[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Sporta aktualitātes
BorodaDatums: Otrdiena, 14.08.2012, 17:17 | Ziņa # 556
Grupa: Dzēstās
RD uzvarēja 3-2. ja
 
jutrixDatums: Otrdiena, 14.08.2012, 17:45 | Ziņa # 557
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
RD uzvarēja 3-2.

negaidīti svilpo ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 15.08.2012, 16:25 | Ziņa # 558
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 15.08.2012, 17:48 | Ziņa # 559
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" trešdien Ņižņijnovgorodas apgabala gubernatora kausa izcīņas turnīra spēlē ar rezultātu 5:3 (2:0, 0:1, 2:2) pārspēja aizvadītās sezonas Gagarina kausa ieguvējus Maskavas "Dinamo", kuru vada Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 20:35 | Ziņa # 560
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Torpedo 0-2 R Dināmo


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 20:55 | Ziņa # 561
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Torpedo 0-3 R Dināmo ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 20.08.2012, 17:36 | Ziņa # 562
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 00:55 | Ziņa # 563
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kļuvušas zināmas piecas spēles, kurās Kontinentālās hokeja līgas kluba Rīgas "Dinamo" hokejisti laukumā dosies tumšās spēles kreklos. Pirmā tiks aizvadīta 28. septembrī pret Maskavas "Spartak".

Kreklu, kas radīts par godu kluba piecu gadu jubilejai, jūlijā notikušajā prezentācijā nodemonstrēja "Dinamo" pieredzējušais uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs. Pirmo reizi tas ir melnā krāsā. Priekšpusi rotā kluba nosaukums un spēlētāja numurs, savukārt uz labās rokas atrodams piektās sezonas logo. "Dinamo" simbols rotās kreiso roku.

Pielikumi: 5893828.jpg (72.6 Kb)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 12:29 | Ziņa # 564
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Man simpatizē šīs formas krekli, kaut ko jaunu jau ar vajag ;)


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 24.08.2012, 18:00 | Ziņa # 565
Grupa: Dzēstās
 
parcopiDatums: Svētdiena, 26.08.2012, 22:57 | Ziņa # 566
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Dinamo tomēr uzvarēja. ja
Divi goli gan ne bez veiksmes palīdzības iekrita :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Pirmdiena, 27.08.2012, 21:18 | Ziņa # 567
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
foršs basketbols iet :D
džons rembo vs grāfs drakula :)
49 : 29
vēl 2 ceturtdaļas...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
copmanis78Datums: Trešdiena, 29.08.2012, 22:40 | Ziņa # 568
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labs hoķis bija prieks
 
jutrixDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 22:45 | Ziņa # 569
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jūūū ja plaude prieks


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 16:44 | Ziņa # 570
Grupa: Dzēstās
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Sporta aktualitātes (Tēma, kurā parunāt par notiekošo sportā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv