[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Jauna pļāpatuve
parcopiDatums: Piektdiena, 14.07.2017, 10:41 | Ziņa # 151
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Zivniek, piektdiena! Kā tur īsti ir? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 14.07.2017, 14:13 | Ziņa # 152
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Oi, toč!!!!!

PIEKTDIENAAAAAAAAA DZERT UN PI*TIEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!! alus alus alus alus

Es šodien atkal uz nakti ;)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Piektdiena, 14.07.2017, 14:16 | Ziņa # 153
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Juhū, atvaļinājums klāt.. tad jau manīs, cik sanāks pacopēt un kādi būs rezultāti, bet vismaz par darbu uz div nedēļām var aizmirst :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 14.07.2017, 14:22 | Ziņa # 154
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Haļavčiks dusma man vēl 2 nedēļas jāmokās :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Piektdiena, 14.07.2017, 15:24 | Ziņa # 155
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Nekas, labs nākot ar gaidīšanu :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 17.07.2017, 06:41 | Ziņa # 156
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pirmdiena! Uz darbu un strādāt! dance prieks :D
Pielikumi: 3597218.jpg (50.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 18.07.2017, 09:31 | Ziņa # 157
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien jāielaižās, tikai nevaru saprast cikos un, vai doties uz ezeru, vai tuvāk :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 18.07.2017, 10:09 | Ziņa # 158
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labāk nebrauc vispār, vismaz man mierīgāks prāts būs darbā sēžot.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 18.07.2017, 14:47 | Ziņa # 159
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vēl nekur neesmu arī aizbraucis. Bet taisos :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 18.07.2017, 18:36 | Ziņa # 160
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien dzimšanas dienas svinības divām meitenēm....man pirmoreiz tā...patiltē (tobiš zem tilta)...no kakliņa...īru visīti... es vienīgais puika. :))))))) Jauki bija, iesaku visiem. :))))))
 
BorodaDatums: Otrdiena, 18.07.2017, 18:44 | Ziņa # 161
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
ūdensizturīgajai tāfelei (sony telefons) ir viena nelaime, ūdeni ta tur, bet kad lietus lāses bungā ekrānu notiek dīvainas darbības, kurām es nespēju izsekot...ceru, ka netika aizsūtītas 100 sms uz visu pasauli...vienīgā iespēja bija izrubīt to ūdensizturīgo.. Nupat mājā apskatīju - sms nav sutītas. Fū labi, ka tā. Skārienjūtīgais ekrāns reaģē uz lietu. Vot tā ir problēma - kādam piezvanīt stipra lietus laikā praktiski nav iespējams.
 
urmaasDatums: Otrdiena, 18.07.2017, 21:14 | Ziņa # 162
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Šodien dzimšanas dienas svinības divām meitenēm....man pirmoreiz tā...patiltē (tobiš zem tilta)...no kakliņa...īru visīti... es vienīgais puika. :))))))) Jauki bija, iesaku visiem. :))))))

Nu gan tev pazīstamas froilenes-patiltē ar visīti cienā! :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 19.07.2017, 00:15 | Ziņa # 163
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Nu gan tev pazīstamas froilenes-patiltē ar visīti cienā!

:D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Trešdiena, 19.07.2017, 13:35 | Ziņa # 164
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
A man šodien nācās copi ātrāk beigt, kā plānots. Kā vienreiz nepaņem vesti līdz, tā protams, pašvaldības policija klāt(Mīlgrāvja kanālā). Par aptieciņu ar prasīja un nobrīnījās, ka man tik maza laiviņa. Sodu gan neuzlika, bet noņēma no distances. Biju paspējis tikai divus asarus noķert. Ar vesti laikam ir tieši tāpat kā ar lietussargu :D


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 20.07.2017, 11:27 | Ziņa # 165
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
No copes mani aizdzina, noķēru kaut ko citu mežā vakar, pēc tam! dance


Za ribalku!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv