[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Auklas, āķi, copes inventārs
Aigars82Datums: Piektdiena, 01.02.2019, 10:35 | Ziņa # 1171
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Aigar(parcopi), paskat kas par slavas dziesmām tam kātiņam. Vari būt drošs, ka tas būs labs instruments ja


Laiks Copei/OSHELURE
 
parcopiDatums: Piektdiena, 01.02.2019, 12:22 | Ziņa # 1172
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jā, jautājums par kātiņu vairs nav aktuāls. Lielais vairākums uzspieda savu viedokli un es pakļāvos :D
Jautājums izlemts, paldies par videokļiem, padomiem un ieteikumiem! hello

Par džiga kātu, es pagājušo sezonu sāku lietot VINTAGE 8-28gr 213cm garumā un esmu sajūsmā. Jūtība pa pirmo, peregruzu arī lielu var likt(kā marti saka, tikai jāpiedomā metot), tā ka šis kāts nosedz man visu vidējo un pat var teikt smago džigu. Smagākas džiga galvas par 35g es vnk neesmu lietojis, jo neesmu atradis tādus apstākļus, kur to vajadzētu. Šo pašu kātiņu lietoju arī dropam - viss apmierina ja
Izmēģināju arī biku tvičot ar šo kātu(skaitās džigam un tvičam) - šim mērķim gan man nepatika. Bet vairāk tieši dēļ garuma. Pierasts tvičot ar īsāku. Paliku pagaidām pie vecā labā Xtwitch, bet pieļaju domu, ka vēl pēc sezonas meklēšu tieši jaunu tviča kātiņu :D

Bet domāju, ka tajā cenu katogorijā jau ir gana liela izvēle džiga kātiņiem. Gandrīz esmu pārliecināts, ka katram ražotājam kas labs atradīsies, kas būs jūtīgs un iegulsies rokās! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Piektdiena, 01.02.2019, 14:33 | Ziņa # 1173
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote parcopi ()
Jā, jautājums par kātiņu vairs nav aktuāls. Lielais vairākums uzspieda savu viedokli un es pakļāvos

Tagad varam padiskutēt - vai Aigaram ņemt sarkano LJ vai meklēt vēl balti melno Salmo :)

Ar to Vantage 7-28, tikai garāko, arī jau divas sezonas dropoju, heivī-džigoju un arī gumijoju pa zālēm. Par peregruzu - 50gr cūka ir metama ar pilnu jaudu, par kātu nemīžot, secinājumus izdariet paši, kāds ir reālais tests.. :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 06.02.2019, 13:07 | Ziņa # 1174
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tas sarkanais LJ ir tieši tas pats balti melnais (tādus vairs nenopirkt)

BEEEET, tie kas grib Vantage, iesaku jost uz bodi, lai velk ārā no noliktavas. Cik dzirdēju tos vairs neražos, cik ir tik arī būs. Būs kaut kāds jauns koncepts uz esošās bāzes bet ar jauniem rokturiem un citu herņu :) Kāds tur būs gala iznākums, velns viņ zin.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Trešdiena, 06.02.2019, 19:37 | Ziņa # 1175
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
https://www.eboat.lv/lv/makskeresanai/kati/favorite/zander

šis esot labs. varbūt tik drusku dārgāks par vantage.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Aigars82Datums: Trešdiena, 06.02.2019, 21:31 | Ziņa # 1176
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Zivniekam taisnība, Vantage dienas laikam ir skaitītas. Jau kādu laiku izmantoju 2 Vantage modeļus, bet tuvākajā laikā plānoju atjaunot arsenālu ar vēl dažiem Vantage modeļiem gan džigam, gan tvičam, gan dropam (cerams par izpārdošanas cenām). Ja būtu jāpērk par veikala plaukta cenu, tad gan stipri pie brenda izvēles padomātu.


Laiks Copei/OSHELURE
 
ZorroDatums: Ceturtdiena, 07.02.2019, 16:17 | Ziņa # 1177
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Vai Ratlini un VIBi ir viena un tā pati mānekļu kategorija? Ja nē, tad ar ko viņi atšķiras? svilpo


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
Koka_KlucisDatums: Piektdiena, 15.02.2019, 09:02 | Ziņa # 1178
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Zorro ()
Vai Ratlini un VIBi ir viena un tā pati mānekļu kategorija? Ja nē, tad ar ko viņi atšķiras?

Spriežot pēc lasītā, dzirdētā un redzētā(pats ziemā necopēju), tad tas ir viens un tas pats māneklis. Vnk katrs sauc, kā labāk patīk. Viņiem mēdz būt spēles nianses atkarībā no formas, smaguma un ražotāja. Rekur labs video par šo tēmu! hello


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
ZorroDatums: Piektdiena, 15.02.2019, 13:30 | Ziņa # 1179
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote Koka_Klucis ()
Spriežot pēc lasītā, dzirdētā un redzētā(pats ziemā necopēju), tad tas ir viens un tas pats māneklis. Vnk katrs sauc, kā labāk patīk. Viņiem mēdz būt spēles nianses atkarībā no formas, smaguma un ražotāja. Rekur labs video par šo tēmu!

Paldies! hello


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 04.03.2019, 21:12 | Ziņa # 1180
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien sanāca braukt garām Salmo bodei, un to zinādāms, paķēru līdz dāvanui karti 30€ vērtībā, kas jau no Ziemīšiem stāv. Gāju ar mērķi nopirkt spoli vieglajam kātiņam, ar kuru es staigāju pa upītēm. Tur neko mega krutu nevajag, tāpēc domāju, ka dāvanu karte+maksimums 20€ un atradīšu, ko vajag. Sanāca vēl lētāk, tobiš piemaksāju mazāk! ja Plaukta cena veikalā nedaudz virs 41€ svilpo
Paņēmu firmas RYOBI mazo spolīti ECUSIMA. Par šo firmu neko daudz nezinu, vien zinu, ka ar tjipa Japāņi, ko neražo Japānā un to, ka Jig.lv kaut ko no šīs firmas tirgo. Bet priekš tās cenas, vismaz veikalā, man šī spolīte tīri labi iepatikās. Mājās uzliku uz kātiņa, uztinu jaunu auklu.....pirmie iespaidi(vismaz mājas apstākļos) ļoti labi. Domāju, ka mierīgi tiktu galā arī uz džiga kātiņa. Vienīgais, kas nepierasti, salīdzinot ar Shimano, vai Daiwas jauno Lite sēriju, šī spole ir jūtami smagāka. Bet tas no vienas puses man pat patīk, jo vismaz jūt, ka visas detaļas nav no plastmasas. Karoče manīs kaujas apstākļos, bet vismaz pirmie iespaidi mājas apatākļos šķiet ok. Liekas, ka priekš tās cenas varētu būt laba manta, vēl plusiņš, ka rezerves kasete nāk līdz! ja
Domāju, ka drīzumā notestēšu kādā upītē, bet noteikti intereses pēc, kādā copē uzlikšu arī uz mikruhas kātiņa, lai paskatītos kā tiek galā ar auklas uztīšanu un slodzēm, džigojot! hello
Pielikumi: 6372076.jpg (69.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Aigars82Datums: Otrdiena, 05.03.2019, 10:10 | Ziņa # 1181
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Dažādos krievu video vairākkārt esmu manījis figurējam RYOBI spoles, kas tiek izmantotas gan džigojot gan tvičojot. Pieņemu, ka savā cenu kategorijā viņas varētu būt pat ļoti ok un arī kalpot gana labi, ko arī šajā gadījumā Tev novēlu


Laiks Copei/OSHELURE
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 07.03.2019, 13:47 | Ziņa # 1182
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Lai labi kalpo! ja


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 11.03.2019, 13:58 | Ziņa # 1183
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Man arī pāris spolītes jaunas uz šo sezonu ir iegādātas, bet vienkārškākas - pludiņmakšķerēm! plaude


Za ribalku!
 
BorodaDatums: Svētdiena, 24.03.2019, 19:02 | Ziņa # 1184
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Iegādājos no jauna puiša, kas kaut ko saprot no maķšķeŗēšanas un galdniecības, makšķerkātu statīviņu. Manuprāt, labs, vismaz man. Simboliski saliku dažus kātus.
Pielikumi: 4586916.jpg (78.6 Kb)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 24.03.2019, 21:43 | Ziņa # 1185
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Te saliku apmēram pusi no maniem kātiem.
Pielikumi: 0513874.jpg (90.0 Kb)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv