[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Sporta aktualitātes
parcopiDatums: Otrdiena, 11.09.2012, 23:56 | Ziņa # 631
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
1:4 un bez variantiem :( Varēja ielaist vēl vairāk....


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 18:55 | Ziņa # 632
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien hoķis un pirmā spēle mājas sienās, man jau liekas būs ļoti skatāma spēle un Kulda dabūs pa biksēm... :D

Žēl, ka netieku uz arēnu pirmajām štukām dala 5.sezonas fanu kreklus ;)


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 20:22 | Ziņa # 633
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 13.09.2012, 22:45 | Ziņa # 634
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Hoķī diemžēl zaude.
 
je6kaDatums: Piektdiena, 14.09.2012, 19:16 | Ziņa # 635
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
jutrixDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 00:57 | Ziņa # 636
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tad jau 22. oktobrī būs obligāti jāiet uz Arēnu, lai savām acīm redzētu to zvēru Malkinu & Co :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 18:58 | Ziņa # 637
Grupa: Dzēstās
Skatos hokeju. Uz brīdi izeju virtuvē uzpīpāt. Pēkšņi baigais kliedziens - mūsējie ir IEDZINĒJOS!!! Aš cīga pa logu izkrita... Tas bija 1. periodā... kā man patīk tie komentātori... :D
 
jutrixDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 19:12 | Ziņa # 638
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man līdzīgi sanāca, bet tik tad, kad mūsējie izlīdzināja :D
Un nevis cīga, bet zupas kausiņš :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
martiDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 19:28 | Ziņa # 639
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es audzinu raksturu un neesmu abonējis tv6 un viasatsportbaltic.
nez cik ilgi izturēšu šitos stulbos principus :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 19:29 | Ziņa # 640
Grupa: Dzēstās
tv6 man lētajā piedāvājumā bija....
Marti, bet netā visu redz! :D
 
martiDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 19:42 | Ziņa # 641
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man nets mobilais LMT, kur 10 gigabaiti mēnesī kvota :(
dzīvoju rīgas pilsētas nomalē, kur līdz civilizācijai tālu :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 20:02 | Ziņa # 642
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pirmā uzvara pamatlaikā! prieks


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 20:04 | Ziņa # 643
Grupa: Dzēstās
alus
Tas tā kā būtu jāatzīmē! :D
 
je6kaDatums: Svētdiena, 16.09.2012, 12:07 | Ziņa # 644
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šobrīd vienīgais NHL latviešu spēlētājs ar vienvirziena līgumu Daugaviņš jau vairakkārt izteicies, ka lokauta gadījumā plāno uzreiz pēc 15.septembra parakstīt līgumu ar Rīgas «Dinamo».

Cerams, ka tas tā notiks tuvākajās dienās jo ir 16.Septembris :D Vēl bonusā varētu Zemgusu un tad jau Malkinam & Co būtu ko pasvīst ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 16.09.2012, 14:02 | Ziņa # 645
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (je6ka)
Daugaviņš jau vairakkārt izteicies, ka lokauta gadījumā plāno uzreiz pēc 15.septembra parakstīt līgumu ar Rīgas «Dinamo».

Galvenais lai paraksta,tad būs ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv