[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Bļitkas - vertikālās un horizontālās (Sadaļa par bļitkām(pagatavošana, krāsa, spēle))
Bļitkas - vertikālās un horizontālās
BarcaManiacDatums: Ceturtdiena, 14.02.2013, 18:37 | Ziņa # 196
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 53
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
... nu tā tas bija, un vel šitos var izmantot vasaras cope ar pludiņu straume, es vel nav meģinais, bet jau gribu pameģinat. Man šodien rādija ka to ir ja monte
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 14.02.2013, 18:52 | Ziņa # 197
Grupa: Dzēstās
Quote (BarcaManiac)
... nu tā tas bija, un vel šitos var izmantot vasaras cope ar pludiņu straume, es vel nav meģinais, bet jau gribu pameģinat. Man šodien rādija ka to ir ja monte

Nu tad token asaris vai ļīdaks pajems. :)
 
BarcaManiacDatums: Ceturtdiena, 14.02.2013, 18:55 | Ziņa # 198
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 53
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
asars un zandarts fish
 
martiDatums: Ceturtdiena, 14.02.2013, 20:56 | Ziņa # 199
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man ar ir rauda paņēmusi pliku salmo bļitku ķīsītī. rauda gan bija smuka uz gramiem 200 toč, ja ne drusku virs.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 14.02.2013, 23:54 | Ziņa # 200
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote (Boroda)
Atkal kas jauns! Rauda jem tjipa balansieri?

Tas gan nekas jauns nebūs... liekas, ka tās tādas vietējās īpatnības.. visbiežāk uz bleķi rauda ir bijusi Drīdzī, kad vēl latgalis skaitījos.. tur gadījās gan uz šķērsenīti ga pat uz vertikālo ar ielodētiem āķiem..
uz bļitku ar troiņiku vai vēl jo vairāk ķēdīti, gadās samērā bieži..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 14.02.2013, 23:56 | Ziņa # 201
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tā gan manuprāt laikam nav viņām ikdiena, bet pa retam gadās gan.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martins_Datums: Piektdiena, 15.02.2013, 00:10 | Ziņa # 202
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
hehe, mērķtiecīgi raudu bļitkot nevajadzētu laikam gan :) bet no baltajām zivīm šī būs visbiežākais viesis uz bļitkas āķa..
tajā pat laikā ir ūdeņi, kuros zinu, ka apakšā raudai jābūt, bet ašukus bļitkojot ne reizi nav uzkārusies.. nacionaļnije osobennosķi :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Ziņojumu laboja martins_ - Piektdiena, 15.02.2013, 00:10
 
eduksDatums: Piektdiena, 15.02.2013, 10:09 | Ziņa # 203
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (martins_)
hehe, mērķtiecīgi raudu bļitkot nevajadzētu laikam gan :) bet no baltajām zivīm šī būs visbiežākais viesis uz bļitkas āķa..
tajā pat laikā ir ūdeņi, kuros zinu, ka apakšā raudai jābūt, bet ašukus bļitkojot ne reizi nav uzkārusies.. nacionaļnije osobennosķi :)

Tā jau ir :) ... Citus gadus man bija reta reize, ka rauda netrāpījās kaut viena dienā uz bļitku :D , bet šoziem man točna nav raudu gads - pat neatceros, vai kādu esmu noķēris (laikam savu raudu normu vienā D-pils rajona upelē uz murmuli būšu izpildījis :D ). Lielākā, kas ir paņēmusi uz bļitku bija stabils puskilo, ritīga pastala :) .


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
eduksDatums: Pirmdiena, 28.10.2013, 15:21 | Ziņa # 204
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Nu ko, sākam gatavoties/gaidīt ziemas sezonai - drāžam, pulējam un iemēģinam vannā bļitkas :) :


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
AnatolijsDatums: Otrdiena, 29.10.2013, 17:11 | Ziņa # 205
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote eduks ()
drāžam, pulējam un iemēģinam vannā bļitkas

Par agru vēl!


Za ribalku!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 17.11.2013, 16:09 | Ziņa # 206
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien tiku pie jaunām bļitkām. Lielākās "made in Spulgits", bet mazākās - kāda vairs neesoša starp mums, Sarkandaugavas māstera ražojums hello
From November 17, 2013

Drīz laikam būs jāpārcilā ziemas štrumi, jāpaskatās kas klāt jāpiepērk, kas jāpārtaisa. Bet stegties nav kur, paldies Dievam aiz loga vēl nav ziema :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kreisaisDatums: Piektdiena, 22.11.2013, 09:50 | Ziņa # 207
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Vizuāli izskatās labas. Sevišķi man patīk tā augšējā zivtiņa bez āķiem, tai jābūt labai uz asariem, ja labi uztaisīta! hello


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Bļitkas - vertikālās un horizontālās (Sadaļa par bļitkām(pagatavošana, krāsa, spēle))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv