[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Salidojumi
kapracisDatums: Otrdiena, 27.05.2014, 11:36 | Ziņa # 286
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
tas nebūs tur, kur ņūdisti tusējas?:)
 
BarcaManiacDatums: Otrdiena, 27.05.2014, 15:19 | Ziņa # 287
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 53
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Sveiks visiem!
Kā soliju piemeklēju vietu Dūņezera salidojumam.

My WebPage
 
BarcaManiacDatums: Otrdiena, 27.05.2014, 15:21 | Ziņa # 288
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 53
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Lilsates ezers.

My WebPage
 
parcopiDatums: Otrdiena, 27.05.2014, 16:32 | Ziņa # 289
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kaut kā nevar apskatīties. Varbūt vienkāršāk skrīnu noņemt no atzīmētās kartes un kā bildi ielikt? :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BarcaManiacDatums: Trešdiena, 28.05.2014, 13:00 | Ziņa # 290
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 53
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Pieliku klāt. sorry


Pielikumi: 5002769.jpg (90.4 Kb) · 2356534.jpg (95.7 Kb)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 28.05.2014, 13:08 | Ziņa # 291
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Riebjas man tā Lilaste :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 28.05.2014, 20:51 | Ziņa # 292
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Riebjas man tā Lilaste

Man gan patīk :D
Vienīgais Dzirnezers man "ne pārāk", no tā gala.
Tuvākajā laikā būs zināms - brauksim salidot pie Lilastes ezera, vai Dūņezera. Iespējams sanāks aizbraukt pačekot uz vietas, tad jau labāks priekšstats radīsies, kas labāk der :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 21.05.2015, 19:36 | Ziņa # 293
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tātad tā. Ir doma par kopīgu copīti un atpūtu pie ūdens. Datumi ir skaidri, vieta nav skaidra. Datumi ir 12.-14.jūnijs. Var saukt par salidojumu, kopīgu copi, vai vienalga kā.....lietas būtību tas nemaina :)
Tātad piedāvāju interesentiem savākties uz kopīgu copi otrajā jūnija nedēļas nogalē 12.-14.jūnijs.
Jautājums tāds, vai kādam ir par ko tādu vispār interese(es tāpat tajos datumos kaut kur braukšu pie dabas), un kurš vēlētos piebiedroties :)
Ir kādas idejas, vai ierosinājumi? alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 21.05.2015, 20:06 | Ziņa # 294
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es netikšu... :(
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 22.05.2015, 08:59 | Ziņa # 295
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Datumi baigi riebīgi :( Baigi jāskatās kā būs, kad nāks tuvāk, jo man nākamās divas nedēļas nogales būs prom no mājām ar copi saistītos pasākumos. Kaut kad jau ar junioru arī jāpadzīvojās...tiešām nezinu :(
Vietu iesaku aizbraukt uz Burtnieku.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Piektdiena, 22.05.2015, 13:54 | Ziņa # 296
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
sori, es ar smukām, jaunām meitenēm zaļumos. vienu brīdi pa kuldīgu, vienu brīdi pa rūjienu.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 20.07.2015, 18:26 | Ziņa # 297
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Kad būs nākamais?


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.07.2015, 20:53 | Ziņa # 298
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote ljubitex ()
Kad būs nākamais?

Varētu septembra pirmajā pusē ko mēģināt uzorganizēt, bet vai atrastos dalībnieki :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 20.07.2015, 21:27 | Ziņa # 299
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Man jāsaskaņo ieplānotās brīvās dienas ar darbu. Kaut vai vienu piektdienu. Izskatās, ka varētu oktobra otrā pusē. Bet tad gan pie jūras, jo tad bute ir klāt. ;)
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 20.07.2015, 22:02 | Ziņa # 300
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Varētu septembra pirmajā pusē ko mēģināt uzorganizēt
Kāpēc ne augusta otrajā pusē?
:)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Salidojumi (Tēma, kurā organizēt kopīgus foruma dalībnieku salidojumus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv