[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Ekipējums ziemas makšķerēšanai
BorodaDatums: Svētdiena, 20.11.2011, 19:09 | Ziņa # 31
Grupa: Dzēstās
Tā arī darbojas. Griež kā parasti. Jābūt perfekti uzasinātam. Bet nu urbt pusmetru biezu ledu būs tā pagrūtāk un ilgāk, salīdzinot ar spirālurbjiem.
 
HuseensDatums: Svētdiena, 20.11.2011, 19:15 | Ziņa # 32
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Tad jau cerams derēs, jo man vajag vismaz iesākumam, lai saprastu vai ziemas cope ir priekš manis vai ne-e. Ja jau tomēr iepatiksies tad ja ugrib negrib būs jānopērk labāks urbis.
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 20.11.2011, 19:16 | Ziņa # 33
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
bērnībā ar tādu urbu,nebij ne vainas:).viens no čomiem pa retam vēl lieto,ja ledus biezums nepārsniedz lāpstiņas augstumu.viss atkarīgs no tā,cik pareizi ir asināts.pretējā gadījumā bezjēdzīgs instruments,kuru var izmantot nelieliem rakšanas darbiem.:)


esmu tur,kur neķeras:).
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 20.11.2011, 19:18 | Ziņa # 34
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tā lāpstiņa ir jāgriež tāpat kā urbis,būs neasa neko diži paurbt nevarēsi,būs nepareizi uzasināta tāpat neko neizurbsi :D Kā ieteica Boroda nopērc barnaulas bori SS.lv vari pameklēt,internet veikalos arī ir,cena varētu būt 25-28 ls. Bet uz pirmā ledus vergu gan ņem līdzi,ar to tad arī plānajā ledū ātri izkalsi caurumus un ledus biezumu pārbaudīsi. Ar zāģi nevajag zāģēt āliņģus belugas tak neķersi :D
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 20.11.2011, 19:30 | Ziņa # 35
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
gādā vien barnaulieti.izurbjot pāris āliņģus un visu dienu pie tiem nosēžot par ziemas copi skaidrībā netiksi,varu derēt,ka nepatiks.vajag tik urbt,un diezgan daudz,tad tā lietiņa izskatīsies pavisam savādāk.:)


esmu tur,kur neķeras:).
 
HuseensDatums: Svētdiena, 20.11.2011, 19:48 | Ziņa # 36
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Man bail kāpt uz pirmā ledus. :D Būs intensīvāk jāpačeko SS.lv
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 20.11.2011, 20:17 | Ziņa # 37
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
vispirms uz ledus parādās makšķernieki,pēc tam,kovārņi.ja uz ezera parādās zemledus makšķernieki,drīz būs ledus:DDD uz papīra jau nav jālien.pirmajai copes reizei jāizvēlas nelielas ūdenstilpnes,vēlams bez lielām caurtecēm.uz plānāka ledus par5-7cm neesmu līdis(tas vēl ar nosacījumu,ja vairākas dienas pieturas sals).extrīmu piedzīvojis esmu, peldējies neesmu,tik zābakus piesmēlis.peldēties nekad neesmu vēlējies.jāpiedomā līdzi tam,ko dara.ledus visur nav vienāda biezuma,sevišķi,ja pāragri sācis snigt,niedrāji ziemas sākumā un beigās nav droši.piedevām vēl varbūt avoti u.t.t.vislabākais ir pievienoties kādam,kurš labi pārzina konkrēto ūdenstilpni.


esmu tur,kur neķeras:).
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 20.11.2011, 21:36 | Ziņa # 38
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Viedi vārdi paganel :)
 
AnatolijsDatums: Svētdiena, 27.11.2011, 16:46 | Ziņa # 39
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nopirku tādus pašus zābakus kā Aigaram. Bet šamie tagad vēl mīkstāki un vieglāki, plus tie vaļinki, kas bāžās iekšā, ir no ārpuses kā ar folliju! ja
Pielikumi: 5464858.jpg (147.2 Kb)


Za ribalku!
 
kapracisDatums: Svētdiena, 27.11.2011, 17:15 | Ziņa # 40
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
cik izmaksāja? un kur pirki?


Ziņojumu laboja kapracis - Svētdiena, 27.11.2011, 17:16
 
AnatolijsDatums: Svētdiena, 27.11.2011, 17:18 | Ziņa # 41
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
22.55Ls pirku Molā 1.stāvā Domo veikalā
A Aigars pagājušo gadu pirka pa 27Ls Albakorā


Za ribalku!

Ziņojumu laboja Anatolijs - Svētdiena, 27.11.2011, 17:21
 
kapracisDatums: Svētdiena, 27.11.2011, 17:38 | Ziņa # 42
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Anatolij, uzraksti pēc tam iespaidus par zābakiem. vai tā zeķe izvada mitrumu uz āru un kāja dienas beigās nav mitra pēc intensīvas čāpošanas.
 
eduksDatums: Svētdiena, 27.11.2011, 21:08 | Ziņa # 43
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (kapracis)
Anatolij, uzraksti pēc tam iespaidus par zābakiem. vai tā zeķe izvada mitrumu uz āru un kāja dienas beigās nav mitra pēc intensīvas čāpošanas.

Man kolēģis tādus nopirka pagāšgad, teica ka kājas gan uz dienas beigām svīstot, taču kondensāts viss sakrājas gar zābaka sieniņām no iekšpuses un iekš zeķes diezgan normāli... Es ar paņēmu sev izmēģinājumam priekš sākuma no šī materiāla zābakus, Made in Russia, pa 11 Ls. Šosezon iemēģinās, ja patiks tad varēs krutākus citai sezonai paņemt. A moš ka i šie normāli būs, tad jau redzēs, bet nu viegli šamie gan...
Attēlā, cik saprotu, Norfina "Lapland"?
Rēzeknē vienā bodē pa 21 Ls redzēju, takšto Rīgā pa 22 Ls normāla cena...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 28.11.2011, 00:39 | Ziņa # 44
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Praktiski visi putinieki ir OK! Es trīs sezonas esmu novicojis ar Lemigo Arctic. Sezona ir ne tikai ziema bet praktiski septembris-maijs. liekas ka vēl arī ceturto novicošu. kā jau ieprieks rakstīts - svīst, bet sviedri ir zābaka zeķē un ārpus tās. termozeķes tā i neesmu nopircis, valkāju iekšā vilnas un ir ok, pat -20* ar astīti. Pa manam Roksu un pārējo smago apavu ēra ir cauri.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 28.11.2011, 01:04 | Ziņa # 45
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Man ar ir putenieki,svīst viņos gan bet nav tik traki,pa sniegainu ledu forša iešana un līdz mīnus 26 tiku copējis. Mīnus ka nav šipojami,bez šipiem uz plikā ledus stipri slīd,jāpērk gumija ar šipiem kurai to šipu tomēr par maz.Smagos zābakus tiku šipojis katrā zābakā pa 15 šipiem un pa pliko ledu varēja staigāt bez slīdēšanas,bet pa sniegu pasmaga brišana it sevišķi peipī kur reizēm diezgan kilometri tiek nočāpoti.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv