[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Makšķerēšana jūrā (Viss par un ap makšķerēšanu jūrā)
Makšķerēšana jūrā
parcopiDatums: Sestdiena, 30.05.2009, 17:42 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 6581958.jpg (53.7 Kb)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 30.05.2009, 17:48 | Ziņa # 2
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es jūrā parasti braucu augusta mēnesī un visbiežāk Saulkrastos uz asariem. Tad tie ķerās uz visu - uz ziemas makšķerīti, uz pludiņmakšķeri un un spiningu. Vislabāk uz ziemas makšķeri. Esmu noķēris arī dažas raudas jūrā, ķerot asarus. Cope jūrā ir ļoti interesanta un pat nevajag tālu no krasta peldēt ar laivu. Šogad ir doma pamēģināt jūrā paķert arī butes, laikam tas būs jādara Venstpils pusē, līcī nevarēšu tik tālu aizmest grunteni biggrin
Rekur pagājušā gada augusta Saulkrastu asari(bildēti ar telefonu, tāpēc bilde ir kāda ir).
Vidēji no 18-22cm. Bildes apakšdaļā arī viena jūras raudiņa smile
Pielikumi: 4711113.jpg (134.5 Kb)
 
lacuksDatums: Pirmdiena, 01.06.2009, 13:23 | Ziņa # 3
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
ja asari jura kaifs es parasti zvejniekciema maucu ieksa!!!un tulit junija jasak meiginat!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 03.08.2009, 21:49 | Ziņa # 4
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Par cik jau sākās augusts, tad biju aizbraucis uz Saulkrastiem paķert asarus jūrā. Jūra no rīta bija ļoti mierīga un dažas laivas ar copmaņiem jau bija redzamas, kas viesa cerības.


Sākumā īsti nekas neķērās un nevarējām ar senci atrast vietu, bet ar kādu piekto apstāšanās vietu, beidzot vietu izdevās atrast. Ķērās gan samērā slikti un pārsvarā zem 17cm asari, kas tika palaisti vaļā, bet gadījās arī pa kādam normālam. Pie tam jūrā jau sāka normāli viļņoties.

Es ķēru uz ziemas makšķerīti un spiningu, bet sencis ķēra ar pludiņmakšķeri un arī ziemas makšķeri. Pirmās zivis izvilka sencis un pludiņu, bet vēlāk es viņu apķēru, jo viņš noslīcināja savu ziemas makšķerīti biggrin Uz pludiņu ķērās "ne pārāk". Kas interesanti, ka uz spiningu man bija trīs copes, no kurām es nevienu neizvilku. Trešais bija 100% asaris, jo to ar citu sajaukt grūti, bet kas bija pirmie divi, kas strauji gāja uz sāniem pēc paņemšanas, es tā arī neuzzināju. Vēl viena laba cope bija uz ziemas makšķerīti, kad piecirtu, tad likās, ka kaut kas ļoti labs un pēkšņi nekā! Izvilku - āķis kā ar nazi nogriezts! Laikam līdaka uz tārpu paņēma, vai pat nezinu....kas vēl tā auklu kā ar nazi var nogriezt.
Secinājumi ir tādi, ka cope jūrā ir sākusies, bet pagaidām asari vēl nav izteikti baros, bet copēt jau var. Plus jūrā vienmēr var izvilkt kādu negaidītu pārsteigumu gan uz spiningu, gan uz tārpu. Es uz ziemas makšķerīti šodien izvilku, piemēram, buti smile Ir gadījies netālu no Mangaļsalas, uz Vecāķu pusi, arī zuti jūrā noķert. Da i kas tur tik nedzīvo, tajā mūsu līcī un jūrā, visas zivis - tikai vajag mācēt tajos plašumos tās atrast. Bet jūrā ir interesanta cope, sevišķi ja laiks ir labs, tad super! Sauļojies, makšķerē, šūpojies pa vilnīšiem...
Noteikti šogad vēl 2-3 reizes pa augusta mēnesi un septembra sākumu, iebraukšu jūrā smile
Rekur loms - nav liels, bet tāpat esmu apmierināts!

Pielikumi: 3686650.jpg (44.8 Kb) · 7482143.jpg (53.0 Kb) · 9047072.jpg (80.5 Kb) · 4367244.jpg (196.7 Kb)
 
zarazaDatums: Trešdiena, 05.08.2009, 20:27 | Ziņa # 5
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 16
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
parcopi...

Vai nezini kādu vietu kur pie līča iznomā laivas? Kaut kā līdz šim man līča cope pagājusi secen, bet ļoti gribētos pamēģināt, taču ar "pūsli" vienam jūrā laisties pabailīgi sad Kā variants arī varbūt kāds zinātājs var paņemt kompānijā?

 
parcopiDatums: Piektdiena, 07.08.2009, 00:05 | Ziņa # 6
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Zaraza - ja godīgi, tad nezinu, bet manuprāt kaut kur Zvejniekciemā toč kādu laivu var izīrēt.

Vai arī ņem kādu līdz un brauciet divatā ar gumijeni - kad viļņi nav lieki, tad tīri labi ir. Katrā gadījumā pat drošāk kā koka laivās smile

 
parcopiDatums: Otrdiena, 11.08.2009, 18:41 | Ziņa # 7
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien biju atkal Saulkrastos. Ar fāteri divatā 4stundu laikā noķērām 49mēra asarus un vēl bija kādi 30-35, kurus vajadzēja amnestēt. Vislabāk ķērās uz ziemas makšķerīti un uz spiningu, kas bija aprīkots ar svinu un divām pavadiņām un par ēsmu slieka. Pārīti noķēru arī tīri spiningojot uz smagu rotiņu. Uz pludiņu cope bija visšvakākā. Gribēju pamēģināt arī butes paķert, bet mājās aizmirsu gan renģes, gan garneles, tāpēc nezinu vai ķertos biggrin
Rekur asari tikko pēc noķeršanas un pēc tam jau iztīrīti mājās smile

Pielikumi: 1025682.jpg (127.8 Kb) · 0870678.jpg (89.0 Kb)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 26.08.2009, 19:21 | Ziņa # 8
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien ar senci atkal bijām Saulkrastos. Asari ķerās labi, bet pamazi. Kādus 40-50nācās amnestēt, kaut kur 50gb mēra asarus paturējām, bet neviena lielā nebija. Atkal vislabāk ķērās uz ziemas makšķerīti un spiningu, kas aprīkots ar svinu un pāris pavadiņām, kurām uz āķa uzlikts tārps. Šodien kādas reizes sešas šādi gadījās izvilkt uzreiz pa diviem asariem. A sajūta tāda, ka lielais pieķēries! smile Uz pludiņmakšķeri sencim ķērās pašvaki, bet spiningojot ar vizuļiem nebija pat nevienas copes. Bet gandarījums par copi tāpat ir, kaut nelieli, bet kožās labi jūrā asari smile
Ja laiciņš pieturēsies vēl labs, tad vēl šogad gan vēl iepeldēšu jūrā uz asariem, bet tas atkarīgs no laika apstākļiem smile
Rekur kārtējais duplets un kopējais loms, ko paturējām smile

Pielikumi: 7105300.jpg (69.4 Kb) · 5732601.jpg (197.2 Kb)
 
K_geeDatums: Ceturtdiena, 24.09.2009, 16:32 | Ziņa # 9
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 15
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
asarus jūrā neesmu ķēris, bet ar garu kātu no krasta uz grunteni butes cik uziet var noķert. nezinu gan kā līcī, bet ventspils pludmalē jau sākot no septembra līdz ledum katru vakaru braucu savulaik. vakariņas bija vienmēr. butes interesanti ķert viņas rokas smiltīs un pretojas tā ka liekas būs baigais nezvērs.

Pievienots (24.09.2009, 15:32)
---------------------------------------------
kādu vēju vajag labākajai cope miķeļbākā uz butēm?
dzirdēju ka DR galīgi nepatīkot plakanajām.

 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 24.09.2009, 19:41 | Ziņa # 10
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Aicinu izlasīt manu kopsavilkumu par asaru ķeršanu jūrā - http://parcopi.lv/publ/asaru_kersana_jura/1-1-0-33
 
Koka_KlucisDatums: Svētdiena, 28.02.2010, 20:34 | Ziņa # 11
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Runā, ka Saulkrastos jūrā tagad lucīši ķeroties, bet mazums ko runā smile
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 11.03.2010, 15:46 | Ziņa # 12
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Biju jūrā uz lucīšiem. Sīkāku aprakstu skatīt Šeit!

 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 11.03.2010, 15:52 | Ziņa # 13
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Te video no lucīšu copes smile
 
soonDatums: Sestdiena, 13.03.2010, 21:28 | Ziņa # 14
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 23
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Noskatijos video, izlasiju rakstu un uzreiz man tev vairāki jautājumi! Par zirņiem - tu viņus pirmstam novāri vai kā? Kāda mormiškas spēle viņiem patīk - stāvoša vai kā? Un cik tālu bridāt iekšā? Jau iepriekš paldies!!!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 13.03.2010, 21:43 | Ziņa # 15
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Soon - zirņus iemērcu pirms tam uz kādām divām stundām ūdenī, tad lieku vārīties. Vāru apmēram 20-40min. Lai ir samērā mīksti, bet lai nesavārās putrā.
Par mormiškas tipiem un spēlēm īsti skaidrībā netiku, bet manuprāt labāk ņēma uz stāvošu. Kad mēģināju spēlēt, tad cope pasliktinājās. Vienīgi tās stāvošās ik pa laikam drusku patirināju. Bieži pēc tā uzreiz sekoja cope.
par attālumu - grūti tā uz aci noteikt, varētu būt kādi 400m. Mēs orientējāmies pēc citiem copmaņiem - cik tālu, apmēram bija citi no krasta, tādā līmenī arī mēs mēģinājām smile
Ceru, ka palīdzēju ar info. Es jau pats pirmo reiz uz lucīšiem biju, bet mani pirms tam instruēja cilvēks, kurš tur jau bijis vairākkārt. Man lucīšu cope pat ļoti gāja pie sirds wink
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Makšķerēšana jūrā (Viss par un ap makšķerēšanu jūrā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv