[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Sacensības
eduksDatums: Otrdiena, 03.02.2015, 11:29 | Ziņa # 856
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote Sazaans ()
Piedod, bet pilnīgs murgs par tām bļitkām... Un ko darīt tiem, kas šādi neķer? Vajadzēja to visu taisīt pēc standarta sacensību noteikumiem. Ar mormišku ķer visi...
Par cik es uz bļitkām neķeru, tad es laikam ka nebūšu svilpo
Ne asakas isiem dalībniekiem. fish


Sorry, es laikam tas vainīgais... :D
Tā bija mana ideja Aigaram savulaik tādu formātu piedāvāt - kaut kas jauns un savādāks, savas sacenes priekš "Dzelzsvīriem" :D ... Visus apvainojumus var rakstīt/adresēt man ;) :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
urmaasDatums: Otrdiena, 03.02.2015, 11:32 | Ziņa # 857
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kuram vairāk patīk tirināt, a kuram raustīt. Katram savs. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martins_Datums: Otrdiena, 03.02.2015, 12:25 | Ziņa # 858
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote urmaas ()
Kuram vairāk patīk tirināt, a kuram raustīt.

rezultātu var sasniegt abos veidos :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 03.02.2015, 15:49 | Ziņa # 859
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote J0nis ()
Forši!!! Beidzot rīkotājs ar tiks pie piķa

Jā, ja neviens neko nenoķer, tad es uzvāros :D

Sazaans - vasarā tak ar visi neķer tikai ar grunteni, tikai ar pludu, vai tikai ar spini. Šis kauss tieši atšķirās ar to, ka tas ir tīri bļitkošanas kauss. Tā bija Eduka ideja un tā tika realizēta jau trīs gadus atpakaļ un šī būs jau ceturtā reize, kad notiks cīņa par bļitkošanas kausu. Ziemā katru nedēļas nogali ir kaut kādas sacensības, kurās var piedalīties pēc klasiskā formāta, bet cīņa par šo kausu ir bišku atšķirīga. Krievijā šāda veida sacensības notiek jau nopietnākā līmenī un biežāk. Savus interesantus ir izdevies savākt arī mums iepriekšējos trīs gados. Konkurence nav bijusi milzīga, bet kam interesē, tie ir piedalījušies un paprovējuši savus spēkus bļitkošanā. Redzēs kā būs šogad, bet jebkurā gadījumā nevienas sacensības nav spiesta lieta ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Otrdiena, 03.02.2015, 15:53 | Ziņa # 860
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Tur sāk ņemt no padsmitajiem februāra datumiem ;)

He, sasmējos :D

Žēl, bet tās brīvdienas jāstrādā, tāpec maukšu uz Zelt' asar! vismaz tajās brivs iekrīt... :) prieks
Lai Jums izdodas foršas sacensības un kauss atrod jaunu saimieku! ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
AnatolijsDatums: Otrdiena, 03.02.2015, 17:01 | Ziņa # 861
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Reizēm uz bļitku pat foršāk. Galvenais pluss, ka pirksti nav jāsaldē, motili liekot virsū :D
Es visticamāk atkal piedalos, man jau īsti nav izvēles chukle


Za ribalku!
 
martiDatums: Trešdiena, 04.02.2015, 22:29 | Ziņa # 862
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
diemžēl man šogad sacenes ies secen :(
sakrituši visādi neatliekami pasākumi.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BarcaManiacDatums: Pirmdiena, 09.02.2015, 12:52 | Ziņa # 863
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 53
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Paziņojums īstiem vīriešiem un sievietēm, tuvojas 14. Februāris, tie ir Carnikavas novada īpašie svētki – pirmās zemledus makšķerēšanas sacensības „Āķis Lūpā” varesiet tirināt un raustīt bļitka un mormiška atļautais veids.
Sacensību dalībnieku reģistrācija sports.carnikava.lv, vai pa tālruni 29727705, vai sacensību diena sākot no 8-00 līdz 8-55. Sacensības dalība ir bez maksas, paldies Carnikavas novada domei, Carnikavas sporta centram. Balvas no atbalstītājiem SALMO, SURF, JUFTIS
Gaidam visus, ne asakas.

Pielikumi: 0749317.jpg (84.7 Kb) · 2166523.jpg (21.9 Kb)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.02.2015, 11:31 | Ziņa # 864
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kā ar bļitkošanas sacensībām sestdien? Gribētāji ir? doma


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.02.2015, 20:41 | Ziņa # 865
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Atradies Babītes novada iedzīvotājs :D

Starp citu, pašlaik sacensībām ir pieteikušies divi cilvēki. Vēl vienam ir iespēja trijniekā tikt :D
Pašlaik ir divi tiesneši un divi dalībnieki, viens operators un viens skatītājs :D
Karoče pieteikumus gaidīšu līdz ceturtdienas pēcpusdienai. Ja gribētāju nebūs, tad diplomus un medaļas pasniegšu sev alus
Vēl jautājums, vai kādam ir pagājušā gada kausa ieguvēja V.Sosina telefona numurs? Man kontakti pazuda līdz ar iepriekšējā telefona pazušanu. Vajadzētu tā kā trofeju dabūt atpakaļ :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 16.02.2015, 21:31 | Ziņa # 866
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es vēl zem jautājuma zīmes.... ceru, ka būs labi un tikšu.
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 17.02.2015, 09:35 | Ziņa # 867
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Vai tik ne uz Plaužu ezeru? svilpo

Turpatās gan, jā :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Otrdiena, 17.02.2015, 09:49 | Ziņa # 868
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tad jau tiksimies. ;)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 17.02.2015, 12:09 | Ziņa # 869
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ak tu re kā :) Un Tu Ādažus?
Man gan izskatās, ka nebūs jābrauc, vismaz atbildīgais vēl nav ziņu devis, tā kā laikam būs nokomplektējušies :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Otrdiena, 17.02.2015, 18:56 | Ziņa # 870
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nē. Es Saučus. ;)
Starp citu šamie vēl lemj par ledus drošumu. Tāpēc ari tāda "aizture". Par to vai notiks, vai nē, konkrēta atbilde būšot ceturtdien.


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv