[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu ķeršanas rīki un metodes (Viss par aprīkojumu un vēžu ķeršanas metodēm :))
Vēžu ķeršanas rīki un metodes
ZivnieksDatums: Trešdiena, 16.01.2013, 22:19 | Ziņa # 61
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
a vot sēžu un štukoju :D vai ir vērts viņam likt rāpties pa to slīpumu? ja piemēram sanāktu tā, ka iekšējais riņķis arī guļ uz grunts, tā pat kā apakšējais, tad šamais pārlien pāri iekšējam un ceļot augšā paceļās iekšējais un vsjo, tā pat viņam kirdikts :D tāpēc arī domāju iekšējo riņķi lielāku :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Trešdiena, 16.01.2013, 22:36 | Ziņa # 62
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
a ja nu kāds ērtības labad apsēžas uz tā iekšējā riņķa? katapults un zaudējums :D
tad vēl iespējams ir tā, ka kāds atnāk, piesit kuņģi uz mana rēķina un aiziet nokārtoties, a tikmēr es izvelku tukšu galdu :(
toties šitādā variantā ar piesistu kuņģi nekur tālu neaiziesi, atpūtīsies tur pat stūrītī :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 16.01.2013, 22:37 | Ziņa # 63
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Zivniek - ir krītiņi, kur abi riņķi viena diametra. Tādus man arī Spulgits iedeva, bet manuprāt galvenais ir vietas izvēle un ēsma. Krītiņš, ka tik pilda savu ēsmas ilaišanas un vēžu pacelšanas funkciju :)
Gan jau, ka Eduks, Zivinens un Kapracis iebildīs, bet es savā necilajā vēŽošanas pieredzē esmu pārliecinājies tieši par to :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 16.01.2013, 22:39 | Ziņa # 64
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
taisnība jau jums ir - vēžu ķeršanas klasika ir viena stīpa ar linuma ķeseli un vsjo.
bet sagribējās kaut kā sarežģītāk :D
neviens taču nesipās tāpēc, ka tā ir vienkāršāk ;)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 16.01.2013, 22:45 | Ziņa # 65
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (marti)
neviens taču nesipās tāpēc, ka tā ir vienkāršāk

a ko ne? ko tur daudz sarežģīt - iekšā ārā un tā tik uz priekšu :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 16.01.2013, 22:49 | Ziņa # 66
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
nirga


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 17.01.2013, 10:19 | Ziņa # 67
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Ja vieta būs pareiza un ēsma arī, tad līdīs kaut uz marles gabala :D

Aigar :D , to gan es ļoti gribētu redzēt, kā Tu cel laukā marles krītiņu :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 17.01.2013, 10:20 | Ziņa # 68
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Eduks - es nesaku, ka tas ir viegli! nirga


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 17.01.2013, 10:35 | Ziņa # 69
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
manuprāt galvenais ir vietas izvēle un ēsma. Krītiņš, ka tik pilda savu ēsmas ilaišanas un vēžu pacelšanas funkciju :)

Nu par to, ka vietas izvēle ir viena no galvenajām sastāvdaļām, Tev varētu būt taisnība ;) - nevar noķert vēzi tur, kur viņa nav. Bet ir vēl ļoti daudzas sīkas, taču ļoti būtiskas niances, kas var iespaidod vēžu lomu. Neiespringšu sīkumos, viss ir jau izrunāts rakstos un forumā vairākkārt, bet ir ļoti labi jāsaprot ko un kā ar krītiņiem dara - noliec metru-pusotru sāņus un būsiet pārsteigti, ka vēžu apkārt ir daudz, bet nesaprotat kāpēc vēži nekāpj. Ja vēžo seklumos, tad viennozīmīgi iesaku visu zemūdens dzīves norisi pavērot ar jaudīgu lukturi un papētīt vēžu uzvešanās īpatnības... Vēžot uz aklo ir ne tikai mazāk interesanti, bet arī mazvērtīgi jūsu pieredzei... Vēžiem, tāpat kā zivīm, vērojami daži izteikti aktivitātes periodi/iznācieni - ja zin kur un kā tie notiek, tad visu darot pareizi, fiksi var noķert labi daudz. Ja to laiku noluņo, tad nu jau paēdušie un manāmi tramīgāki kļuvušie vēži var vnk nenākt uz ēsmu. Mani vienmēr ir fascinējis tas, kā vēži prot vienlaicīgi, kā pēc komandas, uzsākt/pabeigt savu aktivitāti - te pa pilno, te nākamajā brīdī viss pilnīgi kā izslaucīts...
P.s. Aigar, kad pārsteigsi mūs visus ar brangu dzeloņvaigu vēžu lomu, tad varēsim atgriesties pie šīs diskusijas :D ;) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 17.01.2013, 17:07 | Ziņa # 70
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tikko kā pabeidzu izšūšanas darbus. iepazinos ar linuma īpašībām. sākumā likās, ka nekas jau tur nevar būt. bet tad sapratu, ka ir auzas :D
drusku pafunktierējot izdevās uzlauzt linuma kodu un tā lieta aizgāja ja
pat iepatikās :)
ar atbilstoša izmēra saiviņu un aukliņu tas ir vienkārši kaifs.
kritiņa-murdiņa klons gatavs. konstrukcija strādā pat labāk kā gaidīju. pieļauju, ka atkritīs stoperu problēma, jo esmu diezgan labi nospriegojis linumu. tā, ka ar spēku var knapi izvilkt pirmo adatu, lai salocītu.
redzēs gan vēl kā tas strādās samērcētā veidā. var jau būt, ka paliks šļaugans. vai arī tā nospriegosies, ka kopā nevarēs salikt svilpo
bet pagaidām viss čikiniekā. vakarā uzbildēšu un ielikšu kādu foto.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 17.01.2013, 21:42 | Ziņa # 71
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
re ku še ku ir:
From veezhi

From veezhi


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 17.01.2013, 22:17 | Ziņa # 72
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man jau gan liekas ka mazā stīpa ir nedaudz par mazu diametrā ,bet gan jau ka es maldos :) svilpo


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 18.01.2013, 02:01 | Ziņa # 73
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu tas jau ir tas ko es ar sacīju :) man liekas, ka šamam pārāk ilgs un stāvs kāpiens pakaļ ēsmai, bet nu tas mans, ne vēžotāja viedoklis :) vismaz es tur nerāptos :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eduksDatums: Piektdiena, 18.01.2013, 10:29 | Ziņa # 74
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (marti)
re ku še ku ir:

Ko lai saka, pat ļoti glauns rīks sanācis ja ... Vienīgi vēl atliek uztaisīt testus ūdenī un var ņemt "na vooružeņije" :) .


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
eduksDatums: Piektdiena, 18.01.2013, 10:31 | Ziņa # 75
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Vienīgi līdz galam nesaprotu kā paredzēts auklas siet!? Cerams, ka ne tikai aiz lejas riņķiem, kas piemetināti spicēm ;) , kā arī kā samontēt ar auklām, lai netraucē krīta salikšanu/izjaukšanu...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu ķeršanas rīki un metodes (Viss par aprīkojumu un vēžu ķeršanas metodēm :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv