[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Sporta aktualitātes
jutrixDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 17:04 | Ziņa # 571
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
bij, bij vakar šis :) Āboltiņu pat nedaudz žēl palika svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
TukliitisDatums: Sestdiena, 01.09.2012, 23:20 | Ziņa # 572
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Aigars brauks rīt vienības braucienu Siguldā? :) varbūt vēl kāds? :)


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 01.09.2012, 23:30 | Ziņa # 573
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Brauks gan Aigars :D Tikai ar vienu kāju :D Jo otra joprojām nešancē kā vajag, bet šito garām nevari laist :) Vēl Chominsh brauks :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
TukliitisDatums: Sestdiena, 01.09.2012, 23:57 | Ziņa # 574
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
parcopi, tad jau maybe saskriesies tur :) būšu tādā paskatā ka bildē :D maybe balts audumus uz kurpēm būs :D

man starts 11.15 :)

veiksmi visiem kas rīt brauks tur :)

un atceraties ka vajag aizvējā pasēdēt arī :)


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 02.09.2012, 00:43 | Ziņa # 575
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tādā barā kādu satikt grūti, kaut reizēm izdodās :)
Tev ar veiksmi! :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 02.09.2012, 10:38 | Ziņa # 576
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Parcopi.lv komanda viena cilvēka sastāvā gatava startam :D
Komandā ir traumētie, bet mēs nepadosimies :D
Jālaiž tik uz Siguldu! velo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 02.09.2012, 12:05 | Ziņa # 577
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Parcopi.lv komanda viena cilvēka sastāvā gatava startam



Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Svētdiena, 02.09.2012, 13:23 | Ziņa # 578
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Veiksmi hello plaude


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 02.09.2012, 13:24 | Ziņa # 579
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Apinis ar jaunu pasaules rekordu kļūst par trīskārtēju paraolimpisko čempionu ja


The most dangerous animal in Japan is ninja

Ziņojumu laboja jutrix - Svētdiena, 02.09.2012, 13:29
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 03.09.2012, 08:01 | Ziņa # 580
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vienība nobraukta, visi tagad esam vienoti dance
Provizoriskie rezultāti ir apmēram šādi raksta
Tautas klasē Imants uzlaboja pagājušā gada sniegumu ja


Es nedaudz švakāk nobraucu, kā pagājušo gadu, bet ņemot vērā traumu un citas otmazkas, tad nobraucu labi :D


Un te pēdējo finišējušo laiki :)


Startēja pazīstamie arī 101km distancē un MTB distancē, vispār patīkams pasākums! ja
Tukliitis atī 101km minis un labi! ja velo
Pielikumi: 1031774.png (32.4 Kb) · 6898679.png (81.0 Kb) · 4780687.png (84.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kristsKGDatums: Pirmdiena, 03.09.2012, 08:31 | Ziņa # 581
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
parcopi, ja molocis :)
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 03.09.2012, 09:16 | Ziņa # 582
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labs, ja no 3000 naf slikti !!!


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 03.09.2012, 10:25 | Ziņa # 583
Grupa: Dzēstās
ja labi rezultāti!
Vidējais ātrums virs 30km/h! Es tik ātri tikai no kalna lejā varu pabraukt. :D
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 03.09.2012, 10:42 | Ziņa # 584
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
J0ni - tautas klasē bija kaut kas ap 3,5t braucēju :)

Quote (Boroda)
Vidējais ātrums virs 30km/h! Es tik ātri tikai no kalna lejā varu pabraukt.

Pagājušo gadu bija tieši 31km/h vidējais. Šogad bišku palaidies esmu :D
Bet tas nav ātri. Ātri ir ap 40km/h vidējais. Bet lai tādu dabūtu ir jātrenējās. Daudz jātrenējās. Un arī ritenis noderētu šosejas :)
Bet tā tautas klasē var vālēt un vienalga 500. vai 700. paliec. Galvenais pārspēt savus laikus, kas man šogad neizdevās, bet minimālo uzdevumu(noturēt virs 30km/h vidējo) sanāca izpildīt. Tur jau rezultāts nav galvenais, par rezultātu sportisti lai sacenšas ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 03.09.2012, 10:49 | Ziņa # 585
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tukliitim vidējais 37,9km/h pie tam braucot 101km distanci! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv