[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Makšķernieku veikali (Viss par copes veikaliem, ieteikumi, sūdzības,rekomendācijas)
Makšķernieku veikali
parcopiDatums: Ceturtdiena, 20.12.2012, 15:52 | Ziņa # 61
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nepirkšu es nekādu auklu nirga


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 20.12.2012, 15:53 | Ziņa # 62
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Trofejai pipec


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 20.12.2012, 15:55 | Ziņa # 63
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Labi, jau labi. Nopirkšu. Šī lai paliek pavadām aukla :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 20.12.2012, 15:55 | Ziņa # 64
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
spulgit
atceries šo datumu un Aigara vārdus: "Nepirkšu es nekādu auklu"... man ir čujs, ka mēs vēl par šo dienu atcerēsimies un nereāli nosmiesimies, kamēr dažs labs sēdēs sakņupis istabas stūrī ar asaru uz vaiga... :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 20.12.2012, 16:01 | Ziņa # 65
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
spulgit
atceries šo datumu un Aigara vārdus: "Nepirkšu es nekādu auklu"... man ir čujs, ka mēs vēl par šo dienu atcerēsimies un nereāli nosmiesimies, kamēr dažs labs sēdēs sakņupis istabas stūrī ar asaru uz vaiga...



Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
dadziicDatums: Ceturtdiena, 20.12.2012, 22:40 | Ziņa # 66
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Ja par veikaliem, tad varu atzīt, ka vakar pirmo reizi biju Prūšu ielā 25 veikalā pie Vitālija.
Patīkami pārsteidza, ka tik nelielā veikaliņā ir visa kā tik daudz... Un pati vērtība - nav tā saucamā "barahla" kas ir daudzos citos veikalos. Ir ko izvēlēties gan amatierim gan profesionālim!
Iesaku!


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
BarcaManiacDatums: Otrdiena, 05.02.2013, 16:23 | Ziņa # 67
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 53
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Man pa rokaj ir veikals Vecmilgrāvi Skuju iela 26, Voblers&Voblers, liels piedāvajums no vobleriem, var vienmer sarunāt labas cenas ar veikala ipašnieku, sapirkos Rapalas Husky Jerk un Strike Pro vasaras copej -zandartiem, no 3 gb -20%, 5 gb -25%.
 
BarcaManiacDatums: Piektdiena, 22.03.2013, 14:42 | Ziņa # 68
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 53
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Bīju bode Voblers&Voblers sapirkos KOSADAKA voblerus, cena strauji kritusies salidzinot ar pagajusha gada trakām cenam, Mirage XS, Raven un ION XS paņemu, zandarts, līdaka, asaris bus mani zivs
Pielikumi: 2618631.jpg (70.9 Kb)
 
martins_Datums: Pirmdiena, 23.09.2013, 09:41 | Ziņa # 69
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Laba diena, dāmas un kuņģi! :)
Kādam nav plānos taisīt kādu pasūtījumiņu no cabelas.com? Labprāt piemestos ar kādu sīkumu..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
KurmusDatums: Sestdiena, 07.06.2014, 03:34 | Ziņa # 70
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Tad nu tā! Esam kļuvuši par Itāļu makšķernieku apģērbu ražotāja Hotspot Design izplatītājiem Baltijā un sakarā ar to pasniedzu Jums informāciju par jauna copmaņu interneta veikala atvēršanu!

Tā, kā mūsdienās ar viena veida sortimentu izdzīvot būs grūti, veikalā tiks piedāvāti arī visi copmaņiem interesējošie produkti.

Pagaidām preču izvēle nav liela, bet katru nedēļu veikals tiks papildināts, jo esam noslēguši sadarbības līgumus ne tikai ar Itālijas ražotāju, bet arī ar Austrijas un Polijas lielākajiem copes inventāra tirgotājiem un ražotājiem.

Jāpabrīdina Jūs uzreiz, ka tas nav zemo cenu veikals, bet tiks piedāvātas preces vidējā copmaņa prasībām. Intensīvi tiks piedāvātas preces, kuru cena būs zemāka nekā Latvijā ir iespējams iegādāties, vai tādas preces, kuras Latvijā nav iespējams nopirkt vispār.

Veikala adrese http://www.eurofishing.lv

Būsim pateicīgi par atsauksmēm, ierosinājumiem, pamanītām kļūdām un jebkuru kritiku )


Ziņojumu laboja Kurmus - Sestdiena, 07.06.2014, 03:36
 
urmaasDatums: Trešdiena, 03.09.2014, 00:27 | Ziņa # 71
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
JIG.LV Avotu iela 17 Rīgā


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)

Ziņojumu laboja urmaas - Trešdiena, 03.09.2014, 00:42
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.09.2014, 02:01 | Ziņa # 72
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
JanDatums: Ceturtdiena, 04.02.2016, 00:45 | Ziņa # 73
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Lūgums padalīties ar informāciju, kuros Rīgas veikalos pieejams plašāks klāsts ar Lucky Craft, Jackal, Illex un Smith mānekļiem.
Ideālā variantā, viens veikals :) .


LSMK-Milo
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 04.02.2016, 01:36 | Ziņa # 74
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jan - fīderi metīsi pie malas?


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 04.02.2016, 01:43 | Ziņa # 75
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pirmie divi Tevis nosauktie Fishbon veikalā smaidu ielā 1.Dreiliņi.
Vismaz uzrādās, ka ir un arī šāda tāda izvēle.
Bet par pārējiem nezinu. Ja pavisam godīgi, tad man tie nosaukumi pat neko neizsaka. Es nezinu tādus mānekļus, tāpēc palīdzēt nevarēšu svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Makšķernieku veikali (Viss par copes veikaliem, ieteikumi, sūdzības,rekomendācijas)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv