Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
Iesācēj, tā kā esmu visai slinks pēc dabas un fīdera sistēmu reti pārsienu, tad vēdzeles ķerot vienkārši piekabinu barotavas vietā svinu, un aiziet! Pati vēdzeļu cope ar fīderi kļūst krietni interesantāka, jo vairāk redz (t.i. ja ar caurspīdīgo līmlenti pietin pie spices spīdeklīti). Pagājušajā rudenī, kad pirmo reizi izmantoju fīdera kātu vēdzeļcopē, pat gadījās par ātru piecirst, (kā rezultāta zivi neizvilku) kas nav raksturīga un izplatīta parādība vēdzeļu copē
I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
cau! rit un parit busu biedriba! sodien vizinos pa pilsetu. he, no telefona ar var rakstit foruma, tikai bez garumzimen un nav errti
Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)