[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Salidojumi
ZivnieksDatums: Otrdiena, 16.05.2017, 10:33 | Ziņa # 316
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu es gan jau pieslēgšos, ja būs brīvs un viss čiki. alus


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 16.05.2017, 10:49 | Ziņa # 317
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tad darām tā, ka tie, kas gribētu piedalīties, lai ieraksta kurš mēnesis viņiem ērtāks. Jūnijs, jūlijs vai augusts. Un tam mēģināsim vienoties par nedēļas nogali! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 16.05.2017, 10:56 | Ziņa # 318
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man īstenībā pa lielam vienalga...pagaidām izskatās, ka nekas tāds brīvdienās nav ieplānots. Bet tā kā je6ka ar j0ni jūnijā netiek, tad maucam jūliju.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
je6kaDatums: Trešdiena, 17.05.2017, 21:10 | Ziņa # 319
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nu man pagaidām velk tikai uz Jūlija beigām :D Ja skatās sestdienas, svētdienas. Katrā zinā ja būs brivs, tad dalība un vēlme piedalities salidojumā ir un nekur nav aizmukusi, bet tie grafiki ar brivajiem datumiem ir tādi kā ir un neko nepadarīs. :)


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 13.04.2018, 10:27 | Ziņa # 320
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šogad iespējams atkal briest foruma salidojums. Provizoriskie datumi varētu būt 1.-3.jūnijs. Vieta nav izlemta, arī šie datumi nav akmenī iecirsti. Interesanti piedalīties ir, vai nafig to salidojumu? doma


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 13.04.2018, 10:44 | Ziņa # 321
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Gan jau varētu


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Piektdiena, 13.04.2018, 14:58 | Ziņa # 322
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Ja līdz tam laikam būšu ticis pāri savai īpašajai zupiņu diētai, varētu pievienoties :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
BorodaDatums: Svētdiena, 15.04.2018, 11:45 | Ziņa # 323
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Varētu gan kaut kad salidot, bet man atvaļinājums no 7. maija - 2 nedēļas. Tālāk plāni nezināmi. Varētu plānos iekļaut arī jūnija sākumu.... Pa lielam es par, ja tik Jonis piedalās! :D
 
PogaDatums: Pirmdiena, 16.04.2018, 22:27 | Ziņa # 324
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
1-3 jūnijs,ideāli! Man,kā papīru cilvēkam,ideāli! plaude


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
J0nisDatums: Otrdiena, 17.04.2018, 08:25 | Ziņa # 325
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Pa lielam es par, ja tik Jonis piedalās!

Liekas ka būtu 1-3 baigi labais datums es arī par Ja tik Je6ka piedalās


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Otrdiena, 17.04.2018, 12:10 | Ziņa # 326
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Visi tik skatās, viens uz otru, kas brauks :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
PogaDatums: Otrdiena, 17.04.2018, 14:01 | Ziņa # 327
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Zivniek,Tu ar mums?! raksta


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
martins_Datums: Otrdiena, 17.04.2018, 14:47 | Ziņa # 328
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Poga ()
Zivniek,Tu ar mums?

Vai pret? :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 17.04.2018, 15:17 | Ziņa # 329
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Poga ()
Zivniek,Tu ar mums?!

Quote parcopi ()
Interesanti piedalīties ir, vai nafig to salidojumu?

Quote Zivnieks ()
Gan jau varētu

Cik saprotu, tad divas nedēļas Zivnieks te nebūs, kamēr atvaļinājums viņam. Viņš jau tā rakstīja forumā. Be, ja viņš būs pret mums, kā Martins saka, tad pats vainīgs :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
PogaDatums: Otrdiena, 17.04.2018, 16:01 | Ziņa # 330
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Viņš nezin,ko palaiž garām,ja būs pret! dance


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv