[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Veselīgs dzīvesveids
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.06.2014, 19:23 | Ziņa # 226
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jau otro reizi šosezon ne


Laikam jānopērk mazai pumpītis un jāvadā tas līdz kopā ar rezerves kameru un tiem plastmasas riepas noņēmējiem. Vietu daudz neaizņem, toties neplānotie "Walkingi" nav jāveic :D
Pielikumi: 2672949.jpg (183.5 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
akmensDatums: Otrdiena, 03.06.2014, 00:31 | Ziņa # 227
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 33
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Mana nelaimīgākā
šoseja ir Tallinas,divas reizes prokoli mūžā ir bijuši un abi uz tās.Riepas es ņemu nost tāpat ar pirkstiem bez palīgierīcēm.:)))Bet pumpītis vislabāk iegādāt ir Kuršos(cena vismazākā)es gan savējo jau paguvu iegādāt Veloprofā.
 
BorodaDatums: Otrdiena, 10.06.2014, 21:26 | Ziņa # 228
Grupa: Dzēstās
Šodien iznāca dīdīties no Čierīša uz Vecrīgu un atpakaļ. Braucu atpakaļ, pa Valdemāra ielu, protams,pa gājēju celiņu. Tajā vietā vismaz 3m platums. Nāk pretī tante. Jau skatos pa gabalu, kur es, tur šī... nu nekas sabremzējos, šī arī, apstājos, lai tak iet. Bet nekā nostājas man ričāga priekšā un savilkusi dusmās seju, grib kaut ko teikt... bet nevar izteikt. Redzu, ka dikti dusmīga... un tad man sanāca smiekli, nez kāds vēderu pakutināja vai. :)))) A šī stāv kā zem tanka.... :))) tad atļāvos pateikt - kundzīt, jūs trolejbusu nokavēsiet! :))) tas bija ok! tantuks saviebies apgāja man apkārt un devās tālāk... es vēl braucot padomāju, vai nav no maidana Kijevā, zem tanka mierīgi ietu... :D
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 12.06.2014, 12:53 | Ziņa # 229
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Pļac, nav tas veselīgais dzīvesveids nemaz tik veselīgs.. Ierasto 5-6 km vietā vakarā noskrēju 8, jau otru dienu tagad kliboju.. laikam pienācis laiks domāt par advancētākiem skrienamajiem apaviem, tomēr ar manu svaru papēdim un locītavām ir ko turēt...


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 12.06.2014, 16:21 | Ziņa # 230
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Jau skatos pa gabalu, kur es, tur šī...

Tu zini,es ar tā darītu :) ja tu brauc pa manu gājēju celiņu :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Ceturtdiena, 12.06.2014, 16:22
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.06.2014, 18:44 | Ziņa # 231
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien sanāca atspirdzinošs brauciens
Sevišķi, ja ņem vērā, ka jau pirmajā kilometrā pie Kuģu remonta rūpnīcas, mani nošļakstīja no galvas līdz kājām kāda fūra. Nē, lai sabremzēt, vai pārbraukt blakus joslā, kas brīva. Šis tik mauc peļķē tā, ka visam veloceliņam uzreiz cunami virsū.
Pielikumi: 2509098.jpg (48.6 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 28.07.2014, 19:14 | Ziņa # 232
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien beidzot izurbu to nolauzto skrūvi no monobloka un varēju salikt riteni atkal ejošā kārtībā ja
Aizminos līdz Mangaļsalas molam.




Tur bik papētīju kas un kā. Līmenis baigi lejā, smird pēc sapuvušām ūdenszālēm, bet pie paša krasta pilns ar zivīm. Daugavas pusē mudž no raudām. Miljoni tur gan akmeņiem ņemās, bet jūras pusē pilns ar nelieliem asariem. Bik papētīju zivis un minos tālāk! velo
Aizminos līdz Vecdaugavai nopeldēties ja

Ūdens vienkārši pasakains, pat ārā negribās līst! svilpo
Nu un pēc peldes minos uz mājām. Pēc ilgāka laika beidzot sanāca bik fiziska aktivitāte - nominos gandrīz 25km un salīdzinoši normālā tempā :) Ar riteni braukt tomēr ir kaifs! velo
Pielikumi: 1746218.jpg (54.6 Kb) · 6027153.jpg (31.1 Kb) · 7277575.jpg (56.1 Kb) · 1940168.jpg (47.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.09.2014, 18:46 | Ziņa # 233
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Atsāku atkal vienu sviedrējošu nodarbi :)


Pielikumi: 9160087.jpg (46.0 Kb) · 8362185.jpg (42.6 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Trešdiena, 03.09.2014, 18:57 | Ziņa # 234
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Atsāku atkal vienu sviedrējošu nodarbi :)

Malacis! Tā tik turpini. man ar laikam jāsāk lēnām skriet, ne tikai velapēdu mīt. Izlaidies esmu... :( Ar ričuku ātrāk un ērtāk, bet... Pēc pēdējās fīdercopes kājām muskulīši vēl tagad smeldz... vislaik pietupienus izpildīju. :D Iemetu, pietupjos, cope, piecērtu, pieceļos utt... kādas stundas astoņas, tad pārtraukums un vēl rīta vingrinājumi 4 stundas. :D
 
parcopiDatums: Trešdiena, 10.12.2014, 21:28 | Ziņa # 235
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nav jau tas pats, kas Vecmīlgrāvī pa mežiņu skriet, bet var arī tā :)
Pielikumi: 7421120.jpg (53.4 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 11.12.2014, 09:35 | Ziņa # 236
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Stundas laikā 6 km? Tu ko, staigājies, vai? :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 11.12.2014, 10:25 | Ziņa # 237
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nevis stundas laikā, bet 56minūtēs :D
Un nevis 6km, bet 6.12km :p

Es jau neskrienu uz ātrumu, bet uz izturību un fiziskās pašsajūtas pacelšanu. Piedevām ar tagadējo svaru ātrāka skriešana ir apgrūtinoša ceļiem, sirdij, pašam un sašam :D

ATšķirība starp staigāšanu ir tieši sirdsdarbībā, svīšanas procesos un fiziskā tonusa celšanā! Palikšu vieglāks, varēšu skriet arī ātrāk :) Bet tāpat, ne uz ātrumu nene


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Ceturtdiena, 11.12.2014, 11:55 | Ziņa # 238
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
apsveicu Aigaru ar fizisko aktivitāšu atsākšanu!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 11.12.2014, 12:19 | Ziņa # 239
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tā galīgi jau es nekad neesmu viņa pārtraucis. Vienkārši pēdējos divus gadus dikti saruka aktivitāšu regulārums un arī viss pārējais dzīves veids palika dikti neveselīgs. Ne tikai brīvdienās :D
Bet ir kaut kāda apņemšanās šo to mainīt un tas jau ir labi. Kā sanāks, to pat es pats nezinu :)

Te uzreiz prātā nāk anekdote:
Esmu stingri nolēmis, ka līdz vasarai notievēšu. Vēl tikai jāprecizē, līdz kura gada vasarai....

svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 11.12.2014, 20:52 | Ziņa # 240
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es te joprojām kādus 8km pa centru noripinu, citreiz bik vairāk, it kā labi, bet darbs gan kaitīgs. :D
Šodien manā ielā jau baltais lēnām sāk melno apklāt, laikam būs jāiet ar kājām. :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv