[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Bļitkas - vertikālās un horizontālās (Sadaļa par bļitkām(pagatavošana, krāsa, spēle))
Bļitkas - vertikālās un horizontālās
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:34 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 8731858.jpg (43.5 Kb)
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 28.01.2010, 12:06 | Ziņa # 2
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Kā tur tagad sanāk pēc noteikumiem? Uz velniņu "čortjiku" arī upē tagad nevar ķert, vai tikai uz šķērsenēm?
 
parcopiDatums: Svētdiena, 07.02.2010, 17:48 | Ziņa # 3
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tikai uz šķērsenēm pēc noteikumiem it kā sanāk smile
 
AshuksDatums: Sestdiena, 04.12.2010, 17:58 | Ziņa # 4
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Es nezinu kā tas brīnums pareizi saucas,bet vai kāds māk pagatavot čortikus?Man tas asocējas ar tādu kā sviniņu apakšā un lielu cilpu uz kuras ir divi āķi un cilpa sienās pie pamatauklas.Kāds zin kā tas brīnums īsti saucas un kā viņu pagatavot?
 
parcopiDatums: Sestdiena, 04.12.2010, 19:03 | Ziņa # 5
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Manuprāt vieglāk veikalā nopirkt gatavus. Viņi ir dažādu veidu un nav dārgi. Protams, ja ir vēlme taisīt pašam, tad var to darīt ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AshuksDatums: Svētdiena, 05.12.2010, 18:41 | Ziņa # 6
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Uztaisīju.Nezinu kā strādās,bet izskatās jau cerīgi.Nākamos "modeļus" krāsošu. :)
 
kreisaisDatums: Svētdiena, 05.12.2010, 19:35 | Ziņa # 7
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Ashuks)
Uztaisīju.Nezinu kā strādās,bet izskatās jau cerīgi

Labprāt paskatītos foto, kas Tev ir sanācis ;)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
AshuksDatums: Svētdiena, 05.12.2010, 20:01 | Ziņa # 8
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Ielikšu. ;) Tik tie pirmie mēģinājumi nekad nav ideāli un pirmo es nekrāsošu,lai paliek dabīgā krāsā tad būs ar ko eksperimentēt uz ko ņem labāk.Krāsotu ,nekrāsotu u.t.t. :)
 
AshuksDatums: Svētdiena, 05.12.2010, 20:16 | Ziņa # 9
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba

Nu tāds tas brīnums izskatās. :) Tikai nesmejieties. :D
Pielikumi: 4700248.jpg (183.4 Kb)


Ziņojumu laboja Ashuks - Svētdiena, 05.12.2010, 20:19
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 06.12.2010, 08:46 | Ziņa # 10
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
plaude


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
AshuksDatums: Pirmdiena, 06.12.2010, 21:11 | Ziņa # 11
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Pag,pag.Sataisīšu vēl.Pēc tam ielikšu bildes ar zivīm kuras noķeršu uz šitā! :D Pēc tam prasīsiet ,lai es uztaisu jums! :D
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 06.12.2010, 21:26 | Ziņa # 12
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ashuks, es uz vienu piesakos :D

Re kādi man divi ir, abi gan pirktie. Viens ir kaut kāda kukaiņa imitācija(iespējams spāres kāpura), otrs pavisam vienkāršs. Uz to parasto esmu jūrā dažus asarus noķēris, bet ziemā gan nevienu no šiem neesmu mēģinājis, man tie šķiet pārāk lieli, kaut gan kas zin svilpo
Katrā gadījumā, varbūt vari pasmelties kādu ideju nākamajiem brūvējumiem ;)

Pielikumi: 7559744.jpg (35.9 Kb) · 1586057.jpg (57.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AshuksDatums: Pirmdiena, 06.12.2010, 21:33 | Ziņa # 13
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Jā šie ir palieli toties ,ja ņem tad ņem vai nu kārtīgs asaris vai līdaka,jo uz mazajiem kādus es taisīšu mazie asarīši ņem droši. ;) Lielupē man iedeva pamēģināt.Ķērās.Lielie neņēma ,bet mazie viens pēc otra nāca ārā + tam es tikai vienreiz nomainīju āliņģi. ;) Uz tā pirmā Giganta viens vietējais ķēra tikai viņam viņš bija mazāks un viņš saķēra vairāk nekā pārējie. ;)

Aigar, PM kādu tev vajag! :D

 
AshuksDatums: Otrdiena, 07.12.2010, 19:38 | Ziņa # 14
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Piesakieties tagad un otru dabūsiet par brīvu! :) :D
 
parcopiDatums: Otrdiena, 07.12.2010, 20:12 | Ziņa # 15
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Bļitkas - vertikālās un horizontālās (Sadaļa par bļitkām(pagatavošana, krāsa, spēle))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv