[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Jautājumi un atbildes (Šeit var uzdod jautājumus par jebkuru copes tēmu)
Jautājumi un atbildes
Oskars7Datums: Ceturtdiena, 19.06.2014, 14:35 | Ziņa # 256
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 31
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Samuraji bez kājām :D
 
dadziicDatums: Ceturtdiena, 19.06.2014, 15:12 | Ziņa # 257
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote Oskars7 ()
Tur īstenība iesācejam nekādu iemešanas taktiku nevajag, man tētis iedeva spiningu 9 gadu vecumā un jau mācēju iemest

Es arī mācēju... Man liekas man pat 9 gadi nebija, kad pa kluso aizņēmos tēva īso spiningu ar Ņevas spoli, un pie iemetiena sajuka kuri pirksti jālaiž vaļā... Es atlaidu visus. Rezultātā spinis aizlidoja Aiviekstes dzelmē un mazais Dadziic dabuja zilu dibinu...


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 19.06.2014, 15:18 | Ziņa # 258
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
nirga


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Oskars7Datums: Ceturtdiena, 19.06.2014, 15:25 | Ziņa # 259
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 31
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sasmīdināji :D
 
GustavsDatums: Ceturtdiena, 19.06.2014, 19:11 | Ziņa # 260
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 12
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Šodien partinu auklu un bija pāris vietas mezgls pirmajos 20 m .

Next ...

Sapratu ka 20 izmēra spole ilgi neturēs . Kāds būtu labs izmērs ?

Esmu noskatijis šo > http://shop.salmo.lv/products/32572

Īsti neparzinu tos izmērus , 8330 nebūs pārāk liela ?
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 19.06.2014, 23:31 | Ziņa # 261
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tu uz karpām taisies, vai kā?


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
GustavsDatums: Ceturtdiena, 19.06.2014, 23:42 | Ziņa # 262
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 12
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote urmaas ()
Tu uz karpām taisies, vai kā?


Pēc tava komentāra jau sapratu , ka ir jāskatās mazāki skaitļi , drošvien 2000 - 3500 apmēram ?
Doma ir iet uz līdakām , asariem . Pa retam uz kādu karbu dīķi ...
 
quickbotDatums: Sestdiena, 05.07.2014, 23:54 | Ziņa # 263
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kaadu laiku atpakal nopirku karpu kaatu, neko nezinot un taa iepatikaas, ka nevareeju nenemt. Tagad paarcilaajot inventaaru atduuros uz jautaajumu: CIk gramos ir 2 3/4lbs tests?
 
BorodaDatums: Svētdiena, 06.07.2014, 13:35 | Ziņa # 264
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote quickbot ()
Kaadu laiku atpakal nopirku karpu kaatu, neko nezinot un taa iepatikaas, ka nevareeju nenemt. Tagad paarcilaajot inventaaru atduuros uz jautaajumu: CIk gramos ir 2 3/4lbs tests?

Nu bez kalkulatora - apm. 90gr.
 
quickbotDatums: Pirmdiena, 07.07.2014, 07:44 | Ziņa # 265
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote Boroda ()
Nu bez kalkulatora - apm. 90gr.


Paldies!

Un tad vell man ir jautaajums, man nagi niezeeja un paneemu 2 elektroniskos signalizatorus(protams leetos) Vai ir veerts vinus vispaar meeginaat gaujaa? Man neviens nav iisti tieshu atbildi devis, vai vinji der parastam feederim ar sliidosho sisteemu? Ja es lieku kaadi 60-80gr barotavu vinai vajadzeetu notureeties straumee?
 
quickbotDatums: Otrdiena, 08.07.2014, 18:19 | Ziņa # 266
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kur var apskatiit kaa pareizi noreguleet spolei bremzi, lai nesalauztu spiningu? Ir man salmo elite jig 15, izskataas jau sameera trausls. Vai ir kaut kur aprakstiits cik spins var/ir veelams ieliekties pie ciinjas ar zivi?

Gan jau mulkjiigi jautaajumi, bet Latvijaa NEKO neesmu ieveeriibas cieniigu nokjeeris, lielaakaa liidaka 20cm gara... :D Un plichus par zivi nevar saukt..taas ir nezaales.

Taakaa taa, pieredzes nekaadas un gribeetos kaut kaadaa veidaa noreguleet bremzi, lai nav taa, ka pie upec paspiid un piekjeras paaris kilo liidaka un tad kaut ko meeginaat reguleet.

Paldies!
 
kapracisDatums: Otrdiena, 08.07.2014, 18:39 | Ziņa # 267
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
spinis jau var liekties kaut ripā. galvenais nedabūt mehāniskus bojājumus( piesist pie kāda priekšmetavai ar vizuli kad trāpa, velkot no zacepa), tad spinis lūzt. ir bijis, ka spice nolūzt un sāc funktierēt- kur esi spini peisitis.
es bremzi regulēju atkarībā no auklas diametra un tās celtspējas- vienkārši velku auklu ar vienu roku līdz brīdim, kad liekas, ka drīz plīsīs un tad jau jūt, cik bremzi piegriezt vai atlaist. kā teikt- uz sajūtām. moška citiem ir kāda zinātniska pieeja- es pa prosto- uz čuju.
 
BorodaDatums: Otrdiena, 08.07.2014, 18:40 | Ziņa # 268
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote quickbot ()
Un tad vell man ir jautaajums, man nagi niezeeja un paneemu 2 elektroniskos signalizatorus(protams leetos) Vai ir veerts vinus vispaar meeginaat gaujaa? Man neviens nav iisti tieshu atbildi devis, vai vinji der parastam feederim ar sliidosho sisteemu? Ja es lieku kaadi 60-80gr barotavu vinai vajadzeetu notureeties straumee?

Fīderim neliek nekādus elektroniskos signalizatorus (tie ir karpinieku arsenālā). Fīderim ir spicīte, kas signalizē par copi. Nu ja baigais slinkums vērot spici, iekar zvaniņu visparastāko... Gauja pati tev pateiks, kādu barotavu lietot. pamēģini vienu, ja neturās - liec smagāku. Ar Gauju, kā ar bitēm - te ūdens liels, te krītas, te straume liela, te neliela, to tik uz vietas manīsi.
 
BorodaDatums: Otrdiena, 08.07.2014, 18:42 | Ziņa # 269
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote kapracis ()
es pa prosto- uz čuju.

Nu tā jau ir - uz čuju, ņuhu un poņu. :)
 
J0nisDatums: Otrdiena, 08.07.2014, 23:14 | Ziņa # 270
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote quickbot ()
Kur var apskatiit kaa pareizi noreguleet spolei bremzi,

Man tieši tas pats kā Boroda raksta. Ja jūtu ka vairs nevar valdīt tad vienkārši to daru procesa laikā vai nedaudz pievelku vai atlaižu :) Bet pārsvarā pavelku aiz auklas lai negriež plaukstā un tā arī atstāju :D Tas tāds svētdienas makšķernieka ieteikums :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Jautājumi un atbildes (Šeit var uzdod jautājumus par jebkuru copes tēmu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv