[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 5. parcopi.lv salidojums! (5. parcopi.lv salidojums!)
5. parcopi.lv salidojums!
RaichaDatums: Otrdiena, 22.05.2012, 20:43 | Ziņa # 16
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Es vel nezinu par salidojuma datumiem :(
 
BorodaDatums: Otrdiena, 22.05.2012, 20:50 | Ziņa # 17
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
Es Tevi paķeršu. Vispār visdrīzāk man būs buss, bet to zināšu nākamnedēļ. Ja būs tas buss, tad jau vispār pa glauno laidīsim, ij vēl vairākus varēšu uz astes paķert :)

hello
 
J0nisDatums: Otrdiena, 22.05.2012, 22:28 | Ziņa # 18
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Par to vietu zinu tikai to, ka pavasarī kāds parasti tur uz vimbu sēž.


Pavasarī jā ,tagad uz brekšiem :) Pagājušo nedēļu cik redzēju nekā prātīga vēl nebija nu bet jūnijā jau būs :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Otrdiena, 22.05.2012, 22:43 | Ziņa # 19
Grupa: Dzēstās
Quote (J0nis)
Pavasarī jā ,tagad uz brekšiem :) Pagājušo nedēļu cik redzēju nekā prātīga vēl nebija nu bet jūnijā jau būs :D

Jūlijs, augusts būtu labs brekšu laiks tajā vietā. Vispār esmu vērojis brekšu nārstu ap jūnija sākumu, tad šie ne redz, ne dzird, ne ņem. :D
 
dadziicDatums: Trešdiena, 23.05.2012, 10:33 | Ziņa # 20
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Patreiz izskatās, ka piedalīšos. Vai būšu viens, vai ar meitenēm arī vēl nav skaidrs.
Vai piektdien, vai sestdien ieradīšos precizēšu vēlāk. Gribētos jau sestdienas saullēktu sagaidīt uz ūdens, bet manas princeses nav sajūsmā par domu, ka 2 naktis jāpavada teltī.

Kā saprotu, laivu ielaist nāksies Jelgavā pie pils?


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
eduksDatums: Trešdiena, 23.05.2012, 10:45 | Ziņa # 21
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (dadziic)
bet manas princeses nav sajūsmā par domu, ka 2 naktis jāpavada teltī.

Reti kura no sievietēm par to sajūsminās... Secinājums uzprasās pats par sevi - vīrieši ir tuvāki mātei (var saukt arī draudzenei, mīļotajai :D ) dabai :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ljubitexDatums: Trešdiena, 23.05.2012, 11:33 | Ziņa # 22
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
ja man būtu vienmēr ledusskapis līdzi,varētu ne tikai 2 naktis pavadīt teltī...Ļoti ceru,ka auto nepievils un benzīnam pietiks-gribās jaunu vietu iepazīt un šoreiz ko noķert arī


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
BorodaDatums: Trešdiena, 23.05.2012, 21:03 | Ziņa # 23
Grupa: Dzēstās
Quote (ljubitex)
ja man būtu vienmēr ledusskapis līdzi

Priekš kam ledusskapis? Ko noķers, to uzreiz apēdīs! :D Galvenais, lai sāls un pipars līdz. :D
 
ljubitexDatums: Trešdiena, 23.05.2012, 21:27 | Ziņa # 24
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
nu kā-un kur tad aliņu atdzesēt? alus


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
BorodaDatums: Trešdiena, 23.05.2012, 21:44 | Ziņa # 25
Grupa: Dzēstās
Quote (ljubitex)
nu kā-un kur tad aliņu atdzesēt? alus

Pa nakti, pa nakti.. :D pa nakti būs vēss un lietains, tad aliņš atdzisīs.. :D
 
ljubitexDatums: Trešdiena, 23.05.2012, 22:18 | Ziņa # 26
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
tad jau tieši viņš ir vajadzīgs


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
urmaasDatums: Trešdiena, 23.05.2012, 22:28 | Ziņa # 27
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jūs tur copēt braucat vai


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
ljubitexDatums: Trešdiena, 23.05.2012, 22:42 | Ziņa # 28
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
es-copēt! bet ledusskapis vienalga būtu forši līdz


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
J0nisDatums: Svētdiena, 27.05.2012, 22:36 | Ziņa # 29
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nāk jūnijs ,vai būs arī kāds braucējs ??? Varbūt kāds nesaprot kur braukt svilpo


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
J0nisDatums: Svētdiena, 27.05.2012, 22:40 | Ziņa # 30
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pie šīs zīmes jāgriež pa kreisi braucot no Jelgavas





Ceļš gan vienā vietā pēc lietiem var būt neizbraucams ,tad būs jāpārceļas uz otru vietu. Pāri tiltam .
Pielikumi: 7768983.jpg (127.0 Kb) · 9276025.jpg (99.1 Kb)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Svētdiena, 27.05.2012, 22:43
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 5. parcopi.lv salidojums! (5. parcopi.lv salidojums!)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv