[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Mušiņmakšķerēšana » Mušiņmakšķerēšana (Viss par un ap mušiņmakšķerēšanu)
Mušiņmakšķerēšana
gunboxDatums: Otrdiena, 07.09.2010, 14:45 | Ziņa # 76
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Iebildīšu par patsmitlatīgām brillēm.
Iesaku pamēģīnāt virs 25 latīgas ar labu rāmi un kvalitatīvām enģītēm un tad jutīsiet atšķirību ērtībā un stiklu dzidrumā.
 
parcopiDatums: Otrdiena, 07.09.2010, 23:47 | Ziņa # 77
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (gunbox)
Iebildīšu par patsmitlatīgām brillēm.
Iesaku pamēģīnāt virs 25 latīgas ar labu rāmi un kvalitatīvām enģītēm un tad jutīsiet atšķirību ērtībā un stiklu dzidrumā

Tā jau parasti ir, ka dārgākas lietas ir arī labākas. Ir, protams, izņēmumi, bet tie ir izņēmumi :)
 
Aigars0011Datums: Piektdiena, 19.11.2010, 21:30 | Ziņa # 78
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki!Šis ir mans pirmais raksts šajā lapā. prieks Es pārsvarā nodarbojos ar pludiņ makšķerēšanu un spiningošanu, taču mani sāk ļoti interesēt mušiņmakšķerēšana.Tāpēc vēlos uzzināt par cenām un inventāru.es atradu vienā internet veikalā šādu kātu šite un spoli te nu tā apmēram es domāju āāā un aukla te bet varbūt ir kaut kāds lētāks ekipējums?vai šis būtu piemērots inventārs pilnīgam iesācējam?Un vai ir grūti iemācīties ar mušiņmakšķeri darboties.
 
parcopiDatums: Sestdiena, 20.11.2010, 13:14 | Ziņa # 79
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Apsveicama vēlme sākt nodarboties ar mušiņmakšķerēšanu. ja
Es gan par aprīkojumu neko ieteikt nevarēšu, jo pats ar šo makšķerēšanas veidu nenodarbojos, bet domāju, ka sākot jebkuru jaunu lietu vajag ar mazumiņu. Nevajag sākumā pirkt dārgas lietas, jo varbūt šī nodarbe ātri apniks. Sākumā pietiek nopirkt kaut ko lētāku un izmēģināt, vai tā lieta vispār iet pie sirds :) Jebkurā gadījumā tas inventārs, ko esi ielicis, izskatās, ka iesākumam būs ok! plaude


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AshuksDatums: Sestdiena, 20.11.2010, 18:02 | Ziņa # 80
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Nemācēšu teikt,jo nekur nemanīju kādas klases kāts tas ir. :) Iesākumam itkā vislabāk der 5-6klases kāts.

Spole arī pārāk rupja izskatās un spoli arī vajag 5 vai 6klasi ar auklu tieši tas pats.

Ja pērc MM tad visam ir jābūt vienā klasē.

6klases kāts
6klases spole
6klases aukla.

 
feeder77Datums: Sestdiena, 20.11.2010, 18:27 | Ziņa # 81
Bilžu mednieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 219
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Aigars0011, ielien te - http://best-fishing.by.ru/005-list.shtml Cerams tev kaut kas noderēs.
 
Aigars0011Datums: Sestdiena, 20.11.2010, 21:00 | Ziņa # 82
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Doma pirkt uz pavasari,jo tad tikšu pie naudas,tāpēc jau laicīgi sāku vākt informāciju, jo ja godīgi mm man ir melna bilde svilpo
 
AshuksDatums: Svētdiena, 21.11.2010, 11:46 | Ziņa # 83
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
http://www/flyonly.lv Mušiņmakšķernieku forums,tur tev palīdzēs visos tavos jautājumos.

Ļoti atsaucīgi cilvēki kas 100% palīdzēs. :) Lai veicas.

Piedod Aigar ,ka te reklamēju citus saitus,bet šeit par MM neko daudz nevar uzzināt. ;) Visi MM speci no saita skatos ir pazuduši uz kādu laiku...



Ziņojumu laboja Ashuks - Svētdiena, 21.11.2010, 11:47
 
parcopiDatums: Svētdiena, 21.11.2010, 12:09 | Ziņa # 84
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ashuks - es tādā ziņā esmu atvērts, un neuzskatu, ka cilvēkam jāapmeklē tikai viena copes lapa. Jo vairāk, jo vairāk informācijas, jo labāk visiem mums makšķerniekiem! ;) Protams, katrā atbildes logā es nevēlos redzēt dažādas reklāmas, bet principā viss, kas saistās ar copi vai vēžošanu, izmests no šejienes nebūs :) Galvenais, lai cilvēks atrod atbildes uz jautājumiem, kuri viņu interesē! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Aigars0011Datums: Svētdiena, 21.11.2010, 13:21 | Ziņa # 85
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Paldies Ashuk par saitu
 
Johnny_BravoDatums: Piektdiena, 25.03.2011, 15:55 | Ziņa # 86
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Cik apmēram varētu izmaksāt starta komplektiņš iesācējam, lai sāktu mušiņot? :)


johnny bravo
 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 28.03.2011, 13:18 | Ziņa # 87
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Johnny_Bravo)
Cik apmēram varētu izmaksāt starta komplektiņš iesācējam, lai sāktu mušiņot?

Nu to Tev droši vien labāk jautāt veikalā. Varbūt sākumā paskaties sludinājumos un nopērc lietotu ;)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
AshuksDatums: Pirmdiena, 16.05.2011, 17:17 | Ziņa # 88
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Es primās zivis jau esmu noķēris ar MM :) Karūsiņas :D
 
AshuksDatums: Pirmdiena, 16.05.2011, 17:21 | Ziņa # 89
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (Johnny_Bravo)
Cik apmēram varētu izmaksāt starta komplektiņš iesācējam, lai sāktu mušiņot?

Nu iesācējam itkā par kaut kādiem 50-60 Ls var visu savākt...Pats vēl visu neesmu nopircis,bet man spole un aukla ir aizdota kātu dabūju par velti...Esmu apmierināts ar to pašu...

Var jau savākt par kkādiem 20-30Ls ,bet tad padomā kāds būs komfots copēt ,ja tev ar MM ir jāvicinās visu dienu un kāts ir smags un neērts +,ja aukla vēl neslīd ,kā vajag...

 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.05.2011, 19:42 | Ziņa # 90
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Ashuks)
Es primās zivis jau esmu noķēris ar MM

Apsveicu! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Mušiņmakšķerēšana » Mušiņmakšķerēšana (Viss par un ap mušiņmakšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv