[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Sacensības
dadziicDatums: Piektdiena, 11.01.2013, 22:43 | Ziņa # 511
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
dance dance man nebūs pašam jāstūrē !!! prieks
J0nis, pelna plusiņus... Vai mēģina uzpirkt tiesnešus... nene


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
J0nisDatums: Piektdiena, 11.01.2013, 22:47 | Ziņa # 512
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (dadziic)
man nebūs pašam jāstūrē !!!

Man jau arī nebūs jāstūrē dance Diez ko tas Dadziic varētu nozīmēt :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
martiDatums: Sestdiena, 12.01.2013, 00:13 | Ziņa # 513
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ir tāds ticējums: lai rīt sacensībās uzvarētu - tulīt pirms gulētiešanas zem spilvena jāpaliek labākā bļitka ar troiņiku :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 12.01.2013, 00:16 | Ziņa # 514
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
ir tāds ticējums: lai rīt sacensībās uzvarētu - tulīt pirms gulētiešanas zem spilvena jāpaliek labākā bļitka ar troiņiku

Un rīt norīta pīrsings lūpā


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 12.01.2013, 00:36 | Ziņa # 515
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Marti - galvenais kausu paņem! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Sestdiena, 12.01.2013, 00:54 | Ziņa # 516
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es arī esmu gatavs...ap 8iem kopā ar Armandu startējam no manis :)

p.s. kastē atradu iepriekšējās sezonas motiļus :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
jutrixDatums: Sestdiena, 12.01.2013, 08:53 | Ziņa # 517
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labrīt!!!


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Sestdiena, 12.01.2013, 09:02 | Ziņa # 518
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu ko, sacensību diena klāt! prieks


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Sestdiena, 12.01.2013, 09:09 | Ziņa # 519
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Guten Morgen!


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
martiDatums: Sestdiena, 12.01.2013, 09:09 | Ziņa # 520
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es domāju, ka kausu varu atstāt mājās. ja nu vienīgi varu aizvest jums viņu atrādīt, kas nav redzējuši :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Sestdiena, 12.01.2013, 09:26 | Ziņa # 521
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Armands tūliņās jau ir lejā un mēs laižam alus


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Sestdiena, 12.01.2013, 10:25 | Ziņa # 522
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Labas rītas. ;)
Braucu garām jūsu pulcēšanās vietai.A tur viena raudu mamma mani balso-kur tad tie Parcopi.lv puiši palikuši?Asari galīgi esot "zupu saēdušies" patriekuši visas zivis no tā līcīša un tagad ar astēm ledu dauzot ka maz neliekoties! svilpo


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Sestdiena, 12.01.2013, 13:54 | Ziņa # 523
Grupa: Dzēstās
Ienācās info, ka daži asarēni esot pat noķerti. :)
 
paganels(pp)Datums: Sestdiena, 12.01.2013, 16:29 | Ziņa # 524
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Nācās pasākumu laist garām,žēl raud ,bet rītu gan aizlaidīšu turpat.Ceru ,ka pareizo pleķi būsiet paurbinājuši tārpiņu peldināšanai un ašukus sakacinājuši


esmu tur,kur neķeras:).

Ziņojumu laboja paganels(pp) - Sestdiena, 12.01.2013, 16:30
 
urmaasDatums: Sestdiena, 12.01.2013, 17:07 | Ziņa # 525
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (paganels(pp))
Nācās pasākumu laist garām,žēl ,bet rītu gan aizlaidīšu turpat.Ceru ,ka pareizo pleķi būsiet paurbinājuši tārpiņu peldināšanai un ašukus sakacinājuši


Mans gan rīt uz likteņupi. :)
Tiko pat izskanēja piedāvājums šonakt maukt uz Peipi uz divām dienām.Būtu jau piekritis,tik līdz rītam vēl jānošeptē :(


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv