[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Sporta aktualitātes
TukliitisDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 20:52 | Ziņa # 601
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote (parcopi)
Bet parasti jau tāpat nav naudas, jo viss uz copi aiziet


tā tas ir, man uz velo aiziet lielākā daļa, vakar beidzot bikses jaunas nopirku :D un tgd nauda tiek krāta braucienam uz Norway no 23.10 līdz 06.11 ar čomu divatā pie radiem uz copi :) jēēēē


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
TukliitisDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 20:56 | Ziņa # 602
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote (parcopi)
Būs jāpapēta

āā un variants ir ka ieraksti sadaļā ''meklē'', ka tu esi gatavs pirkt šosejnieku lietotu un pieraksti klāt savu garumu, svaru :) un uzraksti cik esi gatavs tērēt(tik maksimālo neraksti) :D un gan jau kāds uz meilku vai zvanīs kko piedāvās :) reizēm ik palaikam tiešām izlec labi piedāvājumi! nav super karbons ar dura ace , bet Aigar, Tev uz darbu sportiņam utt būs kā reiz :)


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 21:00 | Ziņa # 603
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu lai viņš ir kāds, kāds ir tas vidējais :D Uz rekordu neeju :D
Šogad vispār kādas četras reizes nominos +/- 40km
Jo pavasarī bija vēdera operācija, pēc tam vnk slinkums, tad sāku it kā gatavoties Jūrnalai un Siguldai, bet tad kājas trauma un Jūrmalu nācās vispār izlaist, bet Siguldā startēt bez sagatavošanās(gandrīz divas nedēļas nebiju uz riteņa kāpis) un klibam :D
Bet vispār ir tā, ka divus hobijus pavilkt grūti. Tāpēc man pirmajā vietā cope, bet ritenis ir kā ikdienas pārvietošanās līdzeklis + dažas sacensības gadā :) Pārējie brīvie līdzekļi tiek copei :)
Bet nu šosejnieku gribētos. Tad varētu nobraukt ne tikai Siguldu, bet vēl kādu šosejas sacīksti. Jāizdomā kaut kas līdz nākamajai sezonai :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
TukliitisDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 21:02 | Ziņa # 604
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote (parcopi)
Jāizdomā kaut kas


ziemā var pa garajiem tumšājiem vakariem netā pameklēt :) vajg vajg izkustēties šad tad :) nav obligāti katrā gonkā bet 2-3 gadā ir pat ok, ja citas lietas pirmajā vietā :)


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 21:06 | Ziņa # 605
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu redzēs kā būs ar darbiem un naudām, pagaidām varu vien noskatīties uz šosejnieku un laivas benzīna dzinēju :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
TukliitisDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 21:10 | Ziņa # 606
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
nekas gan jau būs! ;) un ņem velo, pārveido nedaudz laivu, ka uzstādot velo laivā var mīties un kurbulēt laivas dzenskrūvi :D :)


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 21:11 | Ziņa # 607
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Un vispār. Izskatīju veselu kaudzi ar fočenēm no brauciena un sevi nekur neatradu :D Nākamreiz jāņem personīgais fotogrāfs līdz :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 21:12 | Ziņa # 608
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Tukliitis)
un ņem velo, pārveido nedaudz laivu, ka uzstādot velo laivā var mīties un kurbulēt laivas dzenskrūvi

Laba ideja :D Tik sēžos uz velo, neērti copēt, sevišķ iar pludu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Otrdiena, 04.09.2012, 21:50 | Ziņa # 609
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Skatos, te daudz pedāļu minēju izrādās :)
Malači par braucienu, cepuri nost... alus


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 05.09.2012, 20:48 | Ziņa # 610
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kad nesanāk šādi par pedāļu mīšanu.http://miljons.com/lv/15199/?p=2


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 18:48 | Ziņa # 611
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Neaizmirstam, ka šodien Rīgas Dinamo sāk savu 5. sezonu, lai vīriem izdodas un veicas

Šodienas spēli ja nu kāds nevar vērot TV ekrānā kā es tad tas būs iespējams šeit --> http://www.freefootball.org/events....ga.html

Nevaru sagaidīt prieks


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 18:57 | Ziņa # 612
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Prāgas "Lev" šosezon spēlēs četri bijušie Rīgas "Dinamo" hokejisti ‒ Marcels Hosa, Tomāšs Surovijs, Jurajs Mikūšs un Vitālijs Karamnovs.

i nemaz nezināju... būs interesanti pavērot!


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 19:00 | Ziņa # 613
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pa KHL TV arī rādīs 20.50 tiešraide. ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 19:01 | Ziņa # 614
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (spulgits)
Pa KHL TV arī rādīs 20.50 tiešraide. ja


ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 06.09.2012, 19:03 | Ziņa # 615
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tiko sākās SKA-AVANGARDS tas pa KHL


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv