[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Sporta aktualitātes
BorodaDatums: Pirmdiena, 03.09.2012, 10:51 | Ziņa # 586
Grupa: Dzēstās
Man vidējais pašlaik rāda 14.69 km/h. Un jāņem vērā, ka ar manu ričuku braukuši arī labāki minēji par mani. :D
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 03.09.2012, 11:59 | Ziņa # 587
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Aigar ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
IesācejsDatums: Pirmdiena, 03.09.2012, 14:14 | Ziņa # 588
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Sveikiņi!
Apsveicu visus Vienības braucienu nobraukušos!
Tas ir viens labs pasākums, kas jau pavadīts.

Ieripoju finišā 9 minūtes pēc Aigara.
Pēc smagās muguras traumas pavasarī un pilnīgas tizlošnas (nedrīksēju neko darīt, lai atveseļotos), ir OK.
1024 2712 Valdis P 1:20:28 +0:29:07 27,5 (933) T M
Pret pērno gadu 4 minūtes lēnāk.

Nākamgad taisam plašāku Parcopi komandu?
Mēs esam 2 braucēji - es un puika
Ja rezultāti ir tuvi, varam braukt grupā


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 03.09.2012, 16:55 | Ziņa # 589
Grupa: Dzēstās
Quote (Iesācejs)
Nākamgad taisam plašāku Parcopi komandu?
Mēs esam 2 braucēji - es un puika
Ja rezultāti ir tuvi, varam braukt grupā

Tas būtu feini. ja Es varētu braukt pēdējais un pieskatīt atpalicējus. :D
 
martiDatums: Pirmdiena, 03.09.2012, 19:52 | Ziņa # 590
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šitā ir mana beibe (paziņa, sievas druška)

From March 8, 2012


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 03.09.2012, 20:23 | Ziņa # 591
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Iesācējs - nu bet protams. Imants jau ar zem LNT tikai tāpēc, ka šādā veidā var iztikt bez dalības maksas. Vienu gadu brauca zem parcopi.lv ja

Marti - tur dažas labas tā mauc, ka hren līdz tiksi.....un tas ir tikai tautas klasē :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Pirmdiena, 03.09.2012, 23:47 | Ziņa # 592
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
zirgojoties par velo komandu fisherteam.lv tiku pie uzvarētājas krekla ar visu parakstu
p.s. nosaucu viņus par copmaņu komandu


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
TukliitisDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 20:29 | Ziņa # 593
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote (parcopi)
Tukliitis atī 101km minis un labi!

Quote (parcopi)
Tukliitim vidējais 37,9km/h pie tam braucot 101km distanci!


noup, un nu jāāā :D

104tā vietā nebija labi, BET bija paredzēts ka mēs kā komanda brauksim kopā čupiņā :) pumpēju savam velo un 2 čoma velo riepas un neiesildījos maucu uz startu stāvēt!! sporta klasei pašā aizmugurē! kamēr pagāja minūte kad tiku pāri līnijai līderi jau bija tādā gabalā, ka es pat lidojot starp lēnajiem uz 50-54kmh nenoķēru!! tāds hods no sākuma bija ka nu beztolks bija ķert viņus vienatnē! noķēru no komandas divas meitenes un ar viņām ar paliku, tad piebrauca klāt čoms kuram iedevu savu kreklu un brauca zem manas komandas vārda :)
tad uz lorupes gravas kaut kur tur izveidojās, paliela grupiņa, nu tad tajā ar sāku ripināties :) līdz Garkalnei braucot ātrums tikai 38-40kmh bij! es tur gar sānu braucu pie viena parunājos, tad pie otra :D tad braucot augšā uz tilta lai nogrieztos pa kreisi, divi kaut ko salikās un viens uz vēdera nožāvās :D izskatījās smieklīgi uz tik mazu ātrumu un lielo platību :D ir kas nejēdz braukt taisni līgani utt, tapē rodas zavali :) nu un kā tikām augšā uz tā tilta tā Tandēma čaļi uzdeva bik hodu! nu tur tāāāāāāds asfalts ka vibrēja visssss velo, man pat notirpa rokas, pēdas pakaļa nu vēl kaut kas! bet pēc dažiem km vis bij ok!! bijām jau tikuši gandrīz līdz Inčukalnam, tur viena meitene no komandas atkrita un viens čalis izripoja no grupas un pateica ka šim apnika tā braukt pa tiem kalniņiem un pret vēju ellīgāko! :) nui neko dzinos pakaļ grupai viens un sapratu ka šie lai paliek tur lai brauc divatā, un mums komandas kopīgs finiš atkrīt! :) tālāk sekoja vieta kur bija jābrauc pa grants ceļu bet blīvu, un nedaudz slidena virskārta! un ripojot lejā pa kalnu, nedaudz metri paliek līdz asfaltam atkal), kāds vai kādi idiņi sāk spaidīt bremzes :D nu kur prāts , tur kā sabloķētu ratu tā būtu viegli nožauties! nu neko braucu tālāk, un gabalu pirms sēnītes sapratu ka nevar vest tik ilgi coca colas bundžiņu līdz kas sver 300 grami kaut kur, sāka sāpēt jau mugura! nedaudz padzēros uz izmetu! :) tad pie sēnītes saskrējās mana grupa ar mtb! tad bija kā sprādziens, jo mana grupa vnk vairs nebrauca kopā smuki bet nu kur nu kurš varēja izlīst starp mtb braucējiem uzkalniņā tajā!! :) užas! tad sākās kurš kuru uz maksimālo pa kalnu uz leju, kur braucot uz 61kmh vajadzēja izvairīties no lēna busiņa ceļa vidū, pāri Gaujas tiltam un tur tālāk jau mtb griezās nost uz savu trasi, mēs devāmies tālāk!!
tad sapratu ka gandrīz puse no manas grupas ir pazudusi kaut kur aiz mums :D tai skaitā mana komandas biedrene, palikām tur es ar savu čomu! nu neko maucām tālāk! :) mans čoms raganā sāka vilkt grupu, a es pa aizmuguri ar citu pazīstamo braucām mierīgi pļāpājām :) Pirms Turaidas iedzēru želeju,un kā no grupas viens no pēdējiem sāku braukt lejā pa to Turaidas kalnu! bet Siguldas kalna apdzinu gandrīz visu savu grupu, tik viens pazīstamais ar ko tur runājos palika man priekšā 2as sekundes un vēl 2i palika laikam priekšā, un otrs no komandas palika 10 sekundes aiz manis :) takā tā bija kaut kā :) nebij super lēnu, bet bajgie hodi ar nebija, smagi gan bija, dēļ tā vēja :)

pagājušo gadu tautas klasi nobraucu gandrīz 54ās min un vidējais tad bija 40,00, aizpagājušo gad bija 40,9! bet tas ir pēc japiņa aprēķiniem, un tie vnm rāda nedaudz mazāk, kā tas spidometrs kas ir uz velo! aizvakar vidējais bija man 39,6kmh :)
endomondo rāda : 37.1 vidējo, bet gps rāda vēl mazāku ātrumu kaut kā nez :)
http://www.endomondo.com/workouts/rO-hNpjS760


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)


Ziņojumu laboja Tukliitis - Otrdiena, 04.09.2012, 20:41
 
TukliitisDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 20:36 | Ziņa # 594
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
http://www.vipsport.lv/veloapli/

šeit aprakstīta rītdienas gonka Biķernieku trasē! :) līdz vakaram ja piesākas tad ir 2 ls uz vietas 3ls :) vienīgi balvas nav utt, bet rezultāti un starpfiniši ir gan :) ir braucējs kas brauc visu laiku uz 30 kmh un velk citus, citiem tas ir liels ātrums tādā atsēdēt! man tas ir par lēnu jo vnk braucot jau braucu uz 30-35 :)


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
martins_Datums: Otrdiena, 04.09.2012, 20:41 | Ziņa # 595
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Monstri!
ja


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 20:41 | Ziņa # 596
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu es tādā tempā pat grupā nenosēdētu :D
Nu kādu laiku nosēdētu, bet tad atbirtu kā zirnis :D
Gribētos kādreiz Siguldā pa šoseju ar šosejnieku nobraukt. Nez cik maksā iznomāt uz pāris dienām un cik viņi ir labi, kurus var(ja var) iznomāt? :)
Nu Tev respect un uvažuha po ļubomu! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 20:43 | Ziņa # 597
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Tukliitis)
man tas ir par lēnu jo vnk braucot jau braucu uz 30-35

Ikdienā braukājot man ir 25-31vidējais. Skatoties cik pilna mugurene un kāda pruha mīties :D
Bet nu uz taisnā, ja nav liels vējš, tad 30km/h var turēt ilgi un dikti arī vienatnē un ar tādu riepu kā man :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
TukliitisDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 20:44 | Ziņa # 598
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
poļdēs! :)

nu iznomāt var bikes.lv itkā 40 ls dienā! bet tur ir labi :) tur kādreiz bija tas velo arī ar ko es pār pa mašīnu pārlidoju pāri :D tik vai tas tur vēl ir to gan neiznu :)

bet ja īrē šosejnieku tad vismaz uz 3 dienām, jo jāpieod pie tā ir :)

ap 120 ls esmu redzējis ka xc.lv forumā tirgo šosejniekus diezgan normālus lietotus :)


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 20:48 | Ziņa # 599
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Tukliitis)
ap 120 ls esmu redzējis ka xc.lv forumā tirgo šosejniekus diezgan normālus lietotus

Būs jāpapēta. Bet parasti jau tāpat nav naudas, jo viss uz copi aiziet, kas parādās :D
Bet ja tiešām pa tādu naudu var nopirkt, tad jāpadomā. Tad jau manīs :)
Nomāt pa 40ls toč negribu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
TukliitisDatums: Otrdiena, 04.09.2012, 20:50 | Ziņa # 600
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote (parcopi)
Ikdienā braukājot man ir 25-31vidējais.


nu vidējais noteikti nav tik liels! :) jo man braucot ar 30-35, reizēm vnk pat uz 24 , visa brauciena vidējais ir ap 24 kmh, jo sanāk bremzēt reizēm pie sarkanajiem , cilvēkiem, un muļķiem uz velo kas brauc pa kreiso pussi utt:)
pats pilsētas vidējais paarasti nokrīt uz 24-28 kmh

bet tā uz šosejas vnk braucot sanāk 30-35 kmh turēt-nesteidzoties, vidējos gan neskatos kas beigas sanāk, ja ksatos tad īpaši neatceros :)

jūlijā no Ādažiem līdz jelgavniekiem un tad atpakaļ uz Skulti braucu aiz mašīnās, vidējais uz 50 kmh kkur bija, bet nu galīgi negāja kaut kā!! diez gan maz ir 50 kmh, bet nu esmu pa garu lai sēdētu aiz 3ā golfa :D jāpieliecas pamatīgi lai būtu mazāka pretestība :)
un līdz Ādažiem braucot sākot no Siguldas šosejas viadukta jau turēju atrumu 45-48km pa vējam bik :)


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv