[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Jauna pļāpatuve
parcopiDatums: Piektdiena, 21.07.2017, 12:36 | Ziņa # 166
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nezinu neko par šī līdzekļa efektivitāti un iespējams visi komentāri ir feiki, lai piesaistītu vairāk pircējus, bet nu tādas bildes likt gan nav prāta darbs! Makšķerēšanas noteikumus un paturamā loma daudzumu neviens LV nav atcēlis! Kaut kāds sviests!!! Runa iet par šo brīnumu! dusma


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 21.07.2017, 20:24 | Ziņa # 167
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Nezinu neko par šī līdzekļa efektivitāti un iespējams visi komentāri ir feiki, lai piesaistītu vairāk pircējus, bet nu tādas bildes likt gan nav prāta darbs! Makšķerēšanas noteikumus un paturamā loma daudzumu neviens LV nav atcēlis! Kaut kāds sviests!!! Runa iet par šo brīnumu! dusma

Kas tas par sūdu? Lūdzu noskaidro. Ceru, ka Latvijā tam, nezin kam būs aizliegums + lietotājiem kriminālais.
 
parcopiDatums: Svētdiena, 23.07.2017, 19:05 | Ziņa # 168
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien ar apsargu strīdējos pretī Kundzenei, pirms Vecmīlgrāvja piestātnītes, ja no kuģenes skatās. Šis man mēģināja iestāstīt par kaut kādiem 15m no krasta, ka nevarot tur stāvēt. Es šo sūtu bekot, saku, lai sauc policiju, ja kaut kas nepatīk. Uz mani viņa iekšējie kārtības noteikumi neattiecas, jo es neesmu teritorijā. Beigās atzinās, ka viņus priekšniecība drāžot, kaut likumīga pamata piesieties ciopmaņiem nav. Pēc tam pārbraucu, neiespītējos uz savu taisnību, jo zinu kā ir, kad priekšnieki mudaki un pēc tam apsargu ņem priekšā! svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Svētdiena, 23.07.2017, 20:23 | Ziņa # 169
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Oi, par šito pašu tēmu rudenī debatējām ar Borodač Sekjūritī, kad šiem mēģināja stāstīt, ka nedrīkst līst tanī stūrī aizl lielajiem peldošajiem dokiem, pa labiai rokai, ja no tilta skatās Daugavas virzienā :)
Šos jāj, i šie kā ēzeļi pasakas sacer. Čoms vēl bija vienam no Ķīša stacijas poličiem prasījis par šito - tas teica - sūti nakuj :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 23.07.2017, 21:01 | Ziņa # 170
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Da viņi tur toč aptrakuši, bet gan jau tiešām viņus tur priekšniecība dīda. Nedomāju, ka no laba prāta līstu kasīties, jo vińus bekot sūta 90% gadījumu. svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 24.07.2017, 07:18 | Ziņa # 171
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pirmdiena, visi uz darbu! dance
Urrā tovarisši! :D
Pielikumi: 0834068.jpg (41.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 24.07.2017, 08:12 | Ziņa # 172
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man ar tiem koblenzniekiem diskusijas bijušas visai daudz un esa nav no tiem, kas klusē :) Pats esmu zvanījis pašvaldībniekiem, tie teica, ka ja vajagot, atbraukšot ekipāža un pateikšot tiem aktieriem kur viņu vieta. Toreiz gan pateicu, paldies, pats tikšu galā. Tā nu mēs tur pabļaustījāmies līdz man apnika un klusējot turpināju copēt. Tie vēl turpināja bļaustīties, bet es vairāk vnk neņēmu pierē.Es gan arī nesaprotu par ko tur priekšnieki var drāzt, kāds tam ir pamatojums.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Pirmdiena, 24.07.2017, 09:48 | Ziņa # 173
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
priekšniekiem tur labas copes vietas :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 27.07.2017, 10:22 | Ziņa # 174
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu ko, jāsāk taisīties uz Koknesi. Šovakar un rīt pašam jāpacopēt, tad brīvdienās jāpatiesā. Es tik bik nepoņatkā ko lai ņem līdz? Laikam dzīgam un dropšotam pricendāļi.....vai arī fīderis :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 27.07.2017, 10:32 | Ziņa # 175
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ne asakas! Lai gan tajos ūdeņos man tieši tā arī parasti ir :D Uz čempja laiku tur esmu bijis reizes 2 vai 3, tad nu mokies lai labi ja mēru izsēdētu, plus vēl tie šaušalīgie attālumi kur skraidīt. Bet var jau būt, ka šogad savādāk un būs ražīgi.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 27.07.2017, 11:03 | Ziņa # 176
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tāpēc saku, ka var sēdēt krastā un ar fīdetri brekšus ķert, vai uz dzīvo :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 27.07.2017, 13:49 | Ziņa # 177
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Es tik bik nepoņatkā ko lai ņem līdz? Laikam dzīgam un dropšotam pricendāļi.....vai arī fīderis

Alu, līdzi ir jājem alu! alus


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 27.07.2017, 20:55 | Ziņa # 178
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Piekrītu Urmaasam - alu jāņem, kamēr vēl pa lēto. :)))
p.s. ar fīderi iespējams obloms, bet iespējams labs loms. Tur tie hesi strādā, pilnīgā stojakā labi, ja 5 pličus noķersi. Bik vajag straumīti. :)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 28.07.2017, 11:15 | Ziņa # 179
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
PIEKTDIENAAAAAAAAAAAAAAA DZERT UN PI*TIEEEEEEEEEEEEESSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!! alus alus alus alus

Šovakar kāds žanis šmaulī dabūs...a moš i kāds zutis ar ;)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 28.07.2017, 17:50 | Ziņa # 180
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
adbloks vairs nestrādā, vai jāielādē kāda jauna versija?
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Jauna pļāpatuve (Vieta, kur tāpat papļāpāt par jebko)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv