[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Bļitkas - vertikālās un horizontālās (Sadaļa par bļitkām(pagatavošana, krāsa, spēle))
Bļitkas - vertikālās un horizontālās
eduksDatums: Trešdiena, 28.12.2011, 10:31 | Ziņa # 76
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (paganels(pp))
bet copju bija krietni vairāk nekā ar pērlītēm

Laikam jau arī gaumes lieta. Savulaik ļoti daudz eksperimentēju ar pērlītēm un no tām atteicos, man vismaz likās ka atregulēt bļitku spēli ar šām bija pagrūti. Ventiļgumijas loksnīte un kembriki man arsenālā jau pēdējos 3 gadus - no tiem atteikties pagaidām netaisos, apmierina rezultāti...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ZivinensDatums: Trešdiena, 28.12.2011, 12:57 | Ziņa # 77
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Manā pusē uz ledutiņa bij sniegs un tā arī nekas prātīgs neuzsala :(
 
kapracisDatums: Trešdiena, 28.12.2011, 15:06 | Ziņa # 78
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Zivinen, Tev jau arī neko prātīgu nevajag, jo extrēmists esi!:)))
 
ZivinensDatums: Trešdiena, 28.12.2011, 15:15 | Ziņa # 79
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Pat priekš manis bij pa plānu :D
 
ilmarsDatums: Svētdiena, 08.01.2012, 23:13 | Ziņa # 80
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 31
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki man mājās stāv viena lieka mīkstā feeder spicīte, ja es to pieliktu pie ziemas makšķerītes tad es varētu redzēt vai sajust copi? Ar to makšķerīti kurai galā ir viens riņķītis varētu labi sajust pat 10cm.gara asarīša copi, jo es vienmēr izmantoju sardziņu un kad pieliek bļitku vai balansieri makšķerītes galam ir jāieliecas nedaudz vai nē?


ilmārs dzigurs
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 08.01.2012, 23:23 | Ziņa # 81
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Nav jau obligāti fīdera spici izlietot,tā Tev vēl noderēs.Copes bodē visādi spicīšu piedāvājumi,piemēram karbona.
 
ilmarsDatums: Pirmdiena, 09.01.2012, 00:21 | Ziņa # 82
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 31
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Bet copi var sajust bez sardziņa?


ilmārs dzigurs
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 09.01.2012, 01:16 | Ziņa # 83
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Protams ka var,ar tievu spicīti katru copīti jutīsi.
 
paganels(pp)Datums: Piektdiena, 27.01.2012, 18:24 | Ziņa # 84
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Viss ko esmu saštancējis.Lielāko daļu nāksies atdot meitai piekariņiem. :D
eksperimenti


šīs būs ja
Pielikumi: 1242760.jpg (104.3 Kb) · 5187352.jpg (76.9 Kb) · 5199166.jpg (91.2 Kb) · 7460375.jpg (104.4 Kb) · 1728736.jpg (79.6 Kb)


esmu tur,kur neķeras:).
 
martiDatums: Piektdiena, 27.01.2012, 18:31 | Ziņa # 85
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
oho kā pastrādājis ja
es ar vienu eksperimentu uztaisīju no salauztas bļitkas. rīt jānotestē.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 27.01.2012, 18:34 | Ziņa # 86
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pirms atdot meitai izmeiģini vairākās ūdenos,savādāk būs kā man,uzklapēju bļitkas aizbraucu uz Usmu nastrādā,nometu plauktā,bet te sanāca aizbraukt uz ķīšezeru un srādāja ok.Veiksmi eksperimentos.Ne asakas


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BebrsDatums: Piektdiena, 27.01.2012, 19:40 | Ziņa # 87
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Esi labi pastrādājis ja . Uz visām var noķert zivi. Ja ne šodien, tad rīt. ja ne šeit tad citur.


Nav bildes- nav zives :D
 
paganels(pp)Datums: Piektdiena, 27.01.2012, 19:50 | Ziņa # 88
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Laiks man būs,varbūt pamēģināšu uzfilmēt atsevisķām peldi akvārijā


esmu tur,kur neķeras:).
 
parcopiDatums: Otrdiena, 31.01.2012, 16:25 | Ziņa # 89
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Biju iegājis Gardā, kaut arī uz šķērsenēm gandrīz neko neesmu noķēris, bet šī iekrita acīs un tika iegādāta :D Iepatikās krāsojums, brīvdienās izmēģināšu :)
Pielikumi: 1643823.jpg (328.8 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZorroDatums: Otrdiena, 31.01.2012, 16:39 | Ziņa # 90
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Man bija līdzīga, arī Garda produkcija. Bija ļoti laba, kamēr neparāvu :D


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Bļitkas - vertikālās un horizontālās (Sadaļa par bļitkām(pagatavošana, krāsa, spēle))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv