[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Sacensības
je6kaDatums: Ceturtdiena, 05.09.2013, 11:31 | Ziņa # 676
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Manuprāt jau pa agru biki tās sacenes aiz loga vēl +23 grādi un lielie lomi jau vel tikai priekšā....


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.09.2013, 11:47 | Ziņa # 677
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Sazaans)
Sveiki. Es un mans kolēģis piesakamies uz gumijotājiem. Tā ka viena ekipāža būs 100%. Vienīgi varētu piebraukšanas karti iemest, lai zin kur tieši tikšanās vieta.

Super! ja
Kartē tas izskatās kaut kā tā :)


Quote (je6ka)
Manuprāt jau pa agru biki tās sacenes aiz loga vēl +23 grādi un lielie lomi jau vel tikai priekšā....

Nē, pašā laikā. Drīz zandarti no ezera sāks ziepēties prom, asari arī pašlaik ir daudz ezerā, bet vēlākā rudenī jau vairāk tīri uz līdaku jāspiež. Katrā gadījumā pašlaik ir kur izvērsties un ir vairāk variantu :)

Man jautājums par laikiem. Tā arī sākam 7:00 kā nolikumā, vai citā laikā? :)
Pielikumi: 2511299.png (63.1 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.09.2013, 12:14 | Ziņa # 678
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tabulas un diplomi jau gatavi. Lūgums katram paņemt arī kādu uzticamu rakstāmo, lai varētu rakstīt punktus tabulā, es paņemšu vairākus, bet tomēr. Un uz vietas izlemsim, vai metam kopā kādu dalības maksu priekš uzvarētāja :)


Pielikumi: 0602011.jpg (71.0 Kb) · 2079964.jpg (63.2 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
SazaansDatums: Ceturtdiena, 05.09.2013, 14:40 | Ziņa # 679
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Es forumā esmu nesen, bet pieredze visādu mērogu copes pasākumos man ir liela. Tādēļ man rodas jautājums. Kādēļ punktus tabulā jāraksta laivā? Izvedam lomu krastā un tad arī saraksta punktus. Nav jau LR čempis ka katrā laivā ir pa tiesnesim, kas šo darbu dara. svilpo
Un ja cope būs tāda kā vakar, tad rakstīt vispār nebūs ko. No 6:15 - 8:30 divi asariņi, kuri pēc nolikuma ieskaitē neiet. Tā ka domāju ka tos 23cm arī droši varētu labot uz 18cm. dusma
Kas attiecas par laikiem, tad vajadzētu ņemt vērā ka tā tomēr ir sestdiena un cilvēku ezerā būs daudz. Tādēļ mans priekšlikums būtu sākt pasākumu 6:00, jo šis ir laiks kad reāli var sākt copēt. fish
Paldies par karti!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.09.2013, 14:51 | Ziņa # 680
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Sazaans)
Tādēļ man rodas jautājums. Kādēļ punktus tabulā jāraksta laivā?

Nu katrs lai raksta kur pašam ērtāk - uz lapas, telefonā, vai kaut vai atceras no galvas. Vnk man šķiet, ka tabuliņā uzreiz ir pārskatāmāk un uzreiz var redzēt secību kādā zivis noķertas. Tas nav obligāts pasākums, punktus fiksē katrs uz kā un kā vēlas. Tiesnešu tiešām nav, viss uz goda prāta.
Quote (Sazaans)
Tā ka domāju ka tos 23cm arī droši varētu labot uz 18cm

Par asara izmēru vienosimies uz vietas pirms starta kopīgi :)
Quote (Sazaans)
mans priekšlikums būtu sākt pasākumu 6:00,

Es gan labāk sāktu 7:00, jo 6:00 nav vēl īsti gaišs, tas nozīmē, ka man no garāžas jālaižas būtu pa pilnīgu tumsu, lai 6:00 būtu starta vietā. Bet atkal - neuzspiežu. Ko saka pārējie, kas plāno piedalīties par sākuma laikiem? :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 05.09.2013, 16:59 | Ziņa # 681
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es ar mieru 6:00


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 05.09.2013, 17:35 | Ziņa # 682
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Sazaans)
Un ja cope būs tāda kā vakar

visu laiku bija baigie vēji, ezers sašūpināts, mailes pamukušas pa krūmiem, asaris bēdīgs vemstās.
tagad visi nomierināsies un 6dien būs baigi ok ;)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
SazaansDatums: Piektdiena, 06.09.2013, 20:02 | Ziņa # 683
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Tad kā paliek ar pasākuma sākuma laiku? 6:00 vai 7:00 prieks
 
parcopiDatums: Piektdiena, 06.09.2013, 22:39 | Ziņa # 684
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izvēlamies vidusceļu un sākam 6:30! alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Sestdiena, 07.09.2013, 05:43 | Ziņa # 685
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu tad maucam!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 07.09.2013, 18:42 | Ziņa # 686
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Individuāli uzvarēja Marti, kā komanda - vobleristi! Bildes un sīkāks apraksts kaut kad tuvākajās dienās. Varbūt šovakar, bet diez vai :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Sestdiena, 07.09.2013, 22:35 | Ziņa # 687
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
aigars sadzēries aveņu klepus sīrupu :D
p.s. baigā cūcene gadījās: 3,1 kg 79cm :)
asari lika mīksto. kaut ko nedaudz jau sakasīt varēja, bet ne paturamu :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 08.09.2013, 12:04 | Ziņa # 688
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (marti)
aigars sadzēries aveņu klepus sīrupu

nene
Viss kārtībā, tūlīt uz Siguldu pedāļus mīt! velo
Tātad neliels atskats uz sacensībām. raksta
Sacensības notika kā plānots, dalībnieku atsaucība nebija liela, bet vajadzīgas komandas tika salasītas. Bija bleķinieku pārstāvji, vobleristu un arī gumijnieku ekipāža. Vienu brīdi jau likās, ka bleķiniekus pārstāvēšu viens, bet pēdējā brīdī izdevās atrast sev laivas un komandas kolēģi Imanta personā(Chominsh). Piesolīju, ka būs laba cope un labs laiks un šis piekrita. Laiks tiešām bija labs :D
Tālāk jau lai pārsvarā runā foto! foto
Braucam ar Imantu un starta vietu, Imants vēl guļ :D


Starts sākās padsmit minūtes vēlāk, jo mēs nedaudz nokavējām. Mūsu motors nav tik žiperīgs taada
Pārrunājām asaru izmērus un citas nianses un sacensības varēja sākties! Pirmie aizbrauca ieņemt labākās vietas gumijnieki! Sazaans ar kolēģi! :)

Marti ar kolēģi aizbrauca nākamie :)

Mēs sākumā pamēģinājām turpat kanālā, bet bez rezultāta. Šis bija mūsu sacensību dienas ieroču arsenāls :)

Laiciņš kolosāls, bet pilnīga necope. Mētā kā baseinā :D Izmeģinājām pat šādu taktiku "lovisj ribka sama" :D

Copmaņu ezerā pietiekami, bet nemanīju, ka kāds ko velk :)

Braukājam pa visu ezeru, mēģinam uz kantīm, gar zālēm, citās zināmās vietās, bet nav pilnīgi neviena iznāciena pat ne








Pa sešām stundām mūsu ekipāža redzēja tikai vienu asarīti netālu no Langas, kurš skrēja pakaļ Mepps Cyklop šupiņam un pāris reizes tam piebakstīja. Tas bija arī viss! Šitādu necopi es neatceros, kad būtu piedzīvojis. Viena lieta ir, ja ripina gurķi un neko nenoķer, bet sešas stundas aktīvas copes un pilnīgs fiasko! Prieks kur tu rodies! dance prieks
Labi, ka laiks vismaz patiešām bija jauks! sun Uz sacensību beigām vējelis jau sāka gan labs pūst, bet copi tas neuzlaboja :)
Tātad par rezultātiem. Gumijniekiem uz diviem bija pieci asari, no kuriem tikai viens bija jau sava vārda cienīgs, bleķinieki palika sausā(toties pirmā un otrā vieta savā klasē :D ), bet vobleristi bija tikuši pie dažiem asariem un Marti bija paveicies izvilkt skaistu līdaku virs 3kg! taada

Uz šo viņam tas izdevās! :)

Te asari, kas tika amnestēti :)

Sacensības ir noslēgušas un vietu sadalījums ir šāds.
Komandu vērtējums
1.vieta Vobleristi
2.vieta Gumijnieki
3.vieta Bleķinieki

Individuāli:
1.vieta Marti
2.vieta Sazaans
3.vieta Sazaana copes biedrs(vārdu diemžēl neatceros)
4.vieta Marti copes biedrs(vārdu ar diemžēl neatceros)
5.-6.vieta, jeb izcilnieki - Aigars un Imants :D

Te Marti ar diplomiem, balvu, Sebiles voblera izskatā, un mērkaķi, kas nesīs viņam bagatību :D


Nu ko, labākie noskaidroti, diplomi izdalīti, var doties arī mājup.

Pa ceļam vēl piestājām Daugavā, bet tur pusstundas laikā bija tas pats, kas ezerā - pilnīgs nekas! :D Tikai spiningu gandrīz noslīcinājām, bet tas jau cits stāsts.
Tiekamies pie ūdeņiem vēl kādās mazās, parastās sacensībās(lielās sacenes pagaidām nav manā plānotājā) vai ikdienas copē! zivs


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Svētdiena, 08.09.2013, 17:36 | Ziņa # 689
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Marti ,apsveicu :) superīga līdaka pie tādas necopes ja Pelnīta pirmā vieta , man jau liekas ka tas tev sāk kļūt par ieradumu pārējos atstāt aiz sevis :D Tā tu visus draugus pazaudēsi


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Svētdiena, 08.09.2013, 17:37
 
martiDatums: Svētdiena, 08.09.2013, 19:48 | Ziņa # 690
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
joni, šoreiz tas atkal bija pārpratums-negadījums un totāla cūcene :D
jo tiešām bija necope.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv