[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Ekipējums ziemas makšķerēšanai
parcopiDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 09:58 | Ziņa # 46
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man ļoti līdzīgi zābaki kā Anatolijam(šādi ) un man kājas ne reizi nenosvīda pagājušo ziemu. Bet zābīši viegli un ērti - citus nemaz negribu! ja
Cena manuprāt saprātīga, nav jau uz vienu sezonu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 11:22 | Ziņa # 47
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Uz īsiem pārgājieniem jau neiesvīst,bet ja jābrien 6 km un vairāk tad loģiski bez mitruma neiztikt,tas no pagājušas ziemas peipa atmiņām.Pats gan esmu no tiem kam pie slodzes sviedri tek aumaļām.
 
ZivnovsDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 12:56 | Ziņa # 48
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 147
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Man ar tāda tipa zābaki. Reizem jau svīst, ja jābrien tālu un pa sniegiem bet tas mitrums kaut kā pie kājām nepaliek. Galvenais pec tam saudzigi izmazgat un izkaltēt tās iekšiņas! Zābaki ja
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 16:45 | Ziņa # 49
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
cik dzirdēts, tad esot baigi jūtīgi pret asumiem-koku zariem utt. pat uz stingrāka meldra coķi varot dabūt...
 
martins_Datums: Pirmdiena, 28.11.2011, 20:48 | Ziņa # 50
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
varbūt ka tikai veicas, bet ir arī vēdzeļots, pa visādiem kārkliem ložņāts, bet pagaidām veseli :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 29.11.2011, 11:19 | Ziņa # 51
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Huseens par urbjiem interesējās,copeslietās sludinājumos par 25 ls.
 
BorodaDatums: Otrdiena, 29.11.2011, 12:16 | Ziņa # 52
Grupa: Dzēstās
Ka tik nesanāk tā, ka šoziem urbjus nevajadzēs. :D
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 29.11.2011, 12:38 | Ziņa # 53
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Līdz jaungadam izskatās ka nevajadzēs,toties ziemas inventāru drīz ar skidkām sāks tirgot :D
 
DidzisDatums: Otrdiena, 29.11.2011, 12:46 | Ziņa # 54
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 16
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Es ar tiem Laplandiem pavasarī gar upi pastaigāju un kazenes diezgan nopietni man viņus apskādēja, bet nu vismaz pagaidām ūdeni cauri nelaiž.
 
kapracisDatums: Otrdiena, 29.11.2011, 12:56 | Ziņa # 55
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Didzi, Tev ar Zivinenu vienādas bildes profilā sanākušas:)
 
HuseensDatums: Otrdiena, 29.11.2011, 19:01 | Ziņa # 56
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Es ar domāju par to vai maz ziema būs. :D Ir 29. novembris, bet vēljoprojām var strādāt ārā krekls+ apakšā t-krekls. Atceros, ka agrāk Oktobra brīvlaikā varēja dažreiz ar ragavām braukt pa kalnu jau. :D
 
copmanis78Datums: Otrdiena, 29.11.2011, 22:12 | Ziņa # 57
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Decembri jau varētu arī vēl paspingot.
 
eduksDatums: Trešdiena, 30.11.2011, 10:17 | Ziņa # 58
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Pagājušogad man tieši šajā dienā (30. novembrī) bija jau pirmais kimlaciņš izvilkts no ledus, a šogad pēc ledus pat nesmaržo :( ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ZivinensDatums: Trešdiena, 30.11.2011, 12:26 | Ziņa # 59
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Jā pašlaik ledus tik saldētavā,pagājušo gad 28 novembrī atklāju sezonu.
 
martins_Datums: Trešdiena, 30.11.2011, 15:34 | Ziņa # 60
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
veči, toties līdakas vēl būs :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv