[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 5. parcopi.lv salidojums! (5. parcopi.lv salidojums!)
5. parcopi.lv salidojums!
spulgitsDatums: Otrdiena, 05.06.2012, 22:50 | Ziņa # 271
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
J0nis
Labas bilžas ja
ljubitex
Pilnīgi piekrītu svilpo


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 13:26 | Ziņa # 272
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
J0ni - pa skaisto! ja

Par video. Vienīgais, kam būtu no tā jākaunās ir Imants, bet viņš nemaz nav makšķernieks. Pārējie jau nelamājās. Video ir izdzēsts, ja kādu aizvainoju, tad atvainojos. Man personīgi nav problēmu uz sevi paskatīties no malas, ne vienmēr ir vajadzīgas maskas :)
Vienkārši publicēju to, kā tas arī notika, bez visādas liekuļošanas.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 15:00 | Ziņa # 273
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote
Video ir izdzēsts, ja kādu aizvainoju, tad atvainojos.


:(

Man jau gan patikās, uzskatu, ka nebij tik traki un viss notikās tā kā tam jānotiek kārtīga salidojumā... ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
RaichaDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 15:15 | Ziņa # 274
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Vienkārši publicēju to, kā tas arī notika, bez visādas liekuļošanas.

nu bet tas bij salidojums kam nepatika lai iet pa gaisu , nu mats varbūt ar bija pardaudz , bet tā visā visumā bij oks video reali atspoguļots salidojums režisora versija bez korekcijām . svilpo
 
parcopiDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 17:16 | Ziņa # 275
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kam vajag to video, tad privāti varu iedot :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 19:20 | Ziņa # 276
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Atcerējos vienu spārnotu teicienu:

"Nesaprotu, kā to var saprast" :D /J0nis/

Gandrīz no tās pašas sērijas :)
Sieva vīram:Es nesaprotu,kā var katru svētdienu pavadīt alus bārā ?
Vīrs:Nesaprotu,nesaprotu !!!! Kāpēc tu vispār runā tad par lietām kuras tu vispār nesaproti ?


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Trešdiena, 06.06.2012, 20:26 | Ziņa # 277
Grupa: Dzēstās
Quote (J0nis)
āpēc tu vispār runā tad par lietām kuras tu vispār nesaproti ?

:D ja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 07.06.2012, 13:36 | Ziņa # 278
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
J0ni foršas bildes ja Spridzeklis 4:53 labākā :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 07.06.2012, 13:39 | Ziņa # 279
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Sieva vīram:Es nesaprotu,kā var katru svētdienu pavadīt alus bārā ?
Vīrs:Nesaprotu,nesaprotu !!!! Kāpēc tu vispār runā tad par lietām kuras tu vispār nesaproti ?

:D tas teksts kko no salidojuma atgādināja :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 5. parcopi.lv salidojums! (5. parcopi.lv salidojums!)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv