[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Sacensības
AnatolijsDatums: Svētdiena, 13.01.2013, 16:56 | Ziņa # 541
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bija foršs pasākums. ja
Apsveicu uzvarētājus! cempion


Za ribalku!
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 13.01.2013, 17:05 | Ziņa # 542
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Apsveicu uzvarētājus!


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
martiDatums: Svētdiena, 13.01.2013, 17:08 | Ziņa # 543
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
veidojas tradīcija kausu paņemt ar vienu zivi :)
un man pat liekas, ka šogad tā bija lielāka nekā pagājušo gad.
redzēs kā būs nākamgad ja


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kaspi4Datums: Svētdiena, 13.01.2013, 17:24 | Ziņa # 544
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Codes Kodēm patika, neskatoties uz to ,ka nebija pat piesitiena :) Kārtīgi izstaigājāmies un nourbāmies svaigā gaisā, malači , kas spēja kaut asarīti izmānīt. Vairāk interesantus pasākumus!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 13.01.2013, 18:57 | Ziņa # 545
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kristsKGDatums: Svētdiena, 13.01.2013, 19:10 | Ziņa # 546
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
ja malači! apsveicu :)

marti gandrīz saglabāja kausu!
 
eduksDatums: Svētdiena, 13.01.2013, 20:42 | Ziņa # 547
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
marti gandrīz saglabāja kausu!

Ne tie vārdi, te tiešām sniegu bija biku maisiņā jāpieber un kauss paliktu ;) :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
martiDatums: Svētdiena, 13.01.2013, 20:51 | Ziņa # 548
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu viena siļķīte pietrūka :)
biju tajā ezerā pirmo reizi mūžā. vispār pārsteidza asaru izmērs.
man bija no 3 zivīm divas smukas (pāri 100 gramiem), par stauta monstru nemaz nerunāsim, bet arī tai vecmīlgrāvja blicei bija smuki asari. nebija sīkaļu. uzsita interesi aizbraukt tur vasarā ar MJ no laivas.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Svētdiena, 13.01.2013, 21:49 | Ziņa # 549
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
pat sniegi nevajadzēja :)) iebāztu vienu šķērseni dziļāk un būtu uzvara :))

marti, man Dūnis ļoti patika pirms gadiem 15 - ļoti skaisti asari ķērās decembrī un janvāra sākumā. Tur man bijušas smukas līdakas arī, bet vasarā neesmu mēģinājis. Pēdējās 5 ziemas man labāki rezultāti bijuši citos pierīgas ezeros.
 
parcopiDatums: Svētdiena, 13.01.2013, 21:56 | Ziņa # 550
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es ar Anatoliju kādreiz, kad man bija padsmit gadi, tad bieži braucām uz Dūņezeru, LIlastes ezeru, Dzirnezeru un Umīti. Toreiz gan tikai ar pludiem. Bet nu copēts tiešām tur tika diezgan daudz, lai kaut kāda sajēga arī rastos. Toreiz vislabāk patika Lilastes ezers, tad Dūņezers, tad Umītis un vismazāk simpatizēja Dzirnezers. Bet visos ir tikts pie labiem lomiem, sevišķi Lilastes un Dūņezerā. Lielu asaru tur netrūka un domāju, ka netrūkst arī tagad. Ziemā gan viss savādāk, bet kā ezers man Dūņezers patīk tik un tā ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Pirmdiena, 14.01.2013, 17:28 | Ziņa # 551
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
uzsita interesi aizbraukt tur vasarā ar MJ no laivas.


Velcom :)
Apsveiciens visiem pasāciena dalībniekiem. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 21.01.2013, 00:18 | Ziņa # 552
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
http://www.esma.lv/lv/NolikumsZeltaAsaris%202013.pdf
Nosolījos ka vairs uz turieni nebraukšu ,bet laikam samelojos :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.01.2013, 11:12 | Ziņa # 553
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ceri 1000Eiro ar mazāko zivi paņemt? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 21.01.2013, 20:35 | Ziņa # 554
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Ceri 1000Eiro ar mazāko zivi paņemt? :D

Kāpēc gan ne !!! Vēsi Un ar lielāko- otru 1000.Man tas ir kā ar aizsietām acīm zaceni ledusskapī atrast


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Otrdiena, 22.01.2013, 19:35 | Ziņa # 555
Grupa: Dzēstās
Quote (J0nis)
Man tas ir kā ar aizsietām acīm zaceni ledusskapī atrast

Bieži trenējies? :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Sacensības (Informācija par dažādām sacensībām makšķerēšanā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv