[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Veselīgs dzīvesveids
parcopiDatums: Otrdiena, 13.08.2013, 12:22 | Ziņa # 151
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Bļe, ar visiem tiem darbiem spēka galīgi nav. Šorīt līdz centram atminos un ta jau piekusu. Vienības braucienā būšu pēdējais ar tādu fizuhu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 09.09.2013, 16:52 | Ziņa # 152
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
Vienības braucienā būšu pēdējais ar tādu fizuhu :D

Nu redz pēdējais nebiji. Var teikt, ka pirmajā trešdaļā. ja
 
parcopiDatums: Otrdiena, 10.09.2013, 15:55 | Ziņa # 153
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Nu redz pēdējais nebiji. Var teikt, ka pirmajā trešdaļā.

Tā gan, bet rezultāts sliktāks kā pagājušajā gadā, vairāk nekā par piecām minūtēm. Kaut gan tas neizbrīna, šogad baigi maz esmu ar riteni braucis un fiziskā forma vispār ir stipri zem vēlamās. Vienības braucienā es nosprāgu jau Murjāņos, pēc tam katrs slīpumiņš man sagādāja lielas problēmas. Toties satiku Iesācēju pēc finiša un šis bija diezgan apmierināts ar savu startu. Kaut gan jāsaka, ka es arī, jo neko vairāk uz pašreizējo momentu es tiešām no sevis izspiest nevarēju. Vienīgi nākamgad laikam braukšu Betmena kostīmā un ar trīsriteni :D Vai kaut kā tamlīdzīgi. Esmu piedalījies jau piecos Vienības braucienos un visos esmu braucis kā uz to brīdi varu. Augstākais sasniegums laikam biju vienreiz 500niekā. 3gadus vidējo noturēju 30km/h un vairāk, bet ar to ir krietni par maz, lai varētu uzstādīt kaut kādus mērķus. Tad visu sezonu riteņbraukšanai jāpieiet jau pusprofesionāli. Tas vair nav gluži "tautas klase" :)
Tāpēc labāk nākamgad nomīšos lēnā garā, izbaudīšu braucienu un pie reizes jāizdomā kas smiekīgs :)
Pielikumi: 2025764.png (48.4 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 10.09.2013, 16:11 | Ziņa # 154
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
nākamgad nomīšos lēnā garā, izbaudīšu braucienu un pie reizes jāizdomā kas smiekīgs :)

Nezinu, kas būs pēc gada, bet es arī vēlos lēnā garā uttt... vismaz pirmo reizi. :)
 
TukliitisDatums: Trešdiena, 11.09.2013, 11:56 | Ziņa # 155
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
es ar nobraucu tautu :D
man iedeva 5152 numuru :D
paliku 403, sanāk ka kādā momentā Tev būšu pagājis garām :)

var teikt ka viens braucu vissu to apli :)


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 11.09.2013, 21:53 | Ziņa # 156
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Tukliitis)
paliku 403

Tad jau nālamgad atkal jāmauc tautas klasē, sāksi jau no daudz labāka koridora var jau tikt daudz augstāk! dance
Es gan nākamgad laikam nedzīšos. Viss gan atkarīgs no fiziskās kondīcijas un garastāvokļa. Bet principā nav jēgas. Ja jau pa pieciem gadiem nevinnēju, tad nevinnēšu ar :D nirga


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Trešdiena, 11.09.2013, 22:06 | Ziņa # 157
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
jau pa pieciem gadiem nevinnēju, tad nevinnēšu ar :D nirga

Te nau runa par vinnestu, bet piedalīšanos. :D Mana darba šefs brauca pie profiem, bet nobraucienā riepa sprāga un šis asfaltu izbaudīja (70km/h).... nu nekas, tika līdz galam, tikai 8 min. ar kapeikām zaudējot uzvarētājam. Tagad darbā sēž tik uz vienu pusi. :D
p.s. Es ar gribu nākošgad veikt tautas distanci. :)) Man pofig kura vieta, bet, galvenais tikt līdz galam. :))
 
BorodaDatums: Trešdiena, 11.09.2013, 22:08 | Ziņa # 158
Grupa: Dzēstās
p.p.s. man vienalga kāds sākumnummurs, galvenais, lai beigas kāds piefiksē. :D
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 16.01.2014, 18:30 | Ziņa # 159
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien 13km ar velo, pēc tam ledus testa ekspedīcija, tagad var attaisīt arī kokčiku :D
Pielikumi: 2482602.jpg (46.5 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 16.01.2014, 18:44 | Ziņa # 160
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
mani šovakar pierunāja aiziet futeni uzraut...baigi jau aizdomas, ka būs smagi :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 16.01.2014, 19:41 | Ziņa # 161
Grupa: Dzēstās
Es šodien nopirku šaibas , kas katra satur 200mg tiamīna nitrāta, 50mg piridoksīna hidrohlorīda, 1mg cianokobalamīna. Pagaršoju, likās tīri garšīgas. :)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 16.01.2014, 19:43 | Ziņa # 162
Grupa: Dzēstās
Quote parcopi ()
Šodien 13km ar velo

Bet ātrums tāds pamazs. ;) Es ar kājām šodien gandrīz tavu distanci... :) Tagad ceļi ļogās... :)
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 16.01.2014, 19:46 | Ziņa # 163
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Tagad ceļi ļogās...

Nevajag uz ceļiem rāpot


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 16.01.2014, 19:49 | Ziņa # 164
Grupa: Dzēstās
Quote spulgits ()
Nevajag uz ceļiem rāpot

:D :D
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 16.01.2014, 19:55 | Ziņa # 165
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Bet ātrums tāds pamazs.

Tas jau ir WALKING, jeb tas ko es nogāju ledus testa ekspedīcijā ar kājām. Ar velo bija tā :)
Pielikumi: 1287164.jpg (61.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv