[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu ķeršanas rīki un metodes (Viss par aprīkojumu un vēžu ķeršanas metodēm :))
Vēžu ķeršanas rīki un metodes
kapracisDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 13:05 | Ziņa # 106
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
nopirku depo pie griestu dekoratīvajiem putuplasta risinājumiem šitādu 2m garu dekoru.
tas peld, nepūst, ir viegls, tumsā pamanāms un nedaudz uzlabojot izgatavosies ērta spolīte liekajai auklai.
ieurbšu caurumiņus, kur spīgulīti iespraust un vtad jau vajadzētu būt ok.
liekas, ka materiāls būs ok, jo ir paciets un elastīgs. nav trausls un irdens.
parametri: 2m garš, 10cm plats, 2cm biezs biezākajā vietā. 2,2 LVL


es savējiem taisīju no zvejnieku tīklu lielajām bojām, kas ir tāds dzeltens, baigi stingrs putoplasts. bet tos izmantoju tikai, kad no laivas vēžoju. tā man labāk patīkas krītus pie koka kārts piesiet un no krasta operēt. lai šņores virs krīta piepaceltu, izmantoju šampja korķi.
 
kapracisDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 13:12 | Ziņa # 107
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
esmu sprukās :D
dodiet padomu.
gribu uztaisīt klasisko kritiņu. apaļu uz stīpas ar iekarenu ķeseli.
kā izgriezt linumu? cik saprotu, lai smuki būtu - vajag lielāku apli nekā esošā stīpa.
kā izgriezt apli, ja linums saraujas garenā virzienā vienā striķī?
kaut kur uzstiept?


es apli uzreiz negriezu, bet ņēmu linumu, liku pa virsu stīpai, ieliku kkādu smagumu centrā, stīpu piepacēlu un tad linumu vairākās vietās pieķēru ar pagaidu stiprinājumu, apgriezu lieko, tad linumu nostiprināju pa riktīgam. konuss ne vienmēr sanāk ideāls, kaut man patīk lietas darīt pa cmuko, bet sanāk visumā labi. kā Eduks bij minējis kkur, tad vēžošanā vajag vienkāršību un nevajag iespringt uz baigi ideāliem rīkiem-galvenais, lai tie uzticīgi pilda savas funkcijas!
es jau arī krāsoju krītiem stīpas un čakarējos, lai cmuki būtu. bet pēc tam sapratu-nafiga to vajag. vienu krītu pazaudēju un bija baigi žēl....sēdēju upes krastā un raudāju...:)
vienīgais mierinājums, ka pēc tam 3 gab atradu:)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 13:32 | Ziņa # 108
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
marti
ja Tu izgriezīsi pēc šādas formas:

tad uzverot tos kvadrātus uz stīpas viņš ļoti smuki iegulsies, pēc tam ar kaprona striķīti tos kvadrātiņus savstarpēji savelc kopā un būs pa luksusu...
Pielikumi: 3430266.jpg (16.8 Kb)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 21:29 | Ziņa # 109
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu būs kaut kas jāprovē. paldies par padomiem! hello


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kapracisDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 21:41 | Ziņa # 110
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
pēc jaunajiem noteikumiem jau vēl būs jākombinē krītam klāt tā bļitka ar pesonas kodu, asinsgrupu un ģimenes stāvokli....
 
martiDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 21:44 | Ziņa # 111
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
to es domāju izdrukāt, ielaminēt un kaut kur piekarināt pēc nepieciešamības.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kapracisDatums: Piektdiena, 15.03.2013, 21:45 | Ziņa # 112
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
to es domāju izdrukāt, ielaminēt un kaut kur piekarināt pēc nepieciešamības.


laba doma
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 10:38 | Ziņa # 113
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Nu tad gaidīsim atskaites vai Marti ar saviem glaunajiem krītiņiem pārspēs Aigara rekordu vecajā upē chukle


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
AlbertsDatums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 15:07 | Ziņa # 114
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Ne spīles marti! vezis
Nopietna pieeja! ja


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
martiDatums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 20:38 | Ziņa # 115
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es jau edukam teicu, ka pirms iešanas vēžot nevienam neko neteikšu.
uzzināsiet par to tikai tad, ja vecās upes rekords būs kritis :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
eduksDatums: Piektdiena, 22.03.2013, 11:16 | Ziņa # 116
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (marti)
es jau edukam teicu, ka pirms iešanas vēžot nevienam neko neteikšu.
uzzināsiet par to tikai tad, ja vecās upes rekords būs kritis :D




Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
eduksDatums: Piektdiena, 22.03.2013, 13:31 | Ziņa # 117
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Skat cik radoši cilvēks piegājis:

Tāds variants man nebija ienācis prātā :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.04.2013, 15:31 | Ziņa # 118
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 03.04.2013, 19:42 | Ziņa # 119
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
baigi labā konstrukcija!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Trešdiena, 03.04.2013, 20:21 | Ziņa # 120
Grupa: Dzēstās
Ja kāds mani pajems līdz uz vēžošanas priekiem, tad mošk, iepatiksies, un arī sākšu veidot konstrukcijas. svilpo
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu ķeršanas rīki un metodes (Viss par aprīkojumu un vēžu ķeršanas metodēm :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv