[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžotāju pļāpātava (Šeit varam papļāpāt par vēžiem, nesteidzīgi malkojot aliņu)
Vēžotāju pļāpātava
J0nisDatums: Trešdiena, 20.11.2013, 20:22 | Ziņa # 1336
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Sienāzis ()
Paldies par info J0nis:)

hello


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
KurmusDatums: Otrdiena, 10.12.2013, 18:55 | Ziņa # 1337
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Vai kāds nepateiks kā vēži ziemo, ko viņi dara? Man čomam privātā dīķī šie mudž un ir doma varbūt vecgadā uz galda uzlikt. Vai ziemā šie vispār lien uz ēsmu vai guļ?
 
BorodaDatums: Otrdiena, 10.12.2013, 21:01 | Ziņa # 1338
Grupa: Dzēstās
Quote Kurmus ()
Vai kāds nepateiks kā vēži ziemo, ko viņi dara? Man čomam privātā dīķī šie mudž un ir doma varbūt vecgadā uz galda uzlikt. Vai ziemā šie vispār lien uz ēsmu vai guļ?

Cik man ir stāstīts, tad vēži ielien alās, aizver durtiņas un pārlaiž ziemu. ;)
 
KurmusDatums: Otrdiena, 10.12.2013, 23:09 | Ziņa # 1339
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Man te čomi leiši stāstīja, ka ikrojot, bet pagājušo ziemu uz ziemas maksķerīti izvilku mātīti bez ikriem
 
kapracisDatums: Trešdiena, 11.12.2013, 15:34 | Ziņa # 1340
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kurmus, sazinājos ar vēžu spečuku Zivinenu, kas jau labu laiku netiek pie neta. viņš saka, ka varot jau mēģināt murdeļus salikt, bet aktivitāte būs zema. ja grib likt galdā, tad laikus ir jāsāk šie lasīt, lai savāktos pietiekoša kompānija. atkatīgs loms ir arī no ūdens temperatūras un sugas. pa dažiem exemplāriem lasi un liec kādā aizvērtā murdelī ūdenī, kamēr savācas pietiekams skaits un JG liec uz galda.
 
KurmusDatums: Trešdiena, 11.12.2013, 16:23 | Ziņa # 1341
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Re kā krievi to dara
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 26.02.2014, 11:20 | Ziņa # 1342
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Es te nesen Lielupē uz ledus dabūju 7vēžus, ķerot zivis. Tajā vietā neesmu vēl vēžojis, tāpēc tagad ir doma maijā tur pamēģināt, ja jau šie pat uz mormišku ķeras :D


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
parcopiDatums: Trešdiena, 26.02.2014, 12:35 | Ziņa # 1343
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pamēģini, pamēģini. Es ar zinu vietas, kur tos vēžus var noķert visādi, tikai ne ar krītiņiem :D
Toties uz makšķerēm un spiningiem ķerās :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 15.03.2014, 18:32 | Ziņa # 1344
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Sezona jau vairs nav aiz kalniem, laikam jāpārtaisa kādu brīvāku brīdi būs krītiņi :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 03.04.2014, 10:53 | Ziņa # 1345
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sveiki, kungi!
Jautājiens sekojošs. Kā izrādās manā laivas kanāliņā ir tiešām pilns ar dzeloņvaigiem, un jau tagad šamie ir aktīvi, bet mani izbrīna tas, ka tas kanāliņš tiešām ir pied*rsts ar pilnīgi visu iespējamo, paurķējot dūņas, uzpeld eļļas pleķi un mazuta smacinieks. Vai tad nav tā, ka vēži vispār ciena tīru vidi? Vai tiešām viņi šādos apstākļos var dzīvot? Man tur stāv iemests murdiņš un vakar 3 skaisti eksemplāri bija iekšā, tad nu izdomāju paņemt uz iemest šamos katlā. Novāriju, viss skaisti, izlobiju, iebāzu mutē un to feino vēža garšu tiešām nomāca nepatīkama piegarša...biju tiešām izbrīnīts. Droši jau vien, ka prieks ēšanas šamos ķert nedrīkst, vai arī ja, tos kādu nedēļu paturētu tīrā ūdenī, šamie nepaliktu friši?


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 03.04.2014, 14:19 | Ziņa # 1346
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Sveiki, kungi!
Jautājiens sekojošs. Kā izrādās manā laivas kanāliņā ir tiešām pilns ar dzeloņvaigiem, un jau tagad šamie ir aktīvi, bet mani izbrīna tas, ka tas kanāliņš tiešām ir pied*rsts ar pilnīgi visu iespējamo, paurķējot dūņas, uzpeld eļļas pleķi un mazuta smacinieks. Vai tad nav tā, ka vēži vispār ciena tīru vidi? Vai tiešām viņi šādos apstākļos var dzīvot? Man tur stāv iemests murdiņš un vakar 3 skaisti eksemplāri bija iekšā, tad nu izdomāju paņemt uz iemest šamos katlā. Novāriju, viss skaisti, izlobiju, iebāzu mutē un to feino vēža garšu tiešām nomāca nepatīkama piegarša...biju tiešām izbrīnīts. Droši jau vien, ka prieks ēšanas šamos ķert nedrīkst, vai arī ja, tos kādu nedēļu paturētu tīrā ūdenī, šamie nepaliktu friši?


Viņi jau dod priekšroku tīrākiem ūdeņiem - ja ir izvēle, ja ne, tad dzīvo kur Dievs nolicis ;) ...
Pareizi visu saprati - ja paturētu šamos kādu laiku tīrā ūdenī aplaistus, tad ja nu ne pilnīgi, tad pa lielākam mēram šie ar laiku manāmi iztīrītos :) - neesmu jau sanepidemstacija :D , bet domāju, ka šie jau būtu visai ēdami + ja novāra kārtīgā diļļu un ķimeņu novārījumā, pielikot aromātam tējkarotīti medus... Lūk tā apmēram...

P.s. tad jau Tevi ar sezonas atklāšanu!


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 03.04.2014, 14:20 | Ziņa # 1347
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Zivniek - galīgi aptracis? Es no tā kanāliņa neko mutē nebāztu, pat desmit reizes vārītu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 03.04.2014, 15:08 | Ziņa # 1348
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu nē, nav tik traki...ja jau šamie tur dzīvo, tad tik traki arī nevar būt...tur daže zuši iekšā ir :D vienu seksperimentu būs jāuztaisa, jāsaķer kaudzīte, jāieliek kaut kādā mucā un tad tur, lai kādu laiku pabakstās...
un tā piegarša jau tik traka nebija, tik daudz, ka drusku savādāka, nekā vajadzētu būt.
par sezonas atklāšanu, jā...domāju gan, ka šajās brīvdienās paprovēšu nopietnāk, jo šitie ielīduši uz nu jau vecu vistas kāju...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 03.04.2014, 15:58 | Ziņa # 1349
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu kad aizdedzinot cigareti Tev aizdegsies izelpa, tad mainīsi domas :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dezzzerDatums: Trešdiena, 28.05.2014, 12:56 | Ziņa # 1350
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Sveiciens visiem vēžotājiem , un copmaņiem , izskatās ka ziemas miegs iet uz beigām? sezona tuvojas! varbūt kāds jau ticis pie kāda vēzīša? Es personīgi šogad jau 10 esmu paspējis atrast , un arī satikties ar Vides draugiem komplektā ar pašvaldības policiju ! raksta nene


Ne asakas!
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžotāju pļāpātava (Šeit varam papļāpāt par vēžiem, nesteidzīgi malkojot aliņu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv