[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 5. parcopi.lv salidojums! (5. parcopi.lv salidojums!)
5. parcopi.lv salidojums!
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 13:06 | Ziņa # 106
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Raicha)
Bet ir vel palicis 0,01% cerības varbūt tomer kas mainās svilpo

:D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 13:18 | Ziņa # 107
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
viss?!

Varētu teikt kad jā.
Vispār man sieva teica kad es varot mājās dzert


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
RaichaDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 13:22 | Ziņa # 108
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (spulgits)
Vispār man sieva teica kad es varot mājās dzert

mana man toč to pašu pateica :D kam tev kautkur jāties uz diva sutkam :D :D ka toč tapat var pielieties maja siltumā svilpo
 
parcopiDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 15:37 | Ziņa # 109
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Darbā sarunāju busu! prieks
Nebūs pārbāztā mašīnā jālaiž ja
Tātad es visticamāk izbraucu, un visi kas ar mani, agrā sestdienas rītā. Jo piektdien jau pavēlu sanāk. Bet nu jāskatās, ja uznāks luste, tad var laist jau piektdienas vakarā :)
Busu dabūšu ap 19:30


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 15:44 | Ziņa # 110
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Darbā sarunāju busu!

ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
martiDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 17:52 | Ziņa # 111
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jurkam noveicās :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ljubitexDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 17:55 | Ziņa # 112
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
ar tādu laiku tajā busā visi gulēs


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 18:17 | Ziņa # 113
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Laika apstākļi mani galīgi nebaida. No vēja var noslēpties mazākajās upītēs, no lietus ar attiecīga apģērba palīdzību :)
Ir lūgums tiem, kas nebaidās un brauks - paņemiet līdz nedaudz sausu malku un ogles. raksta
Tikko sazvanījos ar Chominju, viņš arī nobriedis savu gruntpludspiningkātu pamērcēt :D

P.S. Chominjam telts laukos, tā ka Jutrix nevarēs viens kā kings busā gulēt :D

P.S.S. Busā īstenībā kādi četri toč var gulēt. Divi kuzovā, viens uz priekšas beņķiem, viens uz aizmugures beņķiem :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dadziicDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 18:21 | Ziņa # 114
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (ljubitex)
ar tādu laiku tajā busā visi gulēs

nene man pašam sava telts ar lielisku stereo sistēmu, klimata kontroli un cieto jumtu...
Izmēģināju jau pirms pāris nedēļām LČ 1. posmā Burtniekā. ja


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 18:22 | Ziņa # 115
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Dadziic - a kāpēc Tu laivu gribi laist citā vietā iekšā? J0nis saka, ka turpat mierīgi var ielaist :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dadziicDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 18:26 | Ziņa # 116
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Man tādas informācijas, ka tur būtu slips nav. Ja uz rokām jānes, tad cita runa.
Laiva +/- 100 kg
Motors 50 kg
dažādi pričendāļi +/- 50 kg
_________________________
kopā +/- 200 kg

4-atā var aiznest.

Tā kā parasti braucu copēt 2-atā, iespēju par staipīšanu esmu aizmirsis :D


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 18:27 | Ziņa # 117
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (dadziic)
4-atā var aiznest.

Nu tad neredzu problēmu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dadziicDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 18:33 | Ziņa # 118
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
nu tad nesīsim.
Problēmu jau nav pat tad ja man pāris km augstāk jāielaižas. Nav jau pārdesmit km.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 18:45 | Ziņa # 119
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
paņemiet līdz nedaudz sausu malku un ogles.

Malku pie manis paņemsim šķūnī ogles kaut kādas ir,bet pa ceļam būs jānopērk.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
ljubitexDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 18:52 | Ziņa # 120
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
ja nebūs ļoti stiprs vēiš,tad mēs braucam...bet domāju ka bēz nakšņošanas...kaut-gan to uz vietas skatīsimies...ogles 1 paku 100% ņemsim...mums tagad šāds braucamais,bet gulēšanai vēl nebija izmēģināts...
Pielikumi: 1472113.jpg (70.2 Kb)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani

Ziņojumu laboja ljubitex - Trešdiena, 30.05.2012, 18:53
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 5. parcopi.lv salidojums! (5. parcopi.lv salidojums!)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv