[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Laika apstākļi (Laika apstākļi)
Laika apstākļi
BorodaDatums: Svētdiena, 08.12.2013, 11:33 | Ziņa # 1066
Grupa: Dzēstās
Quote parcopi ()
Rīga pārvērtusies par Sūnu ciemu. Jāsauc laimes lācis :D

Pilnīgi piekrītu. :) Man gan uz ielas sētnieki pēc 8.00 sāka parādīties, bet rimčika stāvvietā....bez labām ziemenēm gaži netika galā. :)) Nekas, gan drīz viss nokusīs.
zibens un pērkons bija labais. :D
 
martiDatums: Svētdiena, 08.12.2013, 12:08 | Ziņa # 1067
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jū, zibens mani ar pārsteidza! tieši paskatījos pa logu un ČIKS! gandrīz pietupos :D
bet nu nav jau pirmā reize. liepājas pusē ziemā esot samērā bieži.
vakar, braucot no centra uz jaunciemu, gandrīz katrā otrā krustā bija apdrošinātājiem darbs :)
man gan šis laiks dikti patīk.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Svētdiena, 08.12.2013, 13:19 | Ziņa # 1068
Grupa: Dzēstās
Quote marti ()
man gan šis laiks dikti patīk.

Pirmais sniegs man ar patīk! :) Žēl ka kusīs, un nez kad Rīgas pusē varēs kāpt uz ledus....
 
martiDatums: Svētdiena, 08.12.2013, 15:04 | Ziņa # 1069
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
pirmais sniegs tik smags it kā būtu pēdējais! tfu b.e!
rīt jau sola mīnusā. un ja šodien to balto mēslu nenometīs, tad būs jautri :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Svētdiena, 08.12.2013, 15:21 | Ziņa # 1070
Grupa: Dzēstās
Quote marti ()
rīt jau sola mīnusā. un ja šodien to balto mēslu nenometīs, tad būs jautri :)

Mīnusus jau vajadzētu dažas dienas, lai es savu es varētu pierunāt kāpt uz ļedu. :D Tas ka sniegs pirms sala, nava labi. Ledus varbūt ir bīstams... Ja nav apakšā 10cm drošais, es virsū nelienu. :)
 
urmaasDatums: Svētdiena, 08.12.2013, 22:37 | Ziņa # 1071
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien tā ari noslēgt sezonu nesanāca-izsauca uz šept! :(


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martiDatums: Svētdiena, 08.12.2013, 22:42 | Ziņa # 1072
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jaunciema gatvē paveroties uz meža pusi paverās šausmu aina. pilns ar lūzušiem priežu zariem. dažas jaunkundzes pat līdz zemei noliekušās. elektrība man pazūd šodien regulāri, taču diezgan fiksi tiek atjaunota. alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
urmaasDatums: Svētdiena, 08.12.2013, 23:12 | Ziņa # 1073
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote marti ()
elektrība man pazūd šodien regulāri, taču diezgan fiksi tiek atjaunota.

Nu jau līdz rītam, ja nesnigs, vajadzētu būt OK. ;)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 09.12.2013, 11:20 | Ziņa # 1074
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Urmas, dod elektrību, vēl arvien nav :D



https://lh3.googleusercontent.com/-0ySFa3....NOW.gif





Nav bildes- nav zives :D
 
BorodaDatums: Otrdiena, 10.12.2013, 21:41 | Ziņa # 1075
Grupa: Dzēstās
Bebr, foršas bilžas. :)
Pačekoju visādus laika ziņu portālus. Vienā dienā mīnuss, otrā pluss, un tā vislaik.... tātad Rīgā drošais ledus nebūs ilgi... mošk jātaisās uz fīdercopi. :D
 
BorodaDatums: Piektdiena, 27.12.2013, 14:08 | Ziņa # 1076
Grupa: Dzēstās
Atkal pačekoju ko nu mums sola. Ātrāk par 1. janvāri mīnusi Rīgā nespīd, pēc tam drusku pamīnusos un atkal plusi. Labi vai slikti? Fīderis vai ziemas kaste? svilpo
 
urmaasDatums: Piektdiena, 27.12.2013, 14:11 | Ziņa # 1077
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kādreiz mēdzu skatīties ko sola Moscov. Pēc 3-4 dienām tas pats bij ari pie mums. :)
Spiningus vēl neziemošu. Ziemas kasti vēl pat neesmu vēris vaļā. Vai vajadzēs, nezinu. ;)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 27.12.2013, 14:51 | Ziņa # 1078
Grupa: Dzēstās
Quote urmaas ()
Kādreiz mēdzu skatīties ko sola Moscov. Pēc 3-4 dienām tas pats bij ari pie mums. :)

Tā man mamma arī kādreiz teica. :D
 
parcopiDatums: Otrdiena, 07.01.2014, 09:33 | Ziņa # 1079
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Janvāris - lietus mēnesis!


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 10.01.2014, 21:30 | Ziņa # 1080
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Neatceros, ka janvārī būtu tādu lietu piedzīvojis svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Laika apstākļi (Laika apstākļi)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv