[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Jautājumi un atbildes (Šeit var uzdod jautājumus par jebkuru copes tēmu)
Jautājumi un atbildes
BorodaDatums: Otrdiena, 22.11.2011, 20:09 | Ziņa # 151
Grupa: Dzēstās
Viepli, es tev piekrītu par tām priekš pakaļ bremžu spolēm;))))
 
ZorroDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 16:50 | Ziņa # 152
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Kādas vēl ir iespējas izmantot slīdošo svinu? :)


Pielikumi: 9622497.jpg (25.1 Kb) · 7376694.jpg (11.3 Kb)


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 16:56 | Ziņa # 153
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nezinu, gan kāpēc gribi meklēt vēl citas iespējas, bet tas, ko vienīgais vēl varu iedomāties ir svins, kuram caurums iet cauri pašam svinam, un viss pārējais, tā pat kā apakšējā bildē.....
ja netaisies copēt zivis, kam raksturīgs ir tāls gājiens ar ēsmu (piem. zandarts), tad var likt vēl vienu pavadu apmēram metru virs slīdošā svina (tas gan arī no kāta garuma atkarīgs)...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZorroDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 17:01 | Ziņa # 154
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Tieši par zandartu arī domāju. Neesmu no krasta ar grunteni to ķēris, tāpēc interesējos kā pārējie dara. To, ka jābūt slīdošajam, es saprotu, lai nesajūt pašu svinu pie gājiena. Un un pirmais kas ienāca prātā ir fīdera plastmasas trubiņas un tas plastmasas ritentiņš ar karabīnīti :)


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 17:03 | Ziņa # 155
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man liekas, jo vairāk visi pribambasi, jo sliktāk....
es noteikti, ka taisītu tā pat kā to, kas apakšējā bildē, tikai tā svina vietā liktu svinu, kam aukla iet cauri un lieta darīta :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 17:09 | Ziņa # 156
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es, starp citu, toreiz, kad biju ar Spulgitu, izmantoju fīdera trubiņu, jo nekā pa rokai nebija. Un manuprāt ir vienalga, ka tik svins stāv uz vietas, bet aukla slīd tam cauri hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZorroDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 17:10 | Ziņa # 157
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Laikam nav ko sarežģīt. Paldies par atbildēm. Ja ko noķeršu, tad jau atskaitīšos. Ja nē, tad iespējams arī :D


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 19:07 | Ziņa # 158
Grupa: Dzēstās


Iepirkās šādi svini zondergruntenei.
Pielikumi: 4891725.jpg (77.8 Kb)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 19:21 | Ziņa # 159
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šie būs īstie :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 19:38 | Ziņa # 160
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Iepirkās šādi svini zondergruntenei.

Cik šie smagi ? Nesaprotu kas tas pa apzīmējumu :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 19:41 | Ziņa # 161
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Būs man ar tādi tādi jānopērk, lai nav jāizmanto fīdera plastmasas nūjiņa, kad izdomāšu ar grunteni sēdēt uz zandartiem :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dadziicDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 21:48 | Ziņa # 162
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Cik šie smagi ? Nesaprotu kas tas pa apzīmējumu

domāju, ka unces


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
J0nisDatums: Sestdiena, 14.07.2012, 23:55 | Ziņa # 163
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
.


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Svētdiena, 15.07.2012, 00:00
 
mazā_ziveDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 13:26 | Ziņa # 164
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Lūdzu palīdziet! Šodien taisos uz copi ar jauniepirkto auklu, taču nekur nevaru atrast vieglu mezglu kā varētu piesiet auklu pie spoles, pats es pirmo reizi veicu šādas manipulācijas ar auklu, taču kā nesanāk, tā nesanāk. Varbūt kāds varētu ielikt kādu linku vai pamācību.
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 13:33 | Ziņa # 165
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Jautājumi un atbildes (Šeit var uzdod jautājumus par jebkuru copes tēmu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv