[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Bļitkas - vertikālās un horizontālās (Sadaļa par bļitkām(pagatavošana, krāsa, spēle))
Bļitkas - vertikālās un horizontālās
eduksDatums: Trešdiena, 14.12.2011, 10:13 | Ziņa # 46
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Bebrs
Jā, tās zivīgās bļitkas agri vai vēlu ņem nelabu galu :( , man tā jau bijis ar pārs reizes. Viena no salmo-2 bļitkiņām (tūningoju gan pats papildus āķus, gredzenus, izliekumu u.t.t.) mohikānēm man pagājšziem aizgāja. Uz to bija tik daudz noķerts i asaru, i līdaku i visi 7 mani ziemas zanderi, a norāvu nevis līdakas zobos, a aiz banāla zacepa + uz auklas bija uzmeties, man nemanot, mezgliņš. Jutu itkā pretestību, izdarīju kontrol piecirtienu un ar to pietika :( ...
Juri, tie, cik man izskatās ir 2 vienžubura āķi uz gredzena? Vai tomēr salodēti kopā? Ja abi brīvi, kustīgie, tad tādu konstrukciju vēl neesmu mēģinājis, bet paldies par ideju :) , kautkā pašam pat prātā neienāca ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
BebrsDatums: Trešdiena, 14.12.2011, 11:12 | Ziņa # 47
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Āķi ir kustīgie, vispār es to bļitku atradu, tas ir ventā izvilku kopā ar visu zaru, tad sekmīgi lietoju kamēr līdaka nenokoda. Kas no ūdeniem nācis tas ūdeņos arī palika


Nav bildes- nav zives :D
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 14.12.2011, 11:19 | Ziņa # 48
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
bebrs
parunā ar bumsi, lai šamais apsudrabo otru pusi :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BebrsDatums: Trešdiena, 14.12.2011, 12:31 | Ziņa # 49
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Zinu Zivniek ka viņš to šepti pieprot. Sildīšana un attiecīgas skābes, sudrabu daudz nevajag.
Eduk, viens čorts tomēr atradās.
Pielikumi: 5669581.jpg (379.4 Kb)


Nav bildes- nav zives :D
 
eduksDatums: Trešdiena, 14.12.2011, 15:31 | Ziņa # 50
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
Sildīšana un attiecīgas skābes, sudrabu daudz nevajag.
Eduk, viens čorts tomēr atradās.


Ā, sapratu, tā ir tā saucamā "balda". Mūsu pusē par čortiem tomenes sauc. Visur tie nosaukumi dažādi...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
urmaasDatums: Trešdiena, 14.12.2011, 15:51 | Ziņa # 51
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
"baldai" naf obligaten jālieto mušas,vai āķus kuriem uzsieti diegi.Šiem verķiem ļoti labi strādā āķi ar uzvērtām pērlītēm.Visu nosaka vietas izvēle.:)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
J0nisDatums: Trešdiena, 14.12.2011, 19:23 | Ziņa # 52
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Un kā ar šādu verķi jāstrādā ?Vienkārši cilājot aukšā ,lejā ,takš nē !!!


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
urmaasDatums: Trešdiena, 14.12.2011, 19:55 | Ziņa # 53
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BebrsDatums: Trešdiena, 14.12.2011, 21:23 | Ziņa # 54
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Urmas skaties nekritizē manus komentārus te nene
Es te esmu moderators raksta , nobanošu ka nemetās prieks

Protams ka krelītes der, bet mušu gan tomēr vajag


Nav bildes- nav zives :D
 
urmaasDatums: Trešdiena, 14.12.2011, 22:08 | Ziņa # 55
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
dusma
dikti jau neraudāšu. prieks


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BebrsDatums: Trešdiena, 14.12.2011, 23:16 | Ziņa # 56
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bet vispār uz čortiem man netiik copēt. Murmulis vot tā ir štelle


Nav bildes- nav zives :D
 
urmaasDatums: Trešdiena, 14.12.2011, 23:17 | Ziņa # 57
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
it sevišķi bezēsmas! prieks


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 15.12.2011, 00:19 | Ziņa # 58
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba

Paldies urmaas!!!! Viss ļoti saprotami ,šoziem būs jānoprovē .Ja būs ledus


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 15.12.2011, 10:05 | Ziņa # 59
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nevajag ziemu! Karašas gribu paķert dance
Pielikumi: 9330666.jpg (94.9 Kb)


Nav bildes- nav zives :D
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 15.12.2011, 17:00 | Ziņa # 60
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es arī gribu siltumā un ar pludiņmakšķeri! prieks


Za ribalku!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Bļitkas - vertikālās un horizontālās (Sadaļa par bļitkām(pagatavošana, krāsa, spēle))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv