[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Veselīgs dzīvesveids
BorodaDatums: Svētdiena, 22.03.2015, 16:55 | Ziņa # 286
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
kaut kā riepas izmēri būtu jāsamazina, bet tas jau ir grūtāk :D

Ir 2 veidi, kā riepu nomest.
1. veselīga, pareiza pārtika + sportošana
2. pretīgs ikdienas stress, ka pat ēst negribās... bet, tad var dabūt arī otru galējību - riepa aug... jo vislaik vajag kaut ko uzgrauzt...
 
parcopiDatums: Svētdiena, 22.03.2015, 17:13 | Ziņa # 287
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Varu ieteikt labu diētu - normāla ēšana, pa trīš reizes - pirmdiena, trešdiena, piektdiena

Afigennā diēta :D
Quote Boroda ()
Ir 2 veidi, kā riepu nomest.
1. veselīga, pareiza pārtika + sportošana


Veselīga pārtika=dārga pārtika. Pārsvarā. Otrā darbā, uz mašīnas ,vispār neiespējamā misija ir regulāra un veselīga paika. Un sportošana, protams, man patīk - bet tīri fiziski sanāk maz laika to darīt. Vot tāds apburtais loks sanāk. Kaut ko jau mēģinu gan ar ēšanas paradumiem, gan fiziskām aktivitātēm. Bet ir baigā likumsakarība - nodzīt to riepu ir daudz grūtāk, kā uzaudzēt nirga


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 22.03.2015, 17:17 | Ziņa # 288
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
P.S. Tagad aktīvi spiežu uz bērzu sulām. Nāk pa visiem galiem ārā :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 22.03.2015, 17:51 | Ziņa # 289
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ir vēl trešā lieta, pati grūtākā - gribas spēks. Es esmu atteicies no cukura bēršanas pie tējas, bet tāpat caur kūciņām utml. uzņemu pa daudz. :) Nu kā var atteikties no kūciņas, ja gandrīz katru dienu darbā kādam vārda diena vai dzimšanas diena. :D
 
BorodaDatums: Svētdiena, 22.03.2015, 17:56 | Ziņa # 290
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Veselīga pārtika=dārga pārtika. Pārsvarā.

Nav tik traki. Traki ir pirmās nedēļas, kad gribi ceptus kartupelīšus ar latviešu karbonādi + majonēzi. :D Pēc tam vienu ēdienreizi var aizstāt pagraužot kāpostgalvu, kādu ābolu, vai sezonas ogas, zemenes utml. Vairāk brokastīs auzu pārslas, bez sāls, bez piena, pusdienās dārzeņus sautētus, vai svaigus. Vakarā pašķertu zivtiņu, sautētu ar ķiplociņu, garšaugiem utt.. :)
 
martins_Datums: Svētdiena, 22.03.2015, 18:08 | Ziņa # 291
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Boroda ()
Es esmu atteicies no cukura bēršanas pie tējas


Es drīzāk spētu atteikities no tējas likšanas cukurūdenī :D
Bet toties jau labu laiku esmu no raciona izslēdzis baltmaizi, nu, izņemot bulciņas un kūciņas :D bet tas patiesībā svara pieaugumu apturēja.

Un Bārdaiņa ieteikto sautēto un vārīto pārtiku spēšu ēsti tikai tad, ja no tā būs atkarīga mana dzīvība :) līdz ar to ceru, ka tas nepienāks, turpināšu ēst ceptu un pa bikim sportot :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Ziņojumu laboja martins_ - Svētdiena, 22.03.2015, 18:10
 
parcopiDatums: Svētdiena, 22.03.2015, 18:22 | Ziņa # 292
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Baltmaizi neēdu jau gadiem, kad vēl nekādas riepas nebija - jau neēdu. Kartupeļus gan ēdu, makaroni arī šad tad gadās. Cukuru lietoju tikai pie kafijas, jo tējas dzeru ar medu. Ogas sezonas laikā ēdu daudz, arī dārzeņus lietoju pietiekami. Vispār pati ēdienkarte man ir gana daudzveidīga un ir arī daudz kas veselīgs, bet redz kaut kas vielmaiņā un ēšanas paradumos (daudzumā un biežumā) nav riktīgi. Un tieši šis faktors ir baisi grūti ievērojams darbā. Sevišķi uz mašīnas. Tur nekad nevar paredzēt kur un kad sanāks ko ieēst, un bieži vien sanāk izlīdzēties ar kaut ko ĻOTI neveselīgu.
Man jau tā riepa pa lielam netraucē, ja ir fizuha. Un to pamazām sāku atgūt. Gan jau padils arī riepa. Es jau mēģinu arī palīdzēt viņai padilt. Piemēram nu jau divas nedēļas neesmu ne pilīti alu iedzēris, a tas priekš manis ir SASNIEGUMS! hello
Karoče diētas nekādas ievērot netaisos(jo pēc tam tāpat viss nāk atpakaļ), bet par ēdienu jāpiedomā vēl bik stingrāk. Varbūt vēl šis tas jāpamaina ēdeinkartē un ēšanas paradumos. Bet galvenais ir FIZISKĀS aktivitātes. Tad vismaz pašajūta ir laba un nav jāelso brienot pa foreļupīti u.t.t.
Jo gēnos man resnīšu nav, pats vien esmu nolaidies līdz tādai riepai :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Svētdiena, 22.03.2015, 19:34 | Ziņa # 293
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Alus jā, tas varētu būt par iemeslu riepai.. pats apmēram ap to pat laiku, kad pārstāju rīt baltmaizi, arī alu gandrīz beidzu lietot. Nu jau ir divas vasaras aiz muguras, kad pat pa vasaru labi ja pāris alus izdzeru.. vot tā :)
Un sīcis arī liek kalorijas dedzināt. Aigar, mož par sīkajiem laiks domāt? :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
BorodaDatums: Svētdiena, 22.03.2015, 19:53 | Ziņa # 294
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Baltmaizē ir kudiš mazāk kalorijas, kā rupjmaizē. Tikai viņa dažiem apēdas vairāk. :) Ēdiet, ko gribat, tik pasekojat līdzi tam, lai neēstu sūdus. :D Man jau vng, ko gribu , to ēdu. Alus nav slikts, tikai ļoti daudz alus ir slikts. :D
p.s. sīcis gan liek sakārtot dzīvesveidu, tam es piekrītu. ja
 
parcopiDatums: Svētdiena, 22.03.2015, 20:07 | Ziņa # 295
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vispār loģikas ķēdīte neapstrīdama. Viss skaidrs, jātaisa sīcis augšā - man jau tas process patīk :D
Bet, ja nopietni, tad tā ir, kad pēc 30gadiem jau jāsāk piedomāt pie ēšanas paradumiem, fizisko slodžu daudzuma un citām lietām. Pirms tam tas nebija aktuāli un labumā ar negāja. Varēja no tortēm vien pārtikt manupāt :D
A par ģimenes lietām un sīčiem. Ceru, ka kādreiz būs. Galu galā ir jau tikai divi varianti :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Svētdiena, 22.03.2015, 21:19 | Ziņa # 296
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Nu vot, tikko gardi ieēdu smuki brūni apceptus kartupelīšus ar cepeškrāsnī ceptu zivtiņu, bija gardi un tas ir galvenais :D a tēmas nosaukums lai paliek saistībā ar sportu :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martiDatums: Svētdiena, 22.03.2015, 23:47 | Ziņa # 297
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
starp citu - tulīt jau jāmaina riepas :D alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 23.03.2015, 10:17 | Ziņa # 298
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Kā nez Aigaram šis process notiek? :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martiDatums: Pirmdiena, 23.03.2015, 14:51 | Ziņa # 299
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
viņam ir vissezonas


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 23.03.2015, 16:12 | Ziņa # 300
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tiršat, tiršat :p


Pielikumi: 3273483.jpg (58.1 Kb) · 1655288.jpg (56.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv