[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Ekipējums ziemas makšķerēšanai
ZivinensDatums: Trešdiena, 30.11.2011, 15:57 | Ziņa # 61
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Būs būs,uz siltām zemēm nepeld prom :) No ledus jau ar ar bļitkām un šķērsenēm var kacināt viņas.
 
zipsDatums: Trešdiena, 30.11.2011, 17:28 | Ziņa # 62
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Šogad ziemas nebus dusma
 
martins_Datums: Trešdiena, 30.11.2011, 21:11 | Ziņa # 63
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Zivinens, nez, uz šķērseni k-kā īsti "nestāv"... bļatka uz ašuku vairāķ pie sirds. jeb arī karogu maratons.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
HuseensDatums: Pirmdiena, 05.12.2011, 18:27 | Ziņa # 64
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Vakar vārda dienas svinībās saņēmu dāvanā ziemas makšķerītes komplektu, kur bij makšķerīte ar 30m 0,25mm auklu un kautkāda bļitka. Tas laikam plēsoņām. Iepriekš biju vācis informāciju par mormiškām, bet jāsāk skatīties kā viss notiek ar bļitkām. Šodien moš vannā jāiemēģina. :D
Tā nu izskatās.
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 05.12.2011, 22:09 | Ziņa # 65
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
neslikta makšķerīte
 
parcopiDatums: Otrdiena, 06.12.2011, 09:18 | Ziņa # 66
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es ar līdzīgu vienu laiku tirināju bļitkas, tad nomainīju uz tādu, kurai garāks kātiņš. Man tā ērtāk :)
Kā iesācējam manuprāt visvienkāršāk apgūt to nelielo bļitkiņu spēli, kurām ir divi nekustīgi āķi. Pats tās visātrāk apguvu un arī tagad patīk. Lielos dziļumos gan ar tām jau pagrūtāk :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Otrdiena, 06.12.2011, 10:22 | Ziņa # 67
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Huseens)
Vakar vārda dienas svinībās saņēmu dāvanā ziemas makšķerītes komplektu, kur bij makšķerīte ar 30m 0,25mm auklu un kautkāda bļitka.

Nu bļitkiņa nav no tām švakākajām, vari mēģināt droši, tik man tie ielīmētie pilieni uz troiņika nepatīk.
Aigar, pieļauju domu, ka tās ar kustīgo āķi tu pārāk bieži rausti (pauzi vajag garāku kā ar nekustīgo āķi), tāpēc sokas švakāk. neapšaubāmi, bļitkām ar ielodētiem āķiem (āķi - man patīk ar vienu), spēle ir labāka, taču ir jāpačakarējas ar bļitkas pieregulēšanu, lai tā labi strādātu, attiecīgi bļitka ar kustīgo āķi pieļauj mazliet lielāku brāķa pakāpi :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
BorodaDatums: Otrdiena, 06.12.2011, 10:40 | Ziņa # 68
Grupa: Dzēstās
Ar bļitkiņas spēli ir interesanti. Ir gadījies raustīt, tirināt dažādos veidos, ātrumos utt, bet ņikā...bet tad kādreiz palīdz ar mazmakšķerītes kāta galiņu mēģinot gaisā rakstīt dažādus vārdus...un hop uzreiz ašuks galā:)))) Nu tos slepenos vārdus neteikšu, tie katram savi...:D
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 06.12.2011, 10:43 | Ziņa # 69
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tajos pilienos kāreiz ir tā sāls Eduk,tikai pareizais tonis katrai dienai jāpiemeklē un viss notiek.Esmu bļitkai provējis trijnieku īsā ķēdītē bļitkai augšas cilpiņā pielikt un vismaz puse ašuku taisni trijnieku iekāro.Karinot lejā pauzes garākas vajag jo copes parasti seko āķim apstājoties,vismaz man rezultatīvāk trijnieks strādā ja ir ķēdītē,uz trijnieku bez ķēdītes copes stipri retāk,vēl bļitku ar trijnieku ķēdītē pa retam var uzraustīt kā agresīvi mormišku kacinot,bieži vien seko cope. Ķerot uz šķersenes 70-80% ašuku man paņem trijnieku ar pilīti,esmu provējis pliku trijnieku likt,bet ķerās sliktāk.Tas tāds mans viedoklis no manas pieredzes. :)
 
eduksDatums: Otrdiena, 06.12.2011, 10:50 | Ziņa # 70
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Māri, tu mani nepareizi saprati :) , man uz troiņika vienmēr ir "mērķis" pa kuru ašukam bliezt un tas ir paindīgas krāsas, bet tā nav tā pērlīte vai piliens. Tikai manā skatijumā, piliens rullē tikai ja tas ir no vieglāka meteriāla, bet nu tas "svarovski" vai kā to h-ņu sauca man netīk :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
eduksDatums: Otrdiena, 06.12.2011, 10:52 | Ziņa # 71
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Uz bļitkām ar ielodētiem āķiem ar kādreiz liku dažādas krāsas stikla pērlītes, bet tās sevi galīgi neattaisnoja - manuprāt, bojāja spēli, salīdzinot ar citiem risinājumiem.


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 06.12.2011, 11:40 | Ziņa # 72
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Par kristāliem nedomāju Eduk,bet gan par dažādām krāsu kombinācijām kuras spēj rosināt ašuku apetīti,piemēram miglainās un tumšās dienās ļoti labi fosforizēta pilīte uz troņika šancē,bet saulainā dienā fosforizēto ņem reti,tas pats attiecās uz mormiškām.
 
eduksDatums: Otrdiena, 06.12.2011, 15:57 | Ziņa # 73
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Neatceros vai stāstīju (rakstīju) vienu "aņuku" no makšķernieku dzīves:
Atbraucu vienreiz no ziemas copes, izberu zivis veļas bļodā. Lomā kā ierasts dažādu kalibru asari un 1 smuka līdaka uz karoga. Ienāk mans dēlēns (toreiz nepilni 4 gadi vecs) ievērtēt lomu. Pēc īsa brīža iesaucas:
"Tēti, nu beidzot tu paņēmi līdzi spiningu !" :D


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 06.12.2011, 16:05 | Ziņa # 74
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
:D
 
eduksDatums: Sestdiena, 17.12.2011, 00:28 | Ziņa # 75
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
No gara laika nolēmu sev uzmeistarot to superjūtīgo bļitku makšķerīti, kam aukla pa vidu iet, ar karbona spici.
Sanāca lūk šāds rīciņš:

Ko lai saka, gandrīz neko nesver, tiešām patīk rezultāts.
Aukliņu uzliku tievāko pieļaujamo priekš bļitkām, kas manā gadījumā pēc noklusējuma ir 0.16 mm.
Tāpat pieliku tievu un jūtīgu sardziņu, auklas galā maza sakabīte.
Šādas jau lieto Mirtins un Martins_ , jāsaka, ka daudz nav melojuši lielot šādu copenīti. Atliek tik uz ašukiem izmēģināt :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv