[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Veselīgs dzīvesveids
BorodaDatums: Otrdiena, 09.04.2013, 15:46 | Ziņa # 121
Grupa: Dzēstās
Ričukam nav par slidenu?
 
parcopiDatums: Otrdiena, 09.04.2013, 16:07 | Ziņa # 122
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Ričukam nav par slidenu?

No rīta biku pa slidenu bija, bet mājās ta bija jātiek no darba :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 09.04.2013, 16:14 | Ziņa # 123
Grupa: Dzēstās
Es no rīta tos 2km uz darbu iedams, gandrīz reizes piecas uz acēm gandrīz... :D
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 09.04.2013, 19:12 | Ziņa # 124
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Es no rīta tos 2km uz darbu iedams, gandrīz reizes piecas uz acēm gandrīz...

Bārdiņ,gandrīz neskaitās


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 15.04.2013, 16:37 | Ziņa # 125
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba






Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 15.04.2013, 17:20 | Ziņa # 126
Grupa: Dzēstās
Neko nesaprotu - it kā pa parkiem naktstārpus lasījis, tad uz darbu, tad mājā. :D
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 15.04.2013, 17:26 | Ziņa # 127
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Neko nesaprotu - it kā pa parkiem naktstārpus lasījis, tad uz darbu, tad mājā.

Kaut kā tā arī bija, tikai bez tārpu lasīšanas :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 15.04.2013, 17:26 | Ziņa # 128
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kaut kā neticās, kā rāda pirmajā bildē ar ričuku 58.4 km/h var izspiest. svilpo Pietam tanī posmā nekur kalnu takš nav :)
Quote (Boroda)
Neko nesaprotu - it kā pa parkiem naktstārpus lasījis

visai sezonai būs pielasījis :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 15.04.2013, 17:27 | Ziņa # 129
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tā Tu strādāji? :D svilpo


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 15.04.2013, 17:29 | Ziņa # 130
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
Kaut kā neticās, kā rāda pirmajā bildē ar ričuku 58.4 km/h var izspiest.

Izspiest jau var, bet nu nebija tur tāda ātruma. Proga bieži nogļuko, piemēram pazaudē sakarus ar sputņikiem, tad atjauno uz izdomā kāds ātrums ir bijis :D Vērā ņemami rādītāji ir distances garums(i ta reizēm ar to nogļuko) un vidējais ātrums. Tie ir daudz maz pareizi :)
Quote (Koka_Klucis)
Tā Tu strādāji?

Rāvos vaiga sviedros :D Svīdu pat :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 15.04.2013, 17:38 | Ziņa # 131
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
Svīdu pat :D

Es arī pagāšnakt svīdu. :D Bet 58.4 var izspiest tikai pilnīgs profs. Vai arī no kalna lejā. Es virs 41 ar savu nu nekādi nadabūju, i puika mans tik nu nedaudz uzlaboja max speed. Un tam spīdam ir cits ričāgs droši vien vajadzīgs... kaut gan, jaunību atceroties....ar "Dorožnij" noķēru Rīga16 mokiku, kam bija max speed 50km/h...
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 15.04.2013, 20:15 | Ziņa # 132
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Neko nesaprotu,saprotu tikai ka esi braukājis riņķi Kronvalda parkam vairākas reizes un tad ieskrējis vienā točkā


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Pirmdiena, 15.04.2013, 20:17
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 18.04.2013, 21:01 | Ziņa # 133
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Uhh.. Šito nedēļu katru dienu pa 15km uz ričuka un manas nosēdētās miesas jūtas sagurušas :D bet gan jau aizies raitāk tā lieta :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 19.04.2013, 16:46 | Ziņa # 134
Grupa: Dzēstās
Es savam uzpumpēju riepas. Tagad slaucīšu putekļus un ja ienāks kāds latiņš, tad iedošu uz apkopi. Ātrumus pārslēdzot, nedaudz kaut kas nenotiek, kā vajag. Ceru, ka neierubīs baismus ciparus. ;)
 
J0nisDatums: Piektdiena, 19.04.2013, 18:48 | Ziņa # 135
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man ātrumu nav,man lauku variants:D bet riepas pumpēju katru gadu .Kaut braucis arī laikam neesmu pāris gadu :D Galvenais jau ir uzsturēt braucamo pie dzīvības :D Varbūt ka pēc pāris gadiem būs ar ko aizbraukt pēc pensijas ,ja tāda būs


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Piektdiena, 19.04.2013, 18:50
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv