[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Vēžu vietas
eduksDatums: Trešdiena, 04.08.2010, 09:43 | Ziņa # 76
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tā jau ir, kā Aigars saka, par vēžošanas vietām runājam pārsvarā caur privāto pastu :) , jau vairākiem vēžotājiem esmu ieteicis vietas un ir bijuši, vēžojuši, noķēruši,kā nu kuram gājis - dažam labāk, dažam šķidrāk :) ... Ar vēžiem tāpat kā ar zivīm, gadās žora dienas un gadās dienas, kad šie nemaz kustēt negrib... Ja es redzu, ka normāls cilvēks, tad jau padoma nav žēl, t.i. tas nav mans pienākums stāstīt vietas, kur ir vēži, jebkuram, jo cilvēki ir dažādi... :)
 
lase88Datums: Trešdiena, 04.08.2010, 09:55 | Ziņa # 77
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
es ļoti atvainojos man netīšām sanāca uzspiest citu pogu!!!!
 
eduksDatums: Trešdiena, 04.08.2010, 10:02 | Ziņa # 78
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (lase88)
es ļoti atvainojos man netīšām sanāca uzspiest citu pogu!!!!

Kā jau teicu, par Latgales puses vēžu vietām varam runāt caur privāto :) ...
 
lase88Datums: Trešdiena, 04.08.2010, 12:05 | Ziņa # 79
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
es t'ak'a nesen 'seit ielogojod..daudzko nearu v'el atrast!!
varbut atraksti man!!
 
eduksDatums: Trešdiena, 04.08.2010, 17:47 | Ziņa # 80
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (lase88)
es t'ak'a nesen 'seit ielogojod..daudzko nearu v'el atrast!!
varbut atraksti man!!

Apskaties privātās vēstules :) ...
 
StudentcDatums: Trešdiena, 11.08.2010, 01:13 | Ziņa # 81
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 2
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
sveicināti, kāds nepateiks kādu vietu kur netālu no Rīgas varētu aizbraukt pabaudīt dabu un paķert vēžus. būšu ļoti pteicīgs!
Iepriekš liels paldies! cau
 
BriedisDatums: Trešdiena, 11.08.2010, 14:01 | Ziņa # 82
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Studentc - Vecdaugavā 100% ir vēži. Konkrētas vietas gan nerādīšu, bet tie tur ir un ne maz. Vienīgi jārēķinās, ka pabaudīt dabu tur var arī nesanākt. Tas gan kurā vietā piebrauksi pie upes/ezera(nezinu kā klasificējās Vecdaugava). Domāju, ka Lilastes puses ezeros arī ir vēži. Ir arī M.Juglā un L.Juglā. Agrāk bija arī Ķīšezerā un Baltezerā, bet tagad neesmu pārliecināts :)


Ziņojumu laboja Briedis - Trešdiena, 11.08.2010, 14:02
 
IngucisDatums: Piektdiena, 13.08.2010, 00:22 | Ziņa # 83
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki!
Iesakiet lūdzu kur var pavēžot,bet lai ir arī kur palikt pa nakti(māja,kempings) netāli no Rīgas.
 
StudentcDatums: Svētdiena, 15.08.2010, 19:05 | Ziņa # 84
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 2
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (Briedis)
Studentc - Vecdaugavā 100% ir vēži. Konkrētas vietas gan nerādīšu, bet tie tur ir un ne maz. Vienīgi jārēķinās, ka pabaudīt dabu tur var arī nesanākt. Tas gan kurā vietā piebrauksi pie upes/ezera(nezinu kā klasificējās Vecdaugava). Domāju, ka Lilastes puses ezeros arī ir vēži. Ir arī M.Juglā un L.Juglā. Agrāk bija arī Ķīšezerā un Baltezerā, bet tagad neesmu pārliecināts :)

Liels paldies Briedis! :) cerams ka veel paspeeshu sakjert kaadu peedeejas dienaas :)

 
VecisDatums: Ceturtdiena, 19.08.2010, 21:35 | Ziņa # 85
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 9
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Sveiki!
Brasas upē kāds signālvēžus nav mēģinājis? Esot daudz, bet jāzin īstās vietas!
 
eduksDatums: Otrdiena, 14.09.2010, 14:11 | Ziņa # 86
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tiko uzgāju netā vēl vienu informatīvo rakstu par licencētajām vēžošanas vietām 2010. gadā Latvijā, nepiefiksēju, vai kautkas jauns parādījies ar iepriekš publicētajām saitēm:
http://www2.la.lv/lat....c=85067
 
kgasunsDatums: Piektdiena, 08.04.2011, 15:46 | Ziņa # 87
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 16
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Kad vispār vēžošanas sezonu ir jēga sākt? Esmu diezgan daudz vēžojis ar tēvu bērnībā, par tehniku viss ir skaidrs. Bet kā ir ar laikiem?

Doma ir par Lielupi.

 
ZivinensDatums: Piektdiena, 08.04.2011, 16:09 | Ziņa # 88
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Jūlija vidus optimāli,tad arī lielākā daļa čaulu ir nomainijuši.
 
kgasunsDatums: Piektdiena, 08.04.2011, 16:11 | Ziņa # 89
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 16
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Paldies!

Nagi gan niez kaut vai tagad zeķītēs skriet... :D

 
dezzzerDatums: Trešdiena, 18.05.2011, 19:01 | Ziņa # 90
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Sveiki , visu pagājušo vasaru pavadīju signālvēžu meklējumos, un viss beidzās neveiksmīgi , protams pagadījās arī labas vietas ar Platspīļniekiem , bet nu gribās arī šos kukaiņus pie kāda užavnieka iekost , bet nu jau sāk rasties aizdoma , ka signāli Latvijā ir mīts :( vai ir kādas vietas kur tiešām kautkas manīts/noķerts? vezis


Ne asakas!
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv