[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Vēžu vietas
eduksDatums: Otrdiena, 09.06.2015, 09:13 | Ziņa # 241
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
eduksDatums: Pirmdiena, 17.08.2015, 23:06 | Ziņa # 242
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote kapracis ()
ir informācija no uzticamiem čomiem, ka inspektori aktīvi kontrolē vietas, kur signālnieki mitinās- gan Salacas baseinu, gan Gaujas baseinu (zinātāji sapratīs par kurām vietām ir runa). sodi esot diezgan pieklajīgi:). cienījamie vēžotāji, tad nu pirms vēžošanas izvērtējiet savas spējas un iespējas!:)


Njā, tur laikam visā VVD ir "akcija" aizgājusi - oblavas daudz kur Latvijā uz vēžotājiem...
Pa to starpu daudz kur vēži sāk pazust, lielas aizdomas uz lauksaimniekiem, ka tik kādi "labie" insekticīdi nav ņemti apritē... Teju savādāk nemākam izskaidrot iemeslus, kāpēc tik strauja izzušana/sarukšana... Toties būs graudaugu rekordraža šogad pēc daudzām prognozēm! Vēži un progress nav tās lietas, kas iet roku rokā:D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
MarlboroDatums: Piektdiena, 21.08.2015, 18:19 | Ziņa # 243
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Tas pats Malbo kas CL ;)

Veči palīdzība
Sveiki tautieši! Turpinājumā riebīgs teksts - Bet vai kāds gadijumā nevarētu privāti atrakstīt kādu vietu vidzemes pusē, neinteresē lielā ķeršana u.t.t. Vienkārši brauc ārzemju viesi un ļoti vēlās pameģināt. Tikai lūdzu nerakstiet par LVM vietām,, Mēs bijām tur,,Kādam kas padalīsies varu ielūgt uz pasākumu divu dienu garumā ar ūdensmoci/slēpēm/pūsli ēdienu, dzērienu jaukiem cilvēkiem u.t.t. Un vakarā ar lielajiem dūžiem parādīt,ka crayfish ķerās, bet derētu kkas tiešām vidzemes pusē. Varu transportu arī sagadāt

Varat varbūt PM vai email - juris1gutmanis@inbox.lv ,
 
kapracisDatums: Piektdiena, 21.08.2015, 18:57 | Ziņa # 244
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Marlboro, tak ir tās licenzētās vietas. ja ķersi kur citur, tad špektri tavus ciemiņus izpakaļos. palasi pāris komentus atpakaļ!
 
MarlboroDatums: Piektdiena, 21.08.2015, 19:07 | Ziņa # 245
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Esmu gatavs uzņemties atbildību par to, biju uz šīm licen vietām.. Atvainojos, bet viss izskatās jauki tikai no ārpuses,ka laba atpūtas vieta, rezultāts ir pilnīga NULLE- Tad teikšu kā ķirsons teica - Labāk samaksāšu sodu vai noziedošu naudu zivju fondam.. Pa lielam ir tā - ka varat ieteikt kāds savu vietu (Varat pievienoties tiešām interesantai kompānijai un vēl 6dienu un 7dienu pavadīt pie ūdens ar visu atmaksātu. Esmu pret lielupi,daugavu un tām licen vietām..Sliktākajā gadijumā jabrauc būs uz Latgali kkur.. Es arī negribu sākt negatīvos komentus tagad par pašu Olti un citiem te rakstīt, ko domāju par vēžošanu u.t.t. Bet būšu tiešām pateicīgs.

P.S.
Daudz brīvu skaistu sekretārīšu un viņu draudzeņu arī būs,, ;) Vairāk varu PM vai Email pas pašu pasākumu
 
LolaDatums: Pirmdiena, 24.08.2015, 10:03 | Ziņa # 246
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 32
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Sveiki.

Varbūt kāds ir ķēris Auces ezerā, Dziļezerā vai Lādes ezerā?
Kuri murmuļi no Latvijā mītošajiem viņos ir sastopami?
 
eduksDatums: Pirmdiena, 24.08.2015, 12:17 | Ziņa # 247
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote Lola ()
Varbūt kāds ir ķēris Auces ezerā, Dziļezerā vai Lādes ezerā?
Kuri murmuļi no Latvijā mītošajiem viņos ir sastopami?


Aucē 100% šaurie, Dziļezerā platie, Lādes ezerā, šķiet, ka arī platie, bet tas ne uz 100%...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
MarlboroDatums: Pirmdiena, 24.08.2015, 16:41 | Ziņa # 248
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Pilnība bezjēdzīgi doties uz šiem ezeriem,, Pedejo nedeļu laikā izbraukāju visus,, Traģiski,, nesakot vairāk.. Nākamo dienu laikā jamēģina Madonas karjera lielā ūdenskrātuve- Bet licenzētas vietas ir tāds fuflo, būtu prieks,ja tiešām tur būtu kkas, bet patiesība ir tāda, ka tur ir tik mazs tas daudzums
 
eduksDatums: Pirmdiena, 20.06.2016, 13:56 | Ziņa # 249
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2016, 14:06 | Ziņa # 250
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
runccissDatums: Otrdiena, 28.06.2016, 10:12 | Ziņa # 251
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Labdien biedri vēžotāji.
Tā kā man patīk vēžot, bet ļoti daudz neēsmu bijs vēžot un vēl jo vairāk nezinu vietas kur vēžot, vai šeit parcopi.lv komanda neplano jūlija sākumā doties vēžot? Es kā foruma jauniņais labprāt braukt līdzi kompānijā.
 
parcopiDatums: Otrdiena, 28.06.2016, 18:29 | Ziņa # 252
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Personīgi es tuvākajā laikā neplānoju. Kaut gan gribās kaut kad pavēžot, bet knapi copei kādu laiciņu varu izbrīvēt. Kāds no foruma varbūt arī taisās, bet te jau visi klusē kā partizāni. Sevišķi vēžotāji!


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Trešdiena, 29.06.2016, 11:28 | Ziņa # 253
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
runcciss, salasies , šeit portālā, vēžu ķeršanas gudrības un uz priekšu! es vismaz tā darīju-izstudēju forumu, uzdevu Edukam un vēl kādam jautājumus, kas man nebija skaidrs un dragāju dzīvē, ar nesliktiem rezultātiem.
varbūt kādam arī būs vēlme pavadīt laiku ar svešu personāžu vēžojot, bet man patīk vienam vai stipri minimālā kompānijā ar sev tīkamiem cilvjiem!
 
runccissDatums: Trešdiena, 29.06.2016, 18:35 | Ziņa # 254
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Nē, nu vēžu gudrības es daļēji zinu un arī krītiņi ir un esmu arī ar rokām ķēris, kad iemācijos nebāzt pirkstus pretī spīlēm :D
Bet man problēma ir tā, ka es nezinu vietas. Tās pāris licenzētās ir ok, bet tur tak nekā nebūs, jo kad pagājušo gadu zvanīju (vairs neatceros par kuru udens tilpni) man laipni pateica, ka visas licences ir izpārdotas :(
Esmu lasījis un no dažiem dzirdējis, ka Lielupē ir, bet tā kā tā nav licenzētā, nedaudz raustos (pārāk pareizs laikam esmu).
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 30.06.2016, 14:15 | Ziņa # 255
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Lielupē ir atļauts ķert ar marķētiem krītiņiem. Un tur dzīvo dzeloņvaigu vēži. Ceru, ka vēl dzīvo :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv