[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Sacensības
kristsKGDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 12:16 | Ziņa # 706
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
hello sveiciens visiem pirmdienas rītā!

te būs rezultāti - http://www.fishing.lv/?w=sports

pats arī pabiju LK pasākumā!
gribēju pateikt, ka bija liels prieks par džekiem, kas piedalījās un īpaši par tiem, kas nestartē LR čempī, bet bija gatavi cīnīties un kapāties!! un tadi bija, tai skaitā Zivnieks - malacis. Ar savu funktieri un domāšanu būs ok!! Un pirmā diena vispār bija ļoti ok jums, ņemot vērā cik rezultāti bija blīvi, tad tur lomu spēlēja pat tas vai izdevās 19 cm asari izslēgt un nomainīt pret 25 cm asari un tad jau varēja pakāptie spar vairākām vietām.

Copēt sacensībās un ikdienā ir ļoti liela starpība, vismaz man tā liekas, bet te ir tas vai izdodas domas un sajūtas sakārtot tā, lai justos komfortabli un ērti - kā ikdienā, tikai ar lielāku koncentrēšanos un funktierēšanu un galvenais pārliecību, ka dari pareizi, ka esi izvēlējies pareizo mānekli, vadīšanas tehniku, vietu u.t.t.

šis gads man arī bija raibs makšķerēšanas sporta ziņā - sanācis uz ādas izbaudīt kā ir būt tur lejā un kā uzvarēt... un skaidrs, ka, jo mierīgāka un pārleicinošāka darbošanās un lēmumu pieņemšana + treniņi, jo labāks rezultāts.
bez veiksmes neiztikt, bet uz to cerēt nevar, jāiet uz konkrētā ūdens drošāko variantu - citā asars, citā līdaka varbū žanis...

Ķīsī asars bija un tīri ok un vairākās vietās, bet ne visur un ne visas tehnikas un varianti strādāja.

P.S. copēt ir forši!

ne asakas!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 13:27 | Ziņa # 707
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Malači! :) Krists vispār monstrs! speks
Zivniekam manuprāt nedaudz pieredzīte pietruka, jo čujs, ņuhs un poņa jau nu viņam ir :D
Es nebūtu gatavs ieguldīt laiku un līdzekļus tādam pasākumam. Manuprāt sporta makšķerēšana paņem ļoti daudz laika un ļoti daudz līdzekļus. Respect jums, ka varat to darīt! hello
Man oficiālās sacensībās, kur jācopē uz rezultātu, laikam visvairāk pietrūktu tās bezbēdnības un vienkāršības, kas ir ikdienas copē :)

Iesācējs - nu a kā Tev fīderēšanā gāja Milo mačos? :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 13:37 | Ziņa # 708
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
malači!
tagad uz copi netieku tā pat, kur nu vēl sacenēs piedalīties :(
bet vispār kādreiz labprāt paprovētu.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 18:41 | Ziņa # 709
Grupa: Dzēstās
Quote (kristsKG)

Ķīsī asars bija un tīri ok un vairākās vietās, bet ne visur un ne visas tehnikas un varianti strādāja.

Atvaino par stulbu jautājumu - sliekšots sacīkstēs ir taču aizliegts? Pats zini kāds es špiningotājs, tāpēc stulbi jautājumi. :)
 
IesācejsDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 18:43 | Ziņa # 710
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Īsumā par Milo fīdera kausu.
Treniņu pēcpusdiena bija lietaina, dalībnieki pamatīgi salija.
Sestdiena sākās ar lietu, bet uz copes sākumu viss bija ok.
Svētdien ik pa brīdim lija, bet nekas ekstremāls. Kopvērtējumā vislabāk gaja Janam, kurš svetdien zonā bija 2ais uzreiz aiz NG.
Siluro sestdien palika otrais zonā, bet svētdiena nebija viņam veiksmīgākā.
Mans sniegums bija stabils - katru dienu 10ais zonā un kopvērtējumā 20ā vieta no 26iem dalībniekiem
Detalizētu info ielikšu velāk.
Mums bija arī kvalificēts velonovērotājs - Boroda :)


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 19:13 | Ziņa # 711
Grupa: Dzēstās
Quote (Iesācejs)
Mums bija arī kvalificēts velonovērotājs - Boroda :)

Jā, jā, tur kur vizinājos, Normundu neieraudzīju.... bet, tā kā biju iesvīdis turp braucot, tad jūs vērodams, nosalu... :) Atpakaļ ceļš tika veikts par 10 min ātrāk. Mani izbrīnija Krišjānis, kas lēkāja kā kalnu āzis vienā T-kreklā. Citi sēdēja dubenus nepacēluši, bet viņš vislaik bija kaut kādā kustībā. :) Un vilka arī...
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 19:15 | Ziņa # 712
Grupa: Dzēstās
p.s. ar Janu tā arī neiepazinos. :(
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 19:17 | Ziņa # 713
Grupa: Dzēstās
Redzēju, kā Siluro mazu bonusiņu palaida 5mm no sečoka... Tā gan skrobe...
 
kristsKGDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 19:58 | Ziņa # 714
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Boroda, :) aizliegts gan, gan sliekšots, gan maiļšots :) - tas par laimi, citādi neuzvarētu :)
mums ir jaudīgāki čaļi, šajā nodarbē - Zivnieks un Sienāzis!!!

drīkts tikai ar mākslīgo ēsmu!

vajag atsevišķu čempi - plēsīgo ķeršana uz dzīvo:)
 
IesācejsDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 20:01 | Ziņa # 715
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Te būs sacensību rezultāti:
http://s5.uploads.ru/GXtUz.jpg

Citādi - laba pieredze.
Izbaudīju, ko nozīmē copēt blakus sektorā ar līderi, copētjot vienādā distancē. Man cope atvērās tikai piektajā stundā, kad viņš jau bija savilcis lielāko daļu sava loma.

Par izdevumiem ir jāpiekrīt - sporta cope ir dārgs prieks. Bet var arī pa vienkāršo. Krišjānis to pierādīja :)
Man arī lielākā izdevumu daļa saistīta ar ēsmu un iebarojamo barību.

Mans aicinājums - piedalamies mačos, būs interesantāk :)


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
IesācejsDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 20:03 | Ziņa # 716
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote (Boroda)
p.s. ar Janu tā arī neiepazinos.


Nākamreiz palīdzēši jums sapazīties dance


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
JanDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 20:45 | Ziņa # 717
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (Iesācejs)
...
Par izdevumiem ir jāpiekrīt - sporta cope ir dārgs prieks. ...Man arī lielākā izdevumu daļa saistīta ar ēsmu un iebarojamo barību.
...


Tā tas ir visiem. Arī Krišjānim. :)

Quote (Iesācejs)
Bet var arī pa vienkāršo. Krišjānis to pierādīja ...


Var, bet vai tas ir tas labākais... , stipri šaubos, jo tad ir jādarbojas šādi:
Quote (Boroda)
Krišjānis, kas lēkāja kā kalnu āzis vienā T-kreklā. Citi sēdēja dubenus nepacēluši, bet viņš vislaik bija kaut kādā kustībā.
...


LSMK-Milo
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 21:09 | Ziņa # 718
Grupa: Dzēstās
Nu man ir 2 kāti. 50gr un 100gr. Ar visām spicēm. Bet pirkt tos solus, galdus utt, visus turētājus... mhm. Dārgi. Ir spainis barības iejaukšanai.... Bet nav garais sadoks un iesmeļamais tīkliņš, pareizā garumā (laikam vajag ap 4 metri). Nu kā žāklīti parasti no kolēģa aizņemos, ja ne, tad krūmi kā biezs, nogriez kādu gribi. Es laikam palēkātu gar krastu, izvilktu 3 bonusus un tad pīpi uzpīpētu. :) Ar ķiršu aromātu... :)
 
JanDatums: Pirmdiena, 30.09.2013, 23:26 | Ziņa # 719
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
... Bet pirkt tos solus, galdus utt, visus turētājus... mhm. Dārgi.
...


Dārgi, lēti -tas viss ir nosacīti.
Sacensības, tāpat kā vienkārši makšķerēšana ir hobijs un atpūta. Ērtības un komforts nebūt nav pēdējā vietā. Bet ne jau tikai dēļ tām ērtībām tiek gādāti kastes, krēsli u.t.t.. Galvenais ko dod šis aprīkojums ir laiks. Jo vairāk laika ieekonomēsi, jo vairāk laika atliks ko zivis ķert un mačos tas ir būtiski. Dievs tik zin, cik zivis Krišjānis būtu varējis noķert pa to laiku kuru zaudēja pa akmeņiem lēkājot.


LSMK-Milo
 
BorodaDatums: Otrdiena, 01.10.2013, 00:28 | Ziņa # 720
Grupa: Dzēstās
Quote (Jan)
. Dievs tik zin, cik zivis Krišjānis būtu varējis noķert pa to laiku kuru zaudēja pa akmeņiem lēkājot.

Jā, to tik zin viņš pats. A drīkst krastmalā kādu žākli nocirst? Kur ir mežs un krūmi - nekas, bet ja es Krāmeros nogriezīsu? (kāpēc to vietu sauc Voleri? vesels kilometrs vai vairāk uz augšu, tobiš Krāmeri) Veikals ir Voleros, bet cope jau notika Krāmeros. :)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv