[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Bļitkas - vertikālās un horizontālās (Sadaļa par bļitkām(pagatavošana, krāsa, spēle))
Bļitkas - vertikālās un horizontālās
martiDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 11:26 | Ziņa # 151
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
priekš ašuka labākās vietas manā ezera galā ir langas līcis/rags un sēklītis pie golfa kluba kants.
bet nu tur ledus ir kā siets un brālīgā atmosfēra. un ar ne vienmēr ņem tur.
un ja ņem, tad ar labāk uz murmuļa + sarkanais zelts nevis bļitka.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 18.10.2012, 14:52 | Ziņa # 152
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Laukā vēl nekas pat tuvu neliecina par ziemas tuvošanos, a es lēnītēm, pacietīgi vīlēju bļitkas un piešauju roku raustīšanā :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 18.10.2012, 15:19 | Ziņa # 153
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (eduks)
Laukā vēl nekas pat tuvu neliecina par ziemas tuvošanos, a es lēnītēm, pacietīgi vīlēju bļitkas un piešauju roku raustīšanā ...

ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
paganels(pp)Datums: Pirmdiena, 12.11.2012, 23:47 | Ziņa # 154
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Šovakar vazājoties K-Rautā uzdūros uz stenda(kā agrāk nebiju pamanijis ),kur bez AL izstŗdājumiem bija ar misiņa caurulītes,apaļstienīši un plakandzelzīši.Kā reiz bļitkām ja apaļstieņa 5mm diametrā gan nebija dusmigs


esmu tur,kur neķeras:).
 
eduksDatums: Otrdiena, 13.11.2012, 10:24 | Ziņa # 155
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
dadziicDatums: Otrdiena, 13.11.2012, 23:53 | Ziņa # 156
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Vienā no iepriekšējajām darba vietām iepirku metālu (tajā skaitā krāsaino) ražošanas vajadzībām.
Misiņa, kapara, bronzas stieņus, sloksnes, loksnes, cauruļveida profilus, leņķus, utt iesaku meklēt SIA TEHLAT. Par web latvisko versiju nebrīnieties, tajā kantorī ar mani nekad neviens valsts valodā nav runājis. :D


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
dadziicDatums: Otrdiena, 13.11.2012, 23:55 | Ziņa # 157
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (dadziic)
Par web latvisko versiju nebrīnieties, tajā kantorī ar mani nekad neviens valsts valodā nav runājis.

Uzmanība! Ja Jūsu brauzers nekorekti atspoguļo tabulas jaunos logos vai Jūs gribat izskatīt visas tabulas uzreiz, tad pārejiet šurp


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
paganels(pp)Datums: Trešdiena, 14.11.2012, 00:12 | Ziņa # 158
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Nuja,tad vispirms man jādodas uz banku ar meitas vijoli un tad uz SIA.....bet varbūt uzreiz uz SIA....? svilpo


esmu tur,kur neķeras:).
 
dadziicDatums: Trešdiena, 14.11.2012, 10:12 | Ziņa # 159
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
paganels(pp), piedod, bet es tavu domu gājienu nesapratu.
Tu tagad centies apgalvot, ka k-rautā ir lētāk? Es par to ļoti šaubos.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
paganels(pp)Datums: Trešdiena, 14.11.2012, 22:27 | Ziņa # 160
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Papētiju tabeles,vienkārši man šķiet,ka ar to daudzumu kas man nepieciešams,pasūtīs mani vienu māju tālāk.


esmu tur,kur neķeras:).
 
dadziicDatums: Trešdiena, 14.11.2012, 23:15 | Ziņa # 161
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
paganels(pp), tur tirgo arī mazumā, uz svara. Izvēlies kādu profilu vajag, pasaki meistaram noliktavā, tas nogriež, nosver un vari iet maksāt! Es gan neesmu pārliecināts kā tur ir ar fizisko personu apkalpošanu, bet domāju, ka jābūt kārtībā.
Esmu redzējis, ka tur bomži nes nodot savu guvumu. Tātad naļiks kaut kur jāņem...


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
eduksDatums: Trešdiena, 28.11.2012, 01:32 | Ziņa # 162
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 18.12.2012, 14:58 | Ziņa # 163
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tad kad pludiņi nedrāžās
Pielikumi: 1967001.jpg (37.0 Kb)


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
J0nisDatums: Otrdiena, 18.12.2012, 21:16 | Ziņa # 164
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (eduks)
Turpinu vīlēt bļitkas

Eduk, man tāds klusais jautājums ,lai neviens nedzird :D. es te arī promēju kaut ko līdzīgu bļitkām uzmeistaroot
liekas jau ka sanāca neslikti,bet izskatās ka tev viņas ir visas taisnās .Nu es domāju bez jebkāda izliekuma .Es sākumā arī tādas taisīju,bet man viņas spainī grima galīgi bez spēles :)un likās ka jāmet visas laukā ,bet nedaudz ieliecu un nu visas tā planē ka jāsāk domām vai vispār kāds asaris tiks tai līdzi. :Un divas vispār griežas kā rotiņš :))bet smuki planējot uz sāniem


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Otrdiena, 18.12.2012, 21:39 | Ziņa # 165
Grupa: Dzēstās
Joņi, izmēģini dabā. Mošk, 3-4m dziļumā cita spēle. Kaut gan to īsto liekumu neviens netā neizstāstīs.
p.s. es esmu baigais specs bļitku pielietojumā. :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Bļitkas - vertikālās un horizontālās (Sadaļa par bļitkām(pagatavošana, krāsa, spēle))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv